Cmimi : €1,00 Qarku i Durrësit GRIFIN ALBANIA
26-06-18 106 Hits


Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.
Per me shume informacion telefononi 0692080780.

http://www.grifin.al


  Send Message


QR code

Related ads

KERKOHET MENAXHER TREGJESH

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicionin vakant per MENAXHER TREGJESH. Kriteret e kerkuara: 1. Kandidati duhet te kete mbaruar Fakultetin per menaxhim 2. Njohja e nje gjuhe te huaj… Qarku i Durrësit

OBSERVATORY lost love spell caster +27633555301 traditional healer in Mississippi Missouri Montana Nebraska Nevada New Hampshire New Jersey

England Lottery Spells That Work Fast UK - Powerful Lost Love Spells uk, usa,canada +27633555301. England Lottery Spells That Work Fast UK ,Wales,Kuwait,Qatar- Powerful Love Spells uk, usa,canada +27633555301 .No1 spell caster consultant & black magic… Qarku i Durrësit

Ford Fusion

Ford fuzion i Sa Po Ardhur nga gjermania me dogan Te paguar viti 2003 ne gjendi Te mir teknike.... Motor 1.4 me Klima... Ngjyra grillen.. Qarku i Durrësit

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT Shitet Apartament në qendër të Durrësit( te ish-Nish Goma) Sipërfaqja Totale: 115m2 Dhoma: 2+1 Banjo: 2 Ballkone: 2 Kati: 3 Ashensor: 2 Viti i Ndërtimit: 2003 Gjendja: Tërësisht i mobiluar çmimi:… Qarku i Durrësit

DiSQE 6J X R15

4 disqe hekri 6J X R15 si disqet si edhe tasat origjinale MADE IN GERMANY.. disqet me garanci qe skan asniloj problemi...bej per golf 5/6 Audi Passat Bora /// per info kontakto.... Qarku i Durrësit

 
Report this ad