Qarku i Tiranës GRIFIN ALBANIA
14-05-18 32 Hits


Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. 
Per me shume informacion telefononi 0692080780.


  Send Message


QR code

Related ads

Shitet biznesi

Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780. Tirane

SHITET VOLKSWAGEN GOLF+, 2.0 MANUALE TIRANË

Karburanti : Nafte Kambio : Manuale Ftohje : Kondicioner Ngjyra : Blu e erret Konsumi : 7 litra/100km Viti i prodhimit : 2005 Cmimi : 5500 Euro Makina ka 5 vende, 5 dyer, disqe alumini, 5 marshe, radio, mp3, xhama elektrike, mbyllje me pult. Eshte me… Qarku i Tiranës

ARREDO-DUE

ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pasticeri, piceri, furra buke, supermarkete dhe aksesore te ndryshem. - Pergjigjemi ne kohe rekord me garanci dhe suport teknik. - Konsulence dhe projektim… Qarku i Tiranës

SHITET PEUGEOT 308, 1.6 AUTOMATIKE TIRANË

Karburanti : Benzine Kambio : Automatike  Ngjyra : Gri Ftohja : Kondicioner Konsumi : 6.5litra/100km Viti i prodhimit : 2008 Cmimi : 7900 Euro Makina ka 5 dyer, 5 vende, mp3 , klima , ESP, ABS. Me dogane te paguar dhe dokumentacion te rregullt, eshte ne… Qarku i Tiranës

SHITET APARTAMENT

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 Me siperfaqe totale 95m², Kati 3 Teknik ose kati i dyte banim Apartamenti ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi ne Laprake. Kompleks i ndertuar sipas parametrave bashkekohor,me dalje ne rruge kryesore. Apartamenti shitet me… Qarku i Tiranës

 
Report this ad