Dezinfektim, Dezinsektim, Deratizim- Grifin Albania Dezinfektim, Dezinsektim,…

Tirane
 • Publish Date: 23-10-17
 • Cmimi: EUR 1.00

Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si të përdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona janë nga markat cilësore Evropiane. Produktet tona janë miqësore me mjedisin. Tek ne do të…

Ne ju ofrojmë produkte të…

jepet dhome me qera jepet dhome me qera

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 10,000.00

jepet dhome me qera, 10 000 bashke me drita/uje dhe internet, eshte e vogel dhe e pershtatshme per nje person, brenda nje apartamenti me dy dhoma te tjera, ku ne njeren jeton nje djale dhe ne tjetren banon nje cift mjekesh te te 30-tat, nuk ka lavatrice…

jepet dhome me qera, 10 000…

Tirane   20-10-17 jepet dhome me qera EUR 10,000.00

Dezinfektim, Dezinsektim, Deratizim- Grifin Albania Dezinfektim, Dezinsektim,…

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 1.00

Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si të përdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona janë nga markat cilësore Evropiane. Produktet tona janë miqësore me mjedisin. Tek ne do të gjeni…

Ne ju ofrojmë produkte të…

 

Shes apartament 2+1 prane medresese,TIRANE Shes apartament 2+1 prane…

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 66,000.00

Shes apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2,ne rrugen e dibres prane medresese.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 4 katesh.Apartamenti eshte i rregulluar dhe i mobiluar.Apartamenti eshte me hipoteke dhe shitet 66000 euro.Cel…

Shes apartament 2+1 me…

shes apartament 2+1 te rruga bardhyl shes apartament 2+1 te rruga…

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 65,000.00

Shes apartament 2+12 me siperfaqe 76 m2 te rruga Bardhyl,ne rreshtin e pare,buze rruges me pamje nga lindja e jugu,jo nga rruga.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh ekzistues me tulla te kuqe,pa ashensor dhe me hipoteke.Apartamenti…

Shes apartament 2+12 me…

SHES APARTAMENT 2+1 TE ZONA E BRRYLIT,PRANE AMBULANCES IRANIANE SHES APARTAMENT 2+1 TE ZONA E…

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 86,000.00

SHES APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE 90 M2 ME HIPOTEKE PRANE BRRYLIT TE AMBULANCA IRANIANE.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4 TE NJE PALLATI 6 KATESH ME TULLA TE KUQE.SHITET BOSH ME CMIM 86000 EURO.CMIMI MUND TE DISKUTOHET.NR CEL 00355695291520

SHES APARTAMENT 2+1 ME…

 

SHES APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM SHES APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 50,000.00

SHES APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM,ME SIPERFAQE 75 M2 ME HIPOTEKE .APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 3 TE NJE PALLATI EKZISTUES PARAFABRIKAT.APARTAMENTI ESHTE I RREGULLUAR DHE KA PAMJE J-P.SHITET 50000 EURO.NR TEL 00355695291520

SHES APARTAMENT 2+1 NE ALI…

SHES BAR-RESTORANT NE BERZHITE,TIRANE SHES BAR-RESTORANT NE…

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 200,000.00

SHES BAR -RESTORANT ME SIPERFAQE 240 M2+1500 M2 AMBJENT PERRETH,SI KEND LOJRASH PER FEMIJE,PARKING,AMBJENT CLODHES ETJ.RESTORANTI ESHTE ME HIPOTEKE DHE SHITET I KOMPLETUAR ME NJE KUZHINE ITALIANE MJAFT CILESORE.RESTORANTI NDODHET BUZE RRUGES…

SHES BAR -RESTORANT ME…

Tirane   20-10-17 SHES BAR-RESTORANT NE… EUR 200,000.00

NDARJE QERAJE NDARJE QERAJE

Tirane
 • Publish Date: 19-10-17
 • Cmimi: EUR 25,000.00

Don Bosko, Pallatet e Arabit. Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje ne nje shtepi 2+1, 2 ballkone, kati 8 me ashensor, e mobiluar totalisht, kushte shume te mira. Aktualisht jetojne 2 vajza. Qeraja 25.000 leke total. Tel. 0698461040

Don Bosko, Pallatet e Arabit.…

Tirane   19-10-17 NDARJE QERAJE EUR 25,000.00
 

Agjent/ Menaxher shitje Agjent/ Menaxher shitje

Tirane
 • Publish Date: 19-10-17

Agjent Shitje.Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet: -Eksperienca te ngjashme , -Arsimi i larte -I afte te pershtatet dhe te punoje ne grup si dhe te organizoje zgjidhjen e situatave te ndryshme ne treg. Detyrat…

Agjent Shitje.Kriteret qe…