ofrojme trajnime IT Trajnim profesional " Rrjete Kompjuterike ICND1" ofrojme trajnime IT Trajnim…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Vazhdojne regjistrimet per kursin e Rrjeteve Kompjuterike, bazuar mbi objektivat e ICND1. Trajnohu ne TCT per tu pergatitur per te marre certifikaten Cisco CCENT. Zgjat 9 jave, 45 ore ne total dhe zhvillohet 2 here ne jave. Kushton 30 000 L Cdo gje…

Vazhdojne regjistrimet per…

Trajnime Profesionale IT ne TCT Trajnime Profesionale IT ne…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Kurset e verës në TCT: 1. Diagnostikim/Riparim PC 2. Rrjete kompjuterike ICND1 3. LINUX Server Administrator 4. Programim C++ 5. Programim JAVA 6. Programim Web PHP Per tu bere pjese e trajnimeve, si dhe per cdo informacion na kontaktoni: e-mail:…

Kurset e verës në TCT: 1.…

DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM,…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €1,00

Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si të përdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona janë nga markat cilësore Evropiane. Produktet tona janë miqësore me mjedisin. Tek ne do të…

Ne ju ofrojmë produkte të…

 

RAFTE RAFTE

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

SHITEN TE GJITHA PAJISJET E NJE SUPERMARKETI ME SIPERFAQE 170M DUKE PERFSHIRE EDHE KOMPJUTERAT,PROGRAMET E SHITJES DHE RREGJISTRIMIT ,KONDICIONER DHE CDO GJE PER FUNKSIONIMIN E NJE SUPERMARKETI . MARKETI ESHTE NE PUNE AKTUALISHT DHE PAJISJET JANE NE…

SHITEN TE GJITHA PAJISJET E…

Tirane, ofroj vend pune operator/e italisht (Astir) Tirane, ofroj vend pune…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €350,00

Ifs Call Center kerkon operatore per gjuhen italiane per punesim te menjehershem!! Kriteri baze per punesim: Njohje e mire e gjuhes italiane Eksperienca perben avantazh Ofrojme: -Ambjent te kendshem dhe zyre komode pune -Pagese fikse te larte dhe…

Ifs Call Center kerkon…

Shitet shtëpi me hipotekë per largim nga Shqipëria Shitet shtëpi me hipotekë per…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €67.000,00

Shitët shtëpi 2+1 e mobiluar, shtëpia eshte e organizuar si me poshtë :sallon te madh qe ndan te gjitha dhomat, sallon ndenje bashke me kuzhinë, dhome fëmijësh dhe dhomë gjumi, 2 banjo verandë qe pershkon te gjithë dhomat, veranda eshte e madhe që mund të…

Shitët shtëpi 2+1 e mobiluar,…

 

Apartament ne shitje 2plus1 Apartament ne shitje 2plus1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €650,00

Apartament ne shitje me siperfaqe totale 98.3meter katror.Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati te RI 6katesh me ashensor.Apartamenti Eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem ,2dhoma gjumi,2ballkone,korridor,1tualet me dritare.Apartamenti…

Apartament ne shitje me…

Apartament ne shitje 2 plus 1 Apartament ne shitje 2 plus 1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €650,00

Apartamenti ndoddhet ne Rrugen Ramazan Bogdani, pallati 54. Apartamenti eshte me ashensor.Apartamenti Ka nje siperfaqe ne total 98.3 metri katror.Apartamenti ndodhet perballe frigoriferit prane bulevardit te ri , ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te…

Apartamenti ndoddhet ne Rrugen…

Apartament ne shitje Apartament ne shitje

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €650,00

Apartamenti ndoddhet ne Rrugen Ramazan Bogdani, pallati 54. Apartamenti eshte me ashensor.Apartamenti Ka nje siperfaqe ne total 98.3 metri katror.Apartamenti ndodhet perballe frigoriferit prane bulevardit te ri , ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te…

Apartamenti ndoddhet ne Rrugen…

 

JEPET ME QIRA ZYRE NE BLLOK JEPET ME QIRA ZYRE NE BLLOK

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €500,00

Jepet me qira ambient 107 m2 ne zonen e Bllokut. Ambienti organizohet ne holl te madh, korridor, dy ambiente pune, tualete, ballkon me pamje te lire. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri shume mire i administruar, security 24 h. Per me teper informacion…

Jepet me qira ambient 107 m2…