URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT URGJENT!!! SHITET APARTAMENT…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €100.000,00

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT Shitet Apartament në qendër të Durrësit( te ish-Nish Goma) Sipërfaqja Totale: 115m2 Dhoma: 2+1 Banjo: 2 Ballkone: 2 Kati: 3 Ashensor: 2 Viti i Ndërtimit: 2003 Gjendja: Tërësisht i mobiluar çmimi:…

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT…

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT URGJENT!!! SHITET APARTAMENT…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €100.000,00

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT Shitet Apartament në qendër të Durrësit( te ish-Nish Goma) Sipërfaqja Totale: 115m2 Dhoma: 2+1 Banjo: 2 Ballkone: 2 Kati: 3 Ashensor: 2 Viti i Ndërtimit: 2003 Gjendja: Tërësisht i mobiluar çmimi:…

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT…

Drejtues Marketingu Drejtues Marketingu

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-09-18

Pespa Alumin ve ne dispozicion pozicionin vakant per Drejtues Marketingu! Kriteret që aplikanti duhet të plotesojë janë: Të ketë diplomë universitare në Marketing Të ketë eksperiencë pune Të ketë eksperiencë në hartimin dhe zbatimin e strategjive…

Pespa Alumin ve ne dispozicion…

 

MARKET DURRESI. Durres, ofroj vend pune sistemuese, punonjese banaku, kasiere MARKET DURRESI. Durres, ofroj…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €25.000,00

Durres, ofroj vend pune sistemuese, punonjese banaku, kasiere ne nje supermarket kerkohet: – sistemuese – punonjese banaku – kasiere Ofrojme : - Pagesa te kenaqshme. - Sigurime Shoqerore. Te interesuarit te dergojne CV ME FOTO ose te paraqiten prane…

Durres, ofroj vend pune…

C klas 230 BENZIN-Gaz i sapo ardhur me dogan te PAGUAR C klas 230 BENZIN-Gaz i sapo…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €4.400,00

C klas 230 Kompresor Benzin-Gaz i Sapo ardhur nga GJERMANIA me Dogane te PAGUAR Edicjon Sport , Sensor Parkimi Para-Mbrapa , BAXHO Xhami pare Termik , Tapiceri LEKURE , AUTOMAT, Vit 1999 , me 174000 KILOMETRA, PERDE Mbrapa ORIGJINALE , Sedilje me ngrohje…

C klas 230 Kompresor…

Mercedes-Benz G 350 Mercedes-Benz G 350

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €4.000,00

Mercedes-Benz G-Modell Station G 350 BlueTec

Mercedes-Benz G-Modell Station…

For sale by: Owner

Make: Mercedes-Benz

Model: G 350

Year: 1995

Kilometers: 197000

Body type: Hatchback

Drivetrain: 4 x 4

Transmission: Automatic

Color: Black

Fuel Type: Diesel

Type: Used

 

Makineri per Granulimin e Plastikes Makineri per Granulimin e…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 26-06-18

Shiten Makineri per Copetimin , Larjen dhe Granulimin e Plastikes (PP, HDPE, LDPE ) 1. Sharre zinxhir 2. Sharre Disk 3. Granulator 4. Copetues Plastike 5. Centrifuge 6. Tharese 7. Vaske per Larje 8. Transportues Cmimi I arsyeshem Cel : 0694064514

Shiten Makineri per Copetimin…

Shitet biznesi Shitet biznesi

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €1,00

Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.

Shitet biznesi. Gur natyral…

Shitet ose Jepet me Qera Magazine Shitet ose Jepet me Qera…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 26-06-18

SHITET ose Jepet me Qera ,Durres , 500m larg Ures se Dajlanit, L.14, Shkozet, Sip.Trualli 2000 m2, Sip. Ndertimi 1100 m2 . Ndërtesë e rikonstruktuar, magazina me sip. 80-800 m2 , vendqendrim per parking , si dhe ambiente per zyra, te pershtatshme per cdo…

SHITET ose Jepet me Qera…

 

SHITET Shtepi Banimi + Magazine SHITET Shtepi Banimi +…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 26-06-18

SHITET Shtepi Banimi + Magazine , L.15, Rr. A. Goga, Prane parkut te autobuzeve , Trual me sip. total 800 m2 , Shtepi 1 kat , me sip 115 m2, Magazine 178 m2 , me certifikate pronesie . Cmimi i arsyeshem Tel : 0696071111

SHITET Shtepi Banimi +…