Shes ose kembej pasuri te paluajtshme Shes ose kembej pasuri te…

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €68.000,00

Disponoj banese dhe truall perreth L Partizani ne zonen muzeale Gjirokaster. Siperfaqe trualli 424 m2 dhe ndertese 2 Kate 144 m2. Shitet 68000€ ose kembehet me apartament be Tiranë.

Disponoj banese dhe truall…

Shes toke Shes toke

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €65.000,00

Siperfaqe toke bujqesore prej 14000 m2 ndodhet afer Liqenit Viroit Gjirokaster. Me hipoteke. Cmimi 65000€ I diskutueshem

Siperfaqe toke bujqesore prej…

Ndihma financiare marrëveshje Ndihma financiare marrëveshje

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 22-08-17
 • Cmimi: €1,00

Për aplikimin tuaj për të financimit , është e nevojshme të kontaktoni me mua për pranon ndihmën e financimit . Këtu është adresa ime email : jeanpremier43@gmail.com

Për aplikimin tuaj për të…

 

Loan Offer Loan Offer

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 06-08-17

Oferta e Kredisë @% 2! Kompania jonë është një organizatë ligjore që u krijua për të ndihmuar njerëzit që kanë nevojë për ndihmë, të tilla si ndihma financiare. Ne jemi një kompani financiare me bazë në SHBA.    Pra, nëse jeni në vështirësi financiare në…

Oferta e Kredisë @% 2!…

Oferta e besueshme e kredisë pa tarifa UPFRONT Oferta e besueshme e kredisë…

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 07-07-17
 • Cmimi: €99,00

Përshëndetje, Cilat janë nevojat tuaja financiare? Ne japim kredi nga një minimum prej $ 2,000.00 deri në një maksimum prej $ 100,000,000.00 me kohëzgjatje të rehatshme që varion nga 1 në 30 vjet në një normë interesi shumë të reduktuar prej 3%. A keni…

Përshëndetje, Cilat janë…

Nuwe ernstige lening geleentheid Nuwe ernstige lening…

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 04-07-17

Kry jou lening nou Op soek na 'n besigheid lening, persoonlike lening, 'n motor lening, studie lening, skuld konsolidasie lenings, onversekerde lening, waagkapitaal, of het jy al geweier om 'n lening deur 'n bank of finansiële instelling vir een of meer…

Kry jou lening nou Op soek na…

 

Kredi ofron serioze në 72 orë. Kredi ofron serioze në 72 orë.

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 06-06-17
 • Cmimi: €1,00

Kredi ofron serioze në 72 orë. E-mail: elianaargyropoulos@yahoo.com Ne jemi institucion financiar i sinqertë dhe serioz që ofron çdo person i ndershëm 1.000 € deri 10.000.000 € ka 2% në vit, ndërsa ata të interesuar ju lutem na kontaktoni me e-mail:…

Kredi ofron serioze në 72 orë.…

Ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz Ofrojnë kredi në mes të…

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 30-05-17
 • Cmimi: €100,00

Përshëndetje, Unë jam një individ i cili ofron kredi për ndërkombëtar. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi në mes të shkurtër dhe të gjatë afat të individit nga 4.000 € deri në 3.000.000 € për të gjithë qenie të rëndë në nevojat aktuale, norma…

Përshëndetje, Unë jam një…

LG Electronics OLED65C7P 65-Inch 4K HDR Smart OLED TV (2017 Model) LG Electronics OLED65C7P…

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 25-05-17
 • Cmimi: €2.200,00

Technical details Brand Name: LG Electronics Model Number: OLED55E7P Display Technology: OLED Display Size: 54.6 inches Image Aspect Ratio: 16:09 Resolution: 4K Ultra HD See other products in stock...Samsung , Sony Panasonic,…

Technical details Brand…

 

Shitet Skavator LIEBHERR modello 942 HDS LITRONIC - 1997 Shitet Skavator LIEBHERR…

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 09-04-17
 • Cmimi: €38.500,00

Shitet Skavator LIEBHERR modello 942 HDS LITRONIC - 1997 me impiant hidraulik. Mjeti eshte ne gjendje te mire dhe pak ore perdorimi.

Shitet Skavator LIEBHERR…

For sale by: Owner

Make: Other

Model: LIEBHERR modello 942 HDS LITRONIC

Year: 1997

Kilometers: 5000

Body type: Other

Drivetrain: Other

Transmission: Other

Color: Yellow

Fuel Type: Diesel

Type: Used