rregullim i shpejtë për ju. rregullim i shpejtë për ju.

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €5.000,00

Përshëndetje I jap kredi secilit që dëshiron ndihmë financiare. Kjo është një hua në mes individit me kushte shumë të thjeshta. Oferta ime është midis 5000 € dhe 10.000.000 €. Norma ime e interesit gjatë jetës së kësaj kredie është 2.5% dhe shlyerja bëhet…

Përshëndetje I jap kredi…

Oferta e arsyeshme e kredisë individuale Oferta e arsyeshme e kredisë…

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 26-08-17
 • Cmimi: €1.000,00

Oferta e arsyeshme e kredisë individuale Përshëndetje, Z. dhe znj Unë kam një kapital prej 5.000.000 € që do të përdoret për të dhënë hua afatshkurtra dhe afatgjata nga 2000 deri 500.000 € për çdo person serioz që dëshiron këtë hua. 2% deri në 4% interes…

Oferta e arsyeshme e kredisë…

ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz ofrojnë kredi në mes të…

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 29-06-17
 • Cmimi: €1.000,00

Përshëndetje Të Gjithëve Zoti ju bekoftë Pas disa përpjekjeve që nga 7 muaj vetëm që të ketë një kredi para, por, për fat të mirë, pas dëshmisë nga një mik në kishën time, Unë pastaj kishte për t'u marrë me Maria Eugenia ajo është një i krishterë…

Përshëndetje Të Gjithëve…

 

Oferte shtepie ne POGRADEC Oferte shtepie ne POGRADEC

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 11-06-17
 • Cmimi: €1.000.000,00

Shitet nje hyrje me 1 dhome gjumi , sallon , guzhine , banjo , e ballkon. Ndodhet ne nje pozicion ideal , ne rrugen kryesore dhe afer liqenit . Shtepia shitet e mobiluar, dhe me gjithe pajisjet elektroshtepiake , per arsye emigrimi . Eshte kati i pare…

Shitet nje hyrje me 1 dhome…

piktura piktura

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 04-06-17
 • Cmimi: €35,00

shiten me nje cmim te lir

shiten me nje cmim te lir

Qarku i Korçës   04-06-17 piktura €35,00

piktura piktura

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 04-06-17
 • Cmimi: €30,00

Pikturat shiten me nje cmim te lire

Pikturat shiten me nje cmim te…

Qarku i Korçës   04-06-17 piktura €30,00
 

shiten Fustane Nuserie shiten Fustane Nuserie

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 07-12-16
 • Cmimi: €4.000,00

Shiten biznesi i Fustane nuserie koleksioni i 3 viteve te fundit.sasia 120 cop se bashku me aksesoret e dyqanit rrafte dollape dhe te fustaneve si manikina kosha vello doreza lule fustane shogeruese nusesh vajza dhe femije,disa ngjyra etje shiten te…

Shiten biznesi i Fustane…

Nokia 3310 Nokia 3310

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 16-11-16

Shitet Nokia 3310 ne gjendje te mire pune Cmimi i diskutueshem!

Shitet Nokia 3310 ne gjendje…

Ish Dolce Vita Korce Ish Dolce Vita Korce

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 04-08-16
 • Cmimi: €3.000,00

Jepet me qira ish Dolce Vita ne Korce siperfaqe 205 m2 ne rruge kryesore,tek kinema Morava ngjitur me NBG BANK Cmimi 3000 euro ne muaj i pa diskutushem

Jepet me qira ish Dolce Vita…

 

SHITJE APARTAMENTI SHITJE APARTAMENTI

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 26-05-16
 • Cmimi: €600,00

Shitet apartament ne Pg 1+1,73 m2,ne katin e II banim, Rr e Bulevardit me nje orientim te shkelqyer 70 m perballe liqenit ne plan te pare dhe kryqezimin mee rruges se "Stadiumit" Punime extra,sistem ngrohje-ftohje etj,cmimi 600 m/2.

Shitet apartament ne Pg 1+1,73…