Shtepi me qera Shtepi me qera

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 11-09-18

Jepet shtepi me qera 1+1 kati pare ne shtepi private.

Jepet shtepi me qera 1+1 kati…

shitet shitet

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €1.700,00

Shitet Benz 2500 Cclass, Viti 1994, me kondicioner, gjendje motorike dhe gjenerike e perkryer, Cmimi 1700 euro i padiskutushem. cel:0682092052 Tirane

Shitet Benz 2500 Cclass, Viti…

Qarku i Tiranës   11-09-18 shitet €1.700,00

Shitet biznesi Shitet biznesi

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 14-05-18

Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.  Per me shume informacion telefononi 0692080780.

Shitet biznesi. Gur natyral…

 

SHITET APARTAMENT SHITET APARTAMENT

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 21-11-17

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 Me siperfaqe totale 95m², Kati 3 Teknik ose kati i dyte banim Apartamenti ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi ne Laprake. Kompleks i ndertuar sipas parametrave bashkekohor,me dalje ne rruge kryesore. Apartamenti shitet me…

SUPER OKAZION SHITET…

PAISJE PER BARE PAISJE PER BARE

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 07-03-17

ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pasticeri, piceri, furra buke, supermarkete dhe aksesore te ndryshem. - Pergjigjemi ne kohe rekord me garanci dhe suport teknik. - Konsulence dhe projektim…

ARREDO-DUE , prej vitit 2002…

ARREDO-DUE ARREDO-DUE

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 07-03-17

ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pasticeri, piceri, furra buke, supermarkete dhe aksesore te ndryshem. - Pergjigjemi ne kohe rekord me garanci dhe suport teknik. - Konsulence dhe projektim…

ARREDO-DUE , prej vitit 2002…

 

Shes apartamente dhe leshoj me qera Shes apartamente dhe leshoj me…

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 26-12-16

Shes apartamente 1+1,2+1,3+1 te mobliuara dhe bosh.Jane te pajisura me ballokona te medhenj.Kane pamje nga qyteti dhe te tjerat nga mali i Dajtit.Gjithashtu leshoj apartamente me qera.Per me shume informacione kontaktoni ne numer:+355666666930

Shes apartamente 1+1,2+1,3+1…

DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA! Per te gjitha nevojat tuaja! DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM,…

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 25-10-16

Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si të përdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona janë nga markat cilësore Evropiane. Produktet tona janë miqësore me mjedisin. Tek ne do të…

Ne ju ofrojmë produkte të…

YAMAHA V-STAR 650 YAMAHA V-STAR 650

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 21-09-16
 • Cmimi: €2.800,00

YAMAHA XVS650 Me letra te rregullta dhe te paguara deri ne fund te vitit, Ne gjendje te mire pune me sherbime te sapokryera. +355692116800

YAMAHA XVS650 Me letra te…

 

Dyqan Dyqan

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 16-07-16
 • Cmimi: €150,00

45 m2 + tualet. Buze rruge kryesore. Xhamllik faqja e perparme.

45 m2 + tualet. Buze rruge…

Qarku i Tiranës   16-07-16 Dyqan €150,00