URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT URGJENT!!! SHITET APARTAMENT…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €100.000,00

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT Shitet Apartament në qendër të Durrësit( te ish-Nish Goma) Sipërfaqja Totale: 115m2 Dhoma: 2+1 Banjo: 2 Ballkone: 2 Kati: 3 Ashensor: 2 Viti i Ndërtimit: 2003 Gjendja: Tërësisht i mobiluar çmimi:…

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT…

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT URGJENT!!! SHITET APARTAMENT…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €100.000,00

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT Shitet Apartament në qendër të Durrësit( te ish-Nish Goma) Sipërfaqja Totale: 115m2 Dhoma: 2+1 Banjo: 2 Ballkone: 2 Kati: 3 Ashensor: 2 Viti i Ndërtimit: 2003 Gjendja: Tërësisht i mobiluar çmimi:…

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT…

Shes ose kembej pasuri te paluajtshme Shes ose kembej pasuri te…

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €68.000,00

Disponoj banese dhe truall perreth L Partizani ne zonen muzeale Gjirokaster. Siperfaqe trualli 424 m2 dhe ndertese 2 Kate 144 m2. Shitet 68000€ ose kembehet me apartament be Tiranë.

Disponoj banese dhe truall…

 

Shes toke Shes toke

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €65.000,00

Siperfaqe toke bujqesore prej 14000 m2 ndodhet afer Liqenit Viroit Gjirokaster. Me hipoteke. Cmimi 65000€ I diskutueshem

Siperfaqe toke bujqesore prej…

Drejtues Marketingu Drejtues Marketingu

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-09-18

Pespa Alumin ve ne dispozicion pozicionin vakant per Drejtues Marketingu! Kriteret që aplikanti duhet të plotesojë janë: Të ketë diplomë universitare në Marketing Të ketë eksperiencë pune Të ketë eksperiencë në hartimin dhe zbatimin e strategjive…

Pespa Alumin ve ne dispozicion…

 

MARKET DURRESI. Durres, ofroj vend pune sistemuese, punonjese banaku, kasiere MARKET DURRESI. Durres, ofroj…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €25.000,00

Durres, ofroj vend pune sistemuese, punonjese banaku, kasiere ne nje supermarket kerkohet: – sistemuese – punonjese banaku – kasiere Ofrojme : - Pagesa te kenaqshme. - Sigurime Shoqerore. Te interesuarit te dergojne CV ME FOTO ose te paraqiten prane…

Durres, ofroj vend pune…

C klas 230 BENZIN-Gaz i sapo ardhur me dogan te PAGUAR C klas 230 BENZIN-Gaz i sapo…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €4.400,00

C klas 230 Kompresor Benzin-Gaz i Sapo ardhur nga GJERMANIA me Dogane te PAGUAR Edicjon Sport , Sensor Parkimi Para-Mbrapa , BAXHO Xhami pare Termik , Tapiceri LEKURE , AUTOMAT, Vit 1999 , me 174000 KILOMETRA, PERDE Mbrapa ORIGJINALE , Sedilje me ngrohje…

C klas 230 Kompresor…

APARTAMENT 2+1 APARTAMENT 2+1

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €33.000,00

OKAZION SHITET APRTAMENT 2+1 NE VLORE AFER BASHKISE APARTAMENTI ESHTE I MABILUAR DHE MJAFT KOMOD PER ARSYE EMIGRIMI SHITET ME NJE CMIM SHUME TE ARSYESHEM VETEM 33 MILION LEKE TE VJETRA PER ME SHUME INFORMACION JU LUTEMI TE KONTAKTONI NE NUMRIN E…

OKAZION SHITET APRTAMENT 2+1…

Qarku i Vlorës   11-09-18 APARTAMENT 2+1 €33.000,00
 

Mercedes-Benz G 350 Mercedes-Benz G 350

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €4.000,00

Mercedes-Benz G-Modell Station G 350 BlueTec

Mercedes-Benz G-Modell Station…

For sale by: Owner

Make: Mercedes-Benz

Model: G 350

Year: 1995

Kilometers: 197000

Body type: Hatchback

Drivetrain: 4 x 4

Transmission: Automatic

Color: Black

Fuel Type: Diesel

Type: Used