Motoskaf Jeannau Cap Camarat 635 + Karel Viti 2010, € 29,500 Motoskaf Jeannau Cap Camarat…

Tirane
 • Publish Date: 12-06-17
 • Cmimi: €29.500,00

Skaf Jeannau Cap Camarat 635 (6.5m) per shitje ne gjendje te shkelqyer. Marke Franceze e skafeve Premium, prodhim i 2010 (perdorur gjeresisht nga policia detare Franceze) dhe nje nga liderat e markave skafeve ne bote. Skafi eshte importuar nga Anglia ne…

Skaf Jeannau Cap Camarat 635…

For sale by: Owner

shes mercury 20 hp shes mercury 20 hp

Tirane
 • Publish Date: 17-03-17
 • Cmimi: €500,00

shes motorr uji ne gjendje shum te mir mercury 20 hp motorri sapo ardhur nga italia cmimi i diskutushem

shes motorr uji ne gjendje…

Tirane   17-03-17 shes mercury 20 hp €500,00

Anije peshkimi Anije peshkimi

Shqipëri
 • Publish Date: 18-11-16
 • Cmimi: €80.000,00

Anije peshkimi per trata koca me gjatesi 23.15 m, gjeresi 5.56, m zhytja 3.10 m. E kompletuar me dy plloter, dy radio, nje radar, nje hollote, nje reduktor nga 24 volt ne 220 volt. Motorr baduin 780 kv koplun baduin 1/6 i komletuar me tre pompa uji,…

Anije peshkimi per trata koca…

For sale by: Owner

Shqipëri   18-11-16 Anije peshkimi €80.000,00
 

Shitet anije peshkimi per gjueti selektive Shitet anije peshkimi per…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 07-10-16

gjatesia:8.60m gjeresia:3.24m viti i prodhimit 1995 motorri: DAEWOO DC 24 11.3KW konsumi:4litra/h mjeti eshte i pajisur me te gjitha aparaturat dhe rrjeta gati per pune

gjatesia:8.60m gjeresia:3.24m…

For sale by: Owner

shes anije peshkimi shes anije peshkimi

Shqipëri
 • Publish Date: 11-09-16

SHITET ANIJE PESHKIMI E KOMPLETUAR HEKUR GJATESIA 20 METRA VIJ UJ. ME TE GJITHA MATERIALET E DUHURA TE REJA. MOTTOR 600 KUAJ FUQI. me te gjitha aparaturat e kohes radar gps ollot kompjuter me karten e peshkimit 2016, anija eshte ne gjendje shum te mir .

SHITET ANIJE PESHKIMI E…

shes anije peshkimi shes anije peshkimi

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 11-09-16

shes anije peshkimi hekur motor issota fraschini > i rri.620 kuaj fuqi. trashesia e kallumes 12mm me te gjitha materialet e peshkimit dhe aparaturat e kohes e kompletuar. 20 metra vij uj.

shes anije peshkimi hekur…

 

vegla anije peshkimi vegla anije peshkimi

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 10-09-16
 • Cmimi: €2.700,00

shesim vegla per anije peshkimi koplun.1.5 dhe aks e helike me kater flete.jane linje te nje anije .cmimi eshte i arsyeshem.kto ndodhen ne qytetin e vlores.kush esht i interesuar te kontaktoje ne nr 00393240448908.

shesim vegla per anije…

shes anije peshkimi shes anije peshkimi

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 25-08-16
 • Cmimi: €40.000,00

Anije peshkimi shume e afte per pune, e pajisur me mjete pune si pover grepash dhe brezhdash. Me kantier te sapo ber. Me nje gjatesi prej 15 metra eshte e afte te perdoret dhe per peshkim sardele.

Anije peshkimi shume e afte…

Skaf Pilot 6m Skaf Pilot 6m

Qarku i Lezhës
 • Publish Date: 20-03-16
 • Cmimi: €3.400,00

Shesim vark pilotina ne gjendje super,me letra shiptare,i kompletum me shum paisje qe jan ne foto.pa motorr,fotot jan origjinale.per me shum info tel

Shesim vark pilotina ne…

For sale by: Owner

Make: Other

Model: other

Year: 0

Kilometers: 0

Body type: Other

Drivetrain: Other

Transmission: Other

Color: White

Fuel Type: Other

Type: Used

Qarku i Lezhës   20-03-16 Skaf Pilot 6m €3.400,00
 

Sarande, shes mjet peshkimi 40.000 Euro Sarande, shes mjet peshkimi…

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 21-11-15
 • Cmimi: €40.000,00

SHITET ANIJE PESHKIMI 17,35 METRA DHE GJERESI 5,75 ME MOTOR MAN 360 KUAJ FUQI ME TE GJITHA LETRAT LICENCE LEJE LUNDRIMI TE GJITHA TE PAGUARA ANIJA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE NE KETE MOMENT PUNON ME MREZHA SHITET ME TE GJITHA MATRIALET QE KA SIPER KA…

SHITET ANIJE PESHKIMI 17,35…