Shes apartament 2+1 prane medresese,TIRANE Shes apartament 2+1 prane…

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 66,000.00

Shes apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2,ne rrugen e dibres prane medresese.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 4 katesh.Apartamenti eshte i rregulluar dhe i mobiluar.Apartamenti eshte me hipoteke dhe shitet 66000 euro.Cel…

Shes apartament 2+1 me…

shes apartament 2+1 te rruga bardhyl shes apartament 2+1 te rruga…

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 65,000.00

Shes apartament 2+12 me siperfaqe 76 m2 te rruga Bardhyl,ne rreshtin e pare,buze rruges me pamje nga lindja e jugu,jo nga rruga.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh ekzistues me tulla te kuqe,pa ashensor dhe me hipoteke.Apartamenti…

Shes apartament 2+12 me…

SHES APARTAMENT 2+1 TE ZONA E BRRYLIT,PRANE AMBULANCES IRANIANE SHES APARTAMENT 2+1 TE ZONA E…

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 86,000.00

SHES APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE 90 M2 ME HIPOTEKE PRANE BRRYLIT TE AMBULANCA IRANIANE.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4 TE NJE PALLATI 6 KATESH ME TULLA TE KUQE.SHITET BOSH ME CMIM 86000 EURO.CMIMI MUND TE DISKUTOHET.NR CEL 00355695291520

SHES APARTAMENT 2+1 ME…

 

SHES APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM SHES APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 50,000.00

SHES APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM,ME SIPERFAQE 75 M2 ME HIPOTEKE .APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 3 TE NJE PALLATI EKZISTUES PARAFABRIKAT.APARTAMENTI ESHTE I RREGULLUAR DHE KA PAMJE J-P.SHITET 50000 EURO.NR TEL 00355695291520

SHES APARTAMENT 2+1 NE ALI…

Shitet nji vile 3 katshe me 3000 metra katror toke me tapi te rregullt Shitet nji vile 3 katshe me…

Qarku i Shkodrës
 • Publish Date: 13-10-17
 • Cmimi: EUR 1,000,000.00

Shitet vile 3 katshe me 3000 metra katror toke e me tapi te rregullt 5 dhoma gjumi 2 banjo 1 bodrum

Shitet vile 3 katshe me 3000…

Apartament ne rrugen e teleferikut Dajt, 2+1+B hapesire banimi 63m2 + 24m2 verande, 45,000euro i diskutueshem Apartament ne rrugen e…

Tirane
 • Publish Date: 04-10-17
 • Cmimi: EUR 45,000.00

Shitet apartament 2+1+ballkon me sipërfaqe banimi 63 metra katror dhe një verandë me sipërfaqe 24 metra katror që ofron fushëpamje fantastike mbi qytetin e Tiranes. Apartamenti është i ekspozuar nga ana e diellit, kati i pestë, me ashensor, në rrugën…

Shitet apartament 2+1+ballkon…

Tirane   04-10-17 Apartament ne rrugen e… EUR 45,000.00
 

Shitet Ap 2+1 Sip 70 m2 (450 euro m2) Jordan Misja Shitet Ap 2+1 Sip 70 m2 (450…

Tirane
 • Publish Date: 03-10-17
 • Cmimi: EUR 31,500.00

Shiten apartamente 2+1 +aneks+ballkon siperfaqe 70 m2 Me hipoteke Adresa ;Ne fund te rruges Jordan Misja ose Rruges se burgut (prane stacionit te fundit te autobusit ) Cmimi 450 euro m2 Cel 0694585410

Shiten apartamente 2+1…

Shitet Apartament 1+1 Sip 53m2 (450) Rr Jordan Misja Shitet Apartament 1+1 Sip 53m2…

Tirane
 • Publish Date: 03-10-17
 • Cmimi: EUR 18,000.00

Shiten apartamente 1+1 +aneks+ballkon siperfaqe 40 m2 /46 m2 / 53 m2 / Me hipoteke Adresa ;Ne fund te rruges Jordan Misja ose Rruges se burgut (prane stacionit te fundit te autobusit ) Cmimi 450 euro m2 Cel 0694585410

Shiten apartamente 1+1…

Shitet Apartament 1+1 Sip 45 m2 (20.000 euro) Rr Jordan Misja Shitet Apartament 1+1 Sip 45…

Tirane
 • Publish Date: 03-10-17
 • Cmimi: EUR 20,000.00

Shitet Ap 1+1 sip 45 m2 kati 2 pallat I ri Me hipoteke Adresa;Ne fund te Rruges Jordan Misja ose rruges se burgut (tek stacioni fundit I autobusit) cmimi 20.000 euro cel 0694585410

Shitet Ap 1+1 sip 45 m2 kati 2…

 

Shitet Ap 1+1 sp 72 dhe 83 m2 Siri Kodra (550 euro/m2) Shitet Ap 1+1 sp 72 dhe 83 m2…

Tirane
 • Publish Date: 03-10-17
 • Cmimi: EUR 39,600.00

Shitet Apartament 1+1 me dy tualete 72 si dhe Apartament 1+1 sip 84 m2 me dy tualete . Pallat I ri Me Hipoteke Adresa ; Rruga Siri Kodra perballe deres se frigoriferit (ne krah te bulevardit te ri) Cmimi 550 euro m2 Cel 0694585410

Shitet Apartament 1+1 me dy…