Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 96 m² 77.000 Euro (prane shkolles 1 Maji) Tirane, shes apartament…

Tirane
  • Publish Date: 19-02-18

Apartamenti ndodhet pranë shkollës `1Maji`, një zonë e preferuar dhe e sigurtë. Ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues me punime shumë të mira. Dhomat kanë një organizim harmonik dhe shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet korridorit.…

Apartamenti ndodhet pranë…

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 118 m² 259.600 Euro (Blloku) Tirane, shes apartament…

Tirane
  • Publish Date: 19-02-18

Apartamenti ndodhet në një prej zonave më të mira në qytet, në bllok pranë Gardës . Ështëi pozicionuar në katin e tretë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 118 m2. Ka organizim të brendshëm shumë të mire ku përfshihet salloni I ndenjies…

Apartamenti ndodhet në një…

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 125 m² 125.000 Euro (ne Qender) Tirane, shes apartament…

Tirane
  • Publish Date: 19-02-18

Disponojmë në apartament në Qendër të Tiranës, Rruga `Sulejman Pasha`. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, të ndërtuar në vitin 2000, me sipërfaqe të bollshme prej 125m2. Përbëhet nga salloni i ndenjes së bashku me ambjentin e…

Disponojmë në apartament në…

 

Himare, Apartament per shitje, 1+1, + ballkon, 58.6 m2, 740€/m2 Himare, Apartament per shitje,…

Qarku i Vlorës
  • Publish Date: 19-02-18

Njoftim - Apartament per shitje ne Himare, 1+1, + ballkon, 58.6 m2, pallati me i ri ne Himare, ndertim cilesor, kati 3, me ashensor. Cmimi 740€/m2. Edhe garazh te disponueshem. Flat for sale in Himara, 1+1, + balcony, 58.6m2, newest block of flats in…

Njoftim - Apartament per…

Durres, shes Vile 3 Katshe 771 m² 700.000 Euro (Rr. "Pal Engjelli", prane shkolles Jan Kukuzeli) OKAZION Durres, shes Vile 3 Katshe 771…

Qarku i Durrësit
  • Publish Date: 19-02-18

Shitet godine Italiane 3 kate e vitit 1943, me nje siperfaqe trualli prej 368 m2, siperfaqe oborri prej 111 m2 dhe siperfaqe totale godine: 257 x 3kt = 771 m2 e ndodhur ne nje zone shume te frekuentuar te Durresit. Godina ka nje strukture te llogaritur…

Shitet godine Italiane 3 kate…

Tirane, afer Qendres shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 105.000 Euro (RR.“BARRIKADAVE”, PRANE GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI") Tirane, afer Qendres shes…

Tirane
  • Publish Date: 19-02-18

Zona/Rruga : RR.“BARRIKADAVE”, PRANE GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI" Apartament ne shitje 2+1+2ballkone, Sip. 88 (100) m2 Kati 3-te. Çmimi 105.000 Euro. Me hipoteke id: 0444

Zona/Rruga : RR.“BARRIKADAVE”,…

 

Durres, shes Vile 3 Katshe 771 m² 700.000 Euro (Rr. "Pal Engjelli", prane shkolles Jan Kukuzeli) OKAZION Durres, shes Vile 3 Katshe 771…

Qarku i Durrësit
  • Publish Date: 16-02-18

Shitet godine Italiane 3 kate e vitit 1943, me nje siperfaqe trualli prej 368 m2, siperfaqe oborri prej 111 m2 dhe siperfaqe totale godine: 257 x 3kt = 771 m2 e ndodhur ne nje zone shume te frekuentuar te Durresit. Godina ka nje strukture te llogaritur…

Shitet godine Italiane 3 kate…

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 106 m² 81.000 Euro (Ali Demi) Tirane, shes apartament…

Tirane
  • Publish Date: 16-02-18

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, pranë markatës. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 106 m2 • Orientimi Jug • Njëra dhomë është veri • Dokumentacioni: Me Hipotekë/Me certifikatë pronësie.…

Apartamenti është i…

Tirane, shes apartament 1+1+A Kati 5, 62 m² 1.200 Euro/m² (MINE PEZA) Tirane, shes apartament 1+1+A…

Tirane
  • Publish Date: 16-02-18

Zona/Rruga : MINE PEZANË RRUGËN MINE PEZA, PRANË KOMISARIATIT NR 3,SHITET APARTAMENT 1+1+BANJO ME DRITARE +ANEKS +BALLKON, ME SIPËRFAQE 62M2. APARTAMENTI NDODHET NË KATIN E 5 TË NJË PALLATI TË RI ME ASHENSOR DHE HIPOTEKË. PAMJET E APARTAMENTIT JANË NGA…

Zona/Rruga : MINE PEZANË…

 

OKAZION!!!! APARTAMENT NE GOLEM ME HIPOTEKE, 83m2. OKAZION!!!! APARTAMENT NE…

Qarku i Durrësit
  • Publish Date: 05-02-18

Shitet aparatament ne plazhin e Golemit, 100m larg plazhit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t dhe ka pamje nga pishat. Cmimi esht 450 euro/m i diskutueshem, kontakt 0682026137. Shtepi eshte e pajisur me certifikate pronesie. Tel. : 0682026137 Cel. :…

Shitet aparatament ne plazhin…