Cmimi : €33.600,00 Tirane visjan
08-10-18 320 Hits


Shiten apartamente 1+1 siperfaqe 56 m2
Pallat I ri
Me hipoteke
Adresa ; Rruga Siri Kodra perballe deres se frigoriferit (ne krah te bulevardit te ri)
Cmimi 33.600 euro
Cel 0698888003

Rruga Siri Kodra perballe deres se frigoriferit (sapo sbret nga dispanseria)


  Send Message


QR code

Related ads

Sarande, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 104 m² 70.000 Euro (lagja nr.4)

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2 ne katin e 7-te te nje pallati te ri me pamje fantastike e te pakufizuar nga deti . Salloni dhe dy dhomat kane pamje nga deti . Distanca nga buza e ujit 30 m . Apartamenti eshte me certifikate pronesie . Cmimi qe… Tirane

Shitet apartament 1+1 + verande 194 m2 75000 euro, me hipoteke, tek rruga Idriz Dollaku

Shitet apartament 1+1 + verande 194 m2 75000 euro, me hipoteke, tek rruga Idriz Dollaku.Apartamenti eshte 68.5 m2, e cila perbehet nga nje kuzhine, nje dhome, nje koridor, nje tualet me dritare, nje ballkon dhe nje verande qe ka nje hapesire prej 126 m2… Tirane

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 70 m² 50.000 Euro (i diskutueshem) (Rruga Qemal Stafa, prane Prokurorise)

Shes apartament ne pallat ekzistues 5 katesh 2+1+aneks+2 ballkone dhe oborr te rrethuar, 70 m2 efektive, me dokumentacion te rregullt dhe rivleresim ne korrik 2014. Apartamenti ndodhet ne rrugen Qemal Stafa,jo ne rrugen kryesore, ne zone te qete, prane… Tirane

Shes Apartament mbrapa Ambasades Amerikane

Apartament 3+1, me dy banja dhe dy ballkone, 120m2, kati V. Apartamenti ndodhet pas Ambasades Amerikane. Tirane

shes shtepi

shitet apartament 2+1, me 2 danjo, ballkon gjithesej 116 m2, ne Misto Mame pallatet Çabej Tirane

 
Report this ad