Cmimi : €60.000,00 Tirane Holta Grabovari
06-11-18 199 Hits


Shitet Apartament i ri 60 m2,cmimi 60000Euro,me hipoteke,Bll.Vasil Shanto,Rr.Petro Korçari, Pll.4, Ap.8, Kati 3,
Te interesuarit mund te telefonojne ne numrin e tel.0674820569.

Bll.Vasil Shanto,Rr.Petro Korçari,Pll.4,Ap.8,Kati 3


  Send Message


QR code

Related ads

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 65 m² 670 Euro/m² (lagjen Ali Demi, rruga Idriz Dollaku)

Shitet apartament 1 + 1 me siperfaqe 65 m2 ne katin e 3-te te nje pallati te ri ( pallat i perfunduar ne vitin 2013-te ) ne lagjen Ali Demi, rruga Idriz Dollaku. Cmimi 670 euro m2 (metri katror), (apartamenti ndodhet ne procedure hipotekimi nga firma e… Tirane

❶-OKAZION-❶Tirane apartament 1+1+BLK Kati 14, 79 m² 60000 (Tek Hipoteka, mbrapa HarryFultz

Shes Apartament me hipoteke. Siperfaqa 79 metra. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te miroganizuar e cila perfshin ambiente clodhese, lokale, hotel, parkingje, siguri 24 ore etj. Zona ndodhet tek Hipoteka, kompleksi Erioni, mbrapa Harry Fultz me akses… Tirane

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 78 m² 79.000 Euro (Rr. Emin Harizaj, prane Ali Demit)

Zona/Rruga : Emin Harizaj Nje nder apartamentet e arreduar ne studiot me te mira te arkitektures ne Shqiperi. Ka nje siperfaqe 2+1 shume funksionale, te shfrytezueshme dhe praktike. Apartamenti shikon lindjen e diellit dhe eshte vendosur ne nje lagje te… Tirane

APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE NE TIRANE

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PALLATI I VERDHE.PALLATI ESHTE I PAJISUR ME ASHENSOR DHE UJE E DRITA 24ORE.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E GJASHTE TE BANIMIT DHE KA NJE KAT ME SIPER.SHTEPIA SHITET E MOBILUAR ME TE GJITHA PAJISJET.JU FALEMINDERIT. Numri i… Tirane

Tirane, shes apartamente ME HIPOTEKE,500 Euro/m² (Tek Fresku, Rr.Muhamet Deliu)

Ambjente komode per banim, te veshura me termoizolim te tipit Kapot, dhe punime bashkekohore. Pozicion shume i favorshem per qetesi dhe ajer te paster. Tipet e ambjenteve variojne nga nr.dhomave 2+1 me siperfaqe 124 dhe 135 m2 deri ne 151 m2. Cmim i… Tirane

 
Report this ad