Cmimi : €69.000,00 Tirane ROLAND
06-11-18 40 Hits


Ne Tirane prane Restorant Qesaraka ne zonen e Freskut SHITET apartament 3+1 me siperfaqe totale 119 m2. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor i pabanuar me pare. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje, 2 tualete me dritare ,2 ballkone dhe nje vend parkimi.. Orientimi nga juglindja dhe organizimi i hapsirave te brendeshme e bejne apartamentin shume funksional.
Cmimi 69.000 euro
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com

Fresku


  Send Message


QR code

Related ads

Shitet apartament te Liqeni i Thate

Shitet apartament 1+1,70m2 ,me certifikat pronesie te Liqeni i Thate.Cmimi 52500 euro Tirane

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 70 m² 49.000 Euro (i diskutueshem) (Rruga Qemal Stafa, prane Prokurorise)

Shes apartament ne pallat ekzistues 5 katesh 2+1+aneks+2 ballkone dhe oborr te rrethuar, 70 m2 efektive, me dokumentacion te rregullt dhe rivleresim ne korrik 2014. Apartamenti ndodhet ne rrugen Qemal Stafa,jo ne rrugen kryesore, ne zone te qete, prane… Tirane

2 SHTEPI NE KAMZ 78M2 & NDERROHEN ME MAKINA.

Shiten 2 shtepi ne qender te kamzez pallati i ri buz rruges kryesore perball shkolles 9 vjecare kamez pran stacjonit autobuzit shtepit jan kati 6 banim ball per ball njera tjetres mundsi per tu bashkuar ne nje te vetme njera 77 m2 dhe tjetra 78 m2 1+1… Tirane

Shes Apartament mbrapa Ambasades Amerikane

Apartament 3+1, me dy banja dhe dy ballkone, 120m2, kati V. Apartamenti ndodhet pas Ambasades Amerikane. Tirane

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 125 m² 125.000 Euro (ne Qender)

Disponojmë në apartament në Qendër të Tiranës, Rruga `Sulejman Pasha`. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, të ndërtuar në vitin 2000, me sipërfaqe të bollshme prej 125m2. Përbëhet nga salloni i ndenjes së bashku me ambjentin e… Tirane

 
Report this ad