Cmimi : €120.000,00 Tirane Leke Delia
15-10-18 131 Hits


Shpi banimi tre katesh. Me hipoteke. sip 1000m2

Lagja Nr 4 Kamez


  Send Message


QR code

Related ads

Shes Apartament mbrapa Ambasades Amerikane

Apartament 3+1, me dy banja dhe dy ballkone, 120m2, kati V. Apartamenti ndodhet pas Ambasades Amerikane. Tirane

Apartament 2+1 Rr.Elbasanit mbas Gjuheve te Huaja

Shitet apartament 2+1 me sip. 102 m2 tek Rruga Elbasanit mbrapa Godines se Gjuheve te Huaja. Pallati i ri. Sheh me pamje nga Parku i Liqenit. I mobiluar. Tirane

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 106 m² 81.000 Euro (Ali Demi)

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, pranë markatës. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 106 m2 • Orientimi Jug • Njëra dhomë është veri • Dokumentacioni: Me Hipotekë/Me certifikatë pronësie.… Tirane

shes apartament 2+1 te rruga bardhyl

Shes apartament 2+12 me siperfaqe 76 m2 te rruga Bardhyl,ne rreshtin e pare,buze rruges me pamje nga lindja e jugu,jo nga rruga.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh ekzistues me tulla te kuqe,pa ashensor dhe me hipoteke.Apartamenti… Tirane

Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 9, 60 m² 48.000 Euro (Tek ish parku autobuzave)

Pallati i ri,ndodhet ne rr te Kavajes, tek ish parku i autobuzave perball qendres glob,eshte pallat i ri,me ashensor. Apartamenti eshte ne kat 9-te,eshte me pamje nga lindja,me dokumenta te rregullta,cmimi i shitjes eshte 48000 euro. Nuk jepet me kredi… Tirane

 
Report this ad