Cmimi : €100.000,00 Qarku i Durrësit Edwin Cinan
08-10-18 94 Hits


URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT
Shitet Apartament në qendër të Durrësit( te ish-Nish Goma)
Sipërfaqja Totale: 115m2
Dhoma: 2+1
Banjo: 2
Ballkone: 2
Kati: 3
Ashensor: 2
Viti i Ndërtimit: 2003
Gjendja: Tërësisht i mobiluar
çmimi: 100000 Euro i diskutueshëm
Kontakt: 00355698753985

Rruga Hafiz Podgorica, Durres


  Send Message


QR code

Related ads

Durres, shes apartament 110m²,Kati 3, 65,000 € + dyqan 50m²,55,000 € (Rruga Koço Kazanxhi, L 12, Pallati i bardhe)

Shiten Aparatment dhe dyqan. Apartamenti eshte 110 m2 dhe perbehet nga 1 kuzhine, 1 soggiorno, 2 dhoma gjumi, 1 banjo e madhe dhe 2 ballkone.Ndersa dyqani eshte rreth 50 m2, me pamje nga rruga kryesore. Si apartamenti, ashtu edhe dyqani jane te… Qarku i Durrësit

Super Apartament 1 + 1

Apartament, ndertim i ri ne qender te durresit, Tek ish rajoni i policise durres. 150 m nga sheshi pranvera. Apartamenti ndodhet ne kat te 10. Ka nje pamije shume te mire. E kap dijelli gjat gjithe dites. Ballkoni me pamje nga qendra e qytetit.… Qarku i Durrësit

shitje

shes shtepi 3+1 dhe nje tjeter 1+1 bashke 1000 m bace oborr 100000 leke i diskutushem lagjia 10 cmimi i diskutushem Qarku i Durrësit

Apartament ne bregdet

apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te sapo perfunduar . ndodhet ne shkembin e kavajes , prane hotel Bleart, pallati i bardhe 30 m larg detit. ka nje pamje fantastike nga perendimi dhe qyteti i durresit. vendodhja qe ka ne godine ben te mundur… Qarku i Durrësit

Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 83 m² 500 Euro/m (Lgj 17, Rr- Dalip Peza ( rruga e ujesjellsit))

SHITET APARTAMENT 1+1, 83M ne Durres prane Stacionit te Trenit. Me hipoteke. Ndertim bashkekohor me sistem kapote dhe dritare plastike e pamobiluar, vetem me kontrabufe Cel. : 0692152285 Qarku i Durrësit

 
Report this ad