Cmimi : €100.000,00 Qarku i Durrësit Edwin Cinan
08-10-18 136 Hits


URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT
Shitet Apartament në qendër të Durrësit( te ish-Nish Goma)
Sipërfaqja Totale: 115m2
Dhoma: 2+1
Banjo: 2
Ballkone: 2
Kati: 3
Ashensor: 2
Viti i Ndërtimit: 2003
Gjendja: Tërësisht i mobiluar
çmimi: 100000 Euro i diskutueshëm
Kontakt: 00355698753985

Rruga Hafiz Podgorica, Durres


  Send Message


QR code

Related ads

SHITET APARTAMENT

SUPER OKAZION!Durres, shes apartament 2+1,86.5m² 320 Euro/m2 (Lagjia 13,Plazh Durres) SUPER OKAZION! Shes Apartament ne adresen Lagjia 13,Plazh,Kompleksi Rotondo,Durres. Apartamenti eshte me strukture 2+1 Siperfaqja totale e apartamentit eshte 86.5m²… Qarku i Durrësit

shitje

shes s shtepi 2+1 kati 5 zona rajoni polizise durres 40000000 leke cmimi diskutushem numri im 0694606444 Landi Qarku i Durrësit

Shtepi private

800m vreshte rushi garazh sa per 3 makina shtepia ka nevoje per rinovim nga 2 anet e asfaltuar ne nje zone te qete Qarku i Durrësit

Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti

hitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ( Okazion) Adresa: Rrota e Kuqe, Durres Keni dashur gjithmone nje apartament me shume hapesire dhe nje ballkon me pamje nga deti per tu relaksuar?!... Kjo eshte mundesia juaj. Apartamenti perbehet nga 1 sallon… Qarku i Durrësit

Apartament ne bregdet

apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te sapo perfunduar . ndodhet ne shkembin e kavajes , prane hotel Bleart, pallati i bardhe 30 m larg detit. ka nje pamje fantastike nga perendimi dhe qyteti i durresit. vendodhja qe ka ne godine ben te mundur… Qarku i Durrësit

 
Report this ad