Mercedez Benz Mercedez Benz

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €4.500,00

Mercedes Benz Avangard motor EVO.Kamio Automatike Full opsion.190.000 km.Viti prodhimit fund 2004.

Mercedes Benz Avangard motor…

Tirane   08-10-18 Mercedez Benz €4.500,00

Skuter Skuter

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €60.000,00

Motorr Aprilia Sr 50cc ne gjendje shum te mire

Motorr Aprilia Sr 50cc ne…

For sale by: Owner

Year: 2006

Kilometers: 20000

Color: Black

Fuel Type: Gasoline

Tirane   08-10-18 Skuter €60.000,00
 

C klas 230 BENZIN-Gaz i sapo ardhur me dogan te PAGUAR C klas 230 BENZIN-Gaz i sapo…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €4.400,00

C klas 230 Kompresor Benzin-Gaz i Sapo ardhur nga GJERMANIA me Dogane te PAGUAR Edicjon Sport , Sensor Parkimi Para-Mbrapa , BAXHO Xhami pare Termik , Tapiceri LEKURE , AUTOMAT, Vit 1999 , me 174000 KILOMETRA, PERDE Mbrapa ORIGJINALE , Sedilje me ngrohje…

C klas 230 Kompresor…

Mercedes-Benz G 350 Mercedes-Benz G 350

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €4.000,00

Mercedes-Benz G-Modell Station G 350 BlueTec

Mercedes-Benz G-Modell Station…

For sale by: Owner

Make: Mercedes-Benz

Model: G 350

Year: 1995

Kilometers: 197000

Body type: Hatchback

Drivetrain: 4 x 4

Transmission: Automatic

Color: Black

Fuel Type: Diesel

Type: Used

Shes makine Renault Megane Scienic ne gjendje te mire pune Shes makine Renault Megane…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €85.000,00

Shes makine Renault ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike me dokumente ok. Ne gjendje te mire pune

Shes makine Renault ne…

 

Peugeot 207, 1.4 Benzine viti prodhimit 08/2009 me 64.000 km Automatike (Tronic) Peugeot 207, 1.4 Benzine…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €500.000,00

SHITET PEUGEOT 207 , BENZINE , Prodhim i 8/2009 tip tronik, (automatike dhe manuale) me 70000 km. Makina eshte perdorur nga nje zonje me zero km dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike, Shitet per aresye emigrimi,

SHITET PEUGEOT 207 , BENZINE ,…

For sale by: Owner

Make: Peugeot

Model: 207

Year: 2009

Kilometers: 70000

Body type: Other

Transmission: Automatic

Color: Grey

Fuel Type: Gasoline

Type: Used

Mercedes-Benz / C-Class 200CDI Mercedes-Benz / C-Class 200CDI

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €3.600,00

Shitet Mercedes Benz C-Class, C200 CDI Elegance. E mbajtur me shume kujdes dhe ne gjendje shume te mire, e sjelle nga gjermania, jo per arsye tregtie. Te 4 Amortizatoret te rinje te nderuar para 7 muajsh (Monroe). Makina ndihet shume komode kur udheton.…

Shitet Mercedes Benz C-Class,…

For sale by: Owner

Make: Mercedes-Benz

Model: C-Class 200CDI

Year: 2002

Kilometers: 218

Transmission: Manual

Color: Grey

Fuel Type: Diesel

Type: Used

shitet shitet

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €1.700,00

Shitet Benz 2500 Cclass, Viti 1994, me kondicioner, gjendje motorike dhe gjenerike e perkryer, Cmimi 1700 euro i padiskutushem. cel:0682092052 Tirane

Shitet Benz 2500 Cclass, Viti…

Qarku i Tiranës   11-09-18 shitet €1.700,00
 

shes makine wv touran shes makine wv touran

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €3.800,00

Shes,Per Arsye Ekonomike ,Makine WV Touran, 2008 Nafte,Gjendje Perfekte, 4+ 1 , +2 sendile Te shtrira, Me letra 5 vendesh. shume ekonomike ,motorr 1,9 TDI Nafte.

Shes,Per Arsye Ekonomike…

For sale by: Owner

Model: touran

Year: 2008

Kilometers: 310000

Body type: Minivan or Van

Transmission: Manual

Color: Orange

Fuel Type: Diesel

Type: Used

Tirane   11-09-18 shes makine wv touran €3.800,00