Mercedez Benz Mercedez Benz

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €4.500,00

Mercedes Benz Avangard motor EVO.Kamio Automatike Full opsion.190.000 km.Viti prodhimit fund 2004.

Mercedes Benz Avangard motor…

Tirane   08-10-18 Mercedez Benz €4.500,00

Skuter Skuter

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €60.000,00

Motorr Aprilia Sr 50cc ne gjendje shum te mire

Motorr Aprilia Sr 50cc ne…

For sale by: Owner

Year: 2006

Kilometers: 20000

Color: Black

Fuel Type: Gasoline

Tirane   08-10-18 Skuter €60.000,00

AUDI A4 AUDI A4

Tirane
 • Publish Date: 19-09-18
 • Cmimi: €9.000,00

Shitet Audi A4 viti i prodhimit 2009, në gjëndje të shkëlqyer mekanike, motorike dhe estetike. Makina është e ardhur nga Amerika dhe e sapo targuar, me taksa dhe siguracion të gjitha të paguara për një vit.Me shërbime të kryera dhe goma të reja me disqe…

Shitet Audi A4 viti i…

Tirane   19-09-18 AUDI A4 €9.000,00
 

Shes makine Renault Megane Scienic ne gjendje te mire pune Shes makine Renault Megane…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €85.000,00

Shes makine Renault ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike me dokumente ok. Ne gjendje te mire pune

Shes makine Renault ne…

Peugeot 207, 1.4 Benzine viti prodhimit 08/2009 me 64.000 km Automatike (Tronic) Peugeot 207, 1.4 Benzine…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €500.000,00

SHITET PEUGEOT 207 , BENZINE , Prodhim i 8/2009 tip tronik, (automatike dhe manuale) me 70000 km. Makina eshte perdorur nga nje zonje me zero km dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike, Shitet per aresye emigrimi,

SHITET PEUGEOT 207 , BENZINE ,…

For sale by: Owner

Make: Peugeot

Model: 207

Year: 2009

Kilometers: 70000

Body type: Other

Transmission: Automatic

Color: Grey

Fuel Type: Gasoline

Type: Used

Mercedes-Benz / C-Class 200CDI Mercedes-Benz / C-Class 200CDI

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €3.600,00

Shitet Mercedes Benz C-Class, C200 CDI Elegance. E mbajtur me shume kujdes dhe ne gjendje shume te mire, e sjelle nga gjermania, jo per arsye tregtie. Te 4 Amortizatoret te rinje te nderuar para 7 muajsh (Monroe). Makina ndihet shume komode kur udheton.…

Shitet Mercedes Benz C-Class,…

For sale by: Owner

Make: Mercedes-Benz

Model: C-Class 200CDI

Year: 2002

Kilometers: 218

Transmission: Manual

Color: Grey

Fuel Type: Diesel

Type: Used

 

shes makine wv touran shes makine wv touran

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €3.800,00

Shes,Per Arsye Ekonomike ,Makine WV Touran, 2008 Nafte,Gjendje Perfekte, 4+ 1 , +2 sendile Te shtrira, Me letra 5 vendesh. shume ekonomike ,motorr 1,9 TDI Nafte.

Shes,Per Arsye Ekonomike…

For sale by: Owner

Model: touran

Year: 2008

Kilometers: 310000

Body type: Minivan or Van

Transmission: Manual

Color: Orange

Fuel Type: Diesel

Type: Used

Tirane   11-09-18 shes makine wv touran €3.800,00

Toyota Yaris me qira Toyota Yaris me qira

Tirane
 • Publish Date: 05-02-18
 • Cmimi: €16,00

Jepet me qira Toyota Yaris, 1.0 benzine, kambio manuale, 3+1, viti 2007. Ne cmim perfshihet: Qeraja e makines Siguracioni TPL Siguracioni KASKO Adresa 1: Rruga "Ismail Qemali", ap.2, ngjitur me hotel Grand, zona e ish Bllokut Adresa 2: 1 km prane…

Jepet me qira Toyota Yaris,…

Listë e re! Listë e re!

Tirane
 • Publish Date: 30-09-17
 • Cmimi: €100,00

A keni një biznes apo biznes që duhet të përmirësoni kredinë tuaj? A keni nevojë për një hua për të filluar një biznes? Kreditë personale? Kredia për të përmirësuar shtëpinë tuaj? A keni nevojë për konsolidimin e borxhit? A është gati arsimi? Kredi? Na…

A keni një biznes apo biznes…

Tirane   30-09-17 Listë e re! €100,00
 

join the ultimate family}}}} be money stress free call+27782239639 USA Canada UK Zealand Sweden join the ultimate family}}}}…

Tirane
 • Publish Date: 06-07-17
 • Cmimi: €200,00

HOW TO JOIN ILLUMINATI SOCIETY +27782239639or whatsApp To Join the illuminati family originally called the ILLUMINATE ORDER; illuminati magic rings, fame, love, luck, wealth, financial, power, riches in ZIMBABWE, HARARE, BULAWAYO,CHITUNGWIZA, GWERU,…

HOW TO JOIN ILLUMINATI SOCIETY…