shtepi me qera shtepi me qera

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 07-06-17
 • Cmimi: €35,00

pershendetje nese keni deshir ti kaloni pushimet e veres ne Sarande un posedoj 2 shtepi 1 te madhe dhe 1 te vogel shtepit jan ne kat te pest perball stadjumit Sarande plazhi eshte vetem 10 min me kemb shtepit jan te reja dhe kete sezon dua qe ti jap me…

pershendetje nese keni deshir…

Apartamente,dhoma plazhi Sarande Apartamente,dhoma plazhi…

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 23-08-16

Ju ofrojme apartamente moderne dhe dhoma plazhi me cmime teper te lira, me internet,parkim falas,kondicioner, ballkon me pamje nga deti,kuzhin me te gjitha sendet e nevojshme .Apartamentet dhe dhomat jane ndertime te reja dhe me mobilim bashkekohor.…

Ju ofrojme apartamente moderne…

Shes Shes

Qarku i Lezhës
 • Publish Date: 24-03-16

Shes Vile 3 kateshe, 6 dhoma, 6 anekse, 6 tualete, secila e pajisur totalisht me mobilje te reja e bashkekohore, Siperfaqja totale 500m/2 perfshire dhe truallin e banimit. Vila eshte ne proces legalizimi ndersa toka me dokumenta pronesie.Vila ndodhet…

Shes Vile 3 kateshe, 6 dhoma,…

 

Shes Vile Tale Lezhe Shes Vile Tale Lezhe

Qarku i Lezhës
 • Publish Date: 15-02-16
 • Cmimi: €90,00

Shes Vile 3 kate, ( me 6 dhoma, 6 anekse, 6 tualete ) , shkalle te jashtme, 500/m2 perfshire truall. Te gjitha dhomat jane te kompletuar me mobilje bashkekohore dhe te reja. Secila dhome ka nje krevat dopjo, nje krevat marinari, tavoline ngrenie me 4…

Shes Vile 3 kate, ( me 6…

Asus EeeBook X205TA 210€ Asus EeeBook X205TA 210€

Tirane
 • Publish Date: 24-11-15

Asus EeeBook X205TA i ri ne kuti i pa perdorur shkon deri ne 12 ore bateri 210€ Cel. 067 529 9727 kontakt dhe në WhatsApp

Asus EeeBook X205TA i ri ne…

Durres, jap me qera garsonier Kati 2, 20 m² 2.000 Leke/nata (Gjiri lazit) Durres, jap me qera garsonier…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 24-11-15

Ne plazhin e bukur te gjiri i lalzit japim dhoma me qera me kushte shum te mira ,per info 0699368650 -0685794347 Cel. : 0699368650

Ne plazhin e bukur te gjiri i…

 

Ionian Sunset: Jepen me qera dhoma ne Dhermi- Rooms to let in Dermi Ionian Sunset: Jepen me qera…

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 24-11-15

Japim me qira tre hyrje (google maps 40.154786, 19.621067) ,cdo hyrje ka dy dhoma dhe nje banje, cdo dhome mer dy persona cdo dhome eshte e pajisur me 1 krevat dopio , pa ambjent gatimi.Uji eshte direct nga burimi pa nderprerje.   Distanca nga deti 350m…

Japim me qira tre hyrje…

OFERTE : Shes apartament 98m2 nbi shetitoren e Sarandes OFERTE : Shes apartament 98m2…

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 24-11-15

Shes apartament 2-1 te mobiluar, i pershtatshem per 8 persona,me dy dhoma gjumi te pajisura me krevate dopio plus sallon i madh dhe dy banjo, 20m nga deti ndodhet ne hyrje te sarandes mbi shetitoren kryesore te qytetit, pamje nga deti, pallat i ri. Shitet…

Shes apartament 2-1 te…

Shtepi me qera ditore, 30 euro/nata (Ne qender te Tiranes - Prane Postes). Shtepi me qera ditore, 30…

Tirane
 • Publish Date: 24-11-15

Zona/Rruga : Prane Postes Shqiptare (Ne Qender) Tirane. Jap apartament me qera ditore i ndodhur ne Qender te Tiranes prane Postes Shqiptare, apartamenti eshte 2+1, kati i dyte, eshte i mobiluar totalisht, Kondicioner, Uje 24 ore, internet, etj.…

Zona/Rruga : Prane Postes…

 

Vlore, jap me qera apartament Kati 4, 65 m² 35 Euro/nata (Rradhime) Vlore, jap me qera apartament…

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 24-11-15

Apartamente me verande dhe pamje nga deti. Zona:Rradhime,Vlore ( prane Restorant "Pulebardha") Kapaciteti : deri ne 4 persona. Apartamenti ju ofron nje qendrim teper komod me kushte shume te mira dhe nje verande me pamje nga deti. Apartamenti ju ofron…

Apartamente me verande dhe…