Cmimi : €50,00 Tirane blerta
11-09-18 10 Hits


Shitet nje printer ne gjendje shume te mire, shume pak i perdorur, i cili mund te perdoret si printer, fotokopje, skanime.

Tirane e Re


  Send Message


QR code

Related ads

Shes nje kase fiskale te re model ''CRL''

Pershendetje ! Shes nje kase fiskale te re te blere me kontrate te rregullt tek shoqeria BNT Electronics prane Gjykates Tirane me cmim 278 euro bashke me karten sim dhe abonimin perkates. Pajisja elektronike eshte e paperdorur dhe ne gjendje te perkyer,… Tirane

shes nje salle playstation3

salla ka te gjitha aksesoret e nevojshme . 7 playstation3 me cip memorie 320 GB . modeli slim 7 tv 40 polesh full HD , LED . 7 kolltuqe . te gjithane gjendie shum t mire Tirane

SHITET

Shitet videokasete SAMSUNG me kater koka, ne gjendje shume te mire sepse eshte perdorur shume pak ose aspak... Tirane

 
Report this ad