Printer ne gjendje shume te mire Printer ne gjendje shume te…

Tirane
  • Publish Date: 11-09-18
  • Cmimi: €50,00

Shitet nje printer ne gjendje shume te mire, shume pak i perdorur, i cili mund te perdoret si printer, fotokopje, skanime.

Shitet nje printer ne gjendje…

Shesim salla interneti Shesim salla interneti

Tirane
  • Publish Date: 11-09-18
  • Cmimi: €999,00

Shiten 9 kompjutera 10 monitore 8 karrike 8 postacione 1 Switch

Shiten 9 kompjutera 10…

3.1. Laptop HP Pavilion 17,3 HD, te rinj ne kuti.Core i3, Ram 6Gb,Hdd 750Gb;Win 8 i licensuar - 569€ 3.1. Laptop HP Pavilion 17,3…

Tirane
  • Publish Date: 08-02-18

HP Pavilion me Gjenerate te re Do it all, without fail—play with confidence, using a super-reliable, feature-packed PC with a large color display. 4th generation Intel Core i3-4000M Processor 2.4GHz 3MB Cache Processor6GB DDR3L SDRAM (2 DIMM) Maximum…

HP Pavilion me Gjenerate te re…

 

12.2.HARD Disqe Te Rinj Portable me usb 3,0 kapacitet 500Gb ; 1Tb ; 3Tb; importuar nga USA - 49€, 72€ dhe 139 12.2.HARD Disqe Te Rinj…

Tirane
  • Publish Date: 08-02-18

Te Rinj Ne Kuti Me shpejtesi te larte komunikimi ->Usb 3,0Kompatibel me XP,Vista,Win 7; Win 8: MacOs;Linux etjProdukte origjinale te markave me prestigjoze per storage drives.Sasi e limituar.Cmimet e padiskutueshme.Si gjithmone perfiton kush e merr vesh i…

Te Rinj Ne Kuti Me shpejtesi…

Shes 3 njesi qendrore kompjuteri,hp compaq Shes 3 njesi qendrore…

Tirane
  • Publish Date: 30-09-17
  • Cmimi: €70.000,00

Shes 3 cope njesi qendrore HP COMPAQ,DDR2,PROCESOR 3000,RAM 2 G DHE HARDDISKU 160 G.CMIMI I SHITJES 70000 LEKE TE VJETRA COPA.SHITEN VECAS OSE SE BASHKU.CMIMI ESHTE I PADISKUTUESHEM

Shes 3 cope njesi qendrore HP…