USB flash USB KINGSTONE ORIGINAL 32 GB USB flash USB KINGSTONE…

Tirane
 • Publish Date: 19-02-16
 • Cmimi: €14,00

USB KINGSTON ORIGINAL 32 GB OKAZION 1.900 LEK SASI E LIMITUAR! USB KINGSTONE DT-101 G2 32 GB 1900 LEK USB KINGSTON 8 GB 800 LEK USB SANDISK ORIGINAL 16 GB 1200 LEK SSD KINGSTONE 300V 120 GB 8000 LEK SSD SANDISK ULTRA PLUS 120 GB 8000LEK SSD ADATA SP900…

USB KINGSTON ORIGINAL 32 GB…

PS3 SUPER SLIM ME 2 LEVA DHE PES 2014 PS3 SUPER SLIM ME 2 LEVA DHE…

Tirane
 • Publish Date: 19-02-16
 • Cmimi: €145,00

NE GJENDJE PERFEKTE. cmimi 20 000 lek LEVAT JANE NE GJENDJE PERFEKTE, PA SHENJA PERDORIMI ESHTE PA CIP.

NE GJENDJE PERFEKTE. cmimi 20…

HTC M8 HTC M8

Tirane
 • Publish Date: 19-02-16
 • Cmimi: €220,00

HTC M 8, Ngjyra Gri metalizato, 32 GB. Te ardhur nga USA,Verizon dhe te zhbllokuar nga fabrika. Produkte vitrine ne gjendje perfekte, Shoqerohen me karikues dhe fishe. Fature te rregullt dhe garanci Cmimi 31000 Lek. Impuls Computer Rr: Petro Nini…

HTC M 8, Ngjyra Gri…

Tirane   19-02-16 HTC M8 €220,00
 

Samsung Galaxy S4 zoom Samsung Galaxy S4 zoom

Tirane
 • Publish Date: 19-02-16
 • Cmimi: €230,00

Samsung Galaxy S4 Zoom, 16 GB. Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika. Produkte vitrine ne gjendje perfekte. Shoqerohet me karikues dhe fishe. Telefoni shoqerohet me fature te rregullt dhe garanci Cmimi 32000 Lek. Impuls Computer Rr:Petro Nini…

Samsung Galaxy S4 Zoom, 16 GB.…

iPhone 5S iPhone 5S

Tirane
 • Publish Date: 19-02-16
 • Cmimi: €270,00

iPhone 5S, Ngjyra e zeze, 16 GB. Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika. Produkte vitrine ne gjendje perfekte. Shoqerohen me karikues dhe fishe. Fature te rregullt dhe garanci. Cmimi 38000 Lek. Impuls Computer Rr :Petro Nini Luarasi,150 mbi…

iPhone 5S, Ngjyra e zeze, 16…

Tirane   19-02-16 iPhone 5S €270,00

MacBook RETINA fund të vitit 2013 MacBook RETINA fund të vitit…

Tirane
 • Publish Date: 17-02-16
 • Cmimi: €1,00

MacBook Pro RETINA fund të vitit 2013 '' PERFEKTE '' (SI IRI) CPU i5 2.6 GHZ RAM 4 GB DDR3 HDD 120GB SSD GPU IRIS PRO 1.5 GB webcamera -USB 3.0 - THUNDERBOARD SCR 13 inch ekran retinë bateria 8 ORE Ky PRODUKT KA 6 muaj Garanci ! "R & R" Computer Service…

MacBook Pro RETINA fund të…

 

HP 255 G1 '' Perfekte '' 175 EURO HP 255 G1 '' Perfekte '' 175…

Tirane
 • Publish Date: 17-02-16
 • Cmimi: €175,00

HP 255 G1 '' PERFEKTE '' 175 EURO CPU E1-1500 1.5 GHZ DUAL CORE RAM 4 GB DDR3 HDD 500 GB GPU ATI HD 7310 384 MB DEDIKUAR UP 2 GB DVD RW - webcamera SCR 15.6 inch HD LED bateria 3 ORE Ky PRODUKT Katundi 6 muaj Garanci! "R & R" Computer Service (ish *…

HP 255 G1 '' PERFEKTE '' 175…

Samsung Galaxy S4 Samsung Galaxy S4

Tirane
 • Publish Date: 17-02-16
 • Cmimi: €180,00

GT-i9500 16GB, OS Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean), upgradable për v5.0.1 (Lollipop) chipset Exynos 5 Octa 5410 CPU Quad-core 1.6 GHz Cortex-A15 dhe quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 GPU PowerVR SGX544MP3

GT-i9500 16GB, OS Android OS,…

Tirane   17-02-16 Samsung Galaxy S4 €180,00

HTC ONE M7 Gjendje Shume te mire HTC ONE M7 Gjendje Shume te…

Tirane
 • Publish Date: 17-02-16
 • Cmimi: €179,00

Shitet HTC ONE ngjyre ARGJENDI, origjinal me sistem android Version Amerikan,I zhbllokuar per cdo karte shqiptare Telefoni eshte ne gjendje shume te mire,shume pak shenja perdorimi vjen se bashku me karikusin dhe fishen origjinale Vjen me ANDROID 5…

Shitet HTC ONE ngjyre…

 

HTC ONE M8 32 GB SI I RI HTC ONE M8 32 GB SI I RI

Tirane
 • Publish Date: 17-02-16
 • Cmimi: €239,00

Shitet HTC ONE M8 origjinal android! I sapo ardhur nga Amerika i zhbllokuar fabrike! Ngjyre Gri Plumbi, telefoni eshte si i ri, ne gjendje shume te mire, 96% si i ri Vjen se bashku me aksesoret e tij origjinal te HTC Ekrani 5 inch i madh me ngjyra shume…

Shitet HTC ONE M8 origjinal…