HTC one M7 4G LTE (U.S.A) (Shitet/Nderrohet) HTC one M7 4G LTE (U.S.A)…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €220,00

Përshkrim i sendit Okazion . Shitet 1 HTC M7 4G LTE Sprint . I ZHBLLOKUAR FABRIKISHT. Ky link ju meson me shume mbi HTC M..... http://www.gsmarena.com/htc_one-5313.php Punon me te gjitha kartat. Eshte ne gjendje shume te mire. Prodhim i shkurtit 2013.…

Përshkrim i sendit Okazion .…

SHITET/NDERROHET Samsung S5 SM-G900H SHITET/NDERROHET Samsung S5…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15

Celulari eshte shume i paster nga ekrani dhe prapa Ka disa te gervishura tek cepat Nderohet me tel +/- diferenca Cmimi 38000 leke i disk Cel. : +355692190100

Celulari eshte shume i paster…

Tirane, shes Celular Nokia 3310 8.000 Leke Tirane, shes Celular Nokia…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15

telefon nokia 3310 telefon klasik i cili kohet e fundit eshte shume i kerkuar ne treg per shkak se nuk mund te pergjohet.i mirembajtur dhe shoqeruar me karikues origjinal.edhe mund te nderrohet me tel android. Cel. : 0682068388

telefon nokia 3310 telefon…

 

Lenovo s660 115 Euro Lenovo s660 115 Euro

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €115,00

Lenovo s660 ne gjendje te shkelqyer me bateri 3000 mAh mban tre dite. Tel eshte me dy karta dhe prodhim origjinal i Lenovos. Ekrani 4.7 inch, quad core 1.3 ghz me Ram 1 gb dhe camera 8MP. Android 4.4.2. Shoqerohet me karikuesin origjinal dhe mbrojtese…

Lenovo s660 ne gjendje te…

Iphone iphone 5c 16 gb 180 euro Iphone iphone 5c 16 gb 180…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €180,00

Shitet iphone 5c 16gb i bardh ne gjendje shume te mire. Eshte i zhbllokuar me te gjitha kartat. CMIMI 180 EURO por edhe mund te nderrohet. JO SMS, vetem tel...flm Cel. : 0663377776

Shitet iphone 5c 16gb i bardh…

Tirane, shes Smartphone Samsung S6 edge 500€ Tirane, shes Smartphone…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €500,00

Shes samsunge s6 edge i pa perdorur i ardhur nga Gjermania. Version europian. memorje 3G RM dhe 32G te memory te jashtm. Cmimi i padiskutishem. Cel. : 0683895994

Shes samsunge s6 edge i pa…

 

Tirane, shes Smartphone Samsung S6 32GB Sapphire Black 450 Euro Tirane, shes Smartphone…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €450,00

Telefoni eshte i ri ne kuti, i paperdorur, me te gjithe aksesoret. Shitet pasi ma sollen nga jashte por e kam nje te tille. Per cdo pyetje kontaktoni me email ose ne telefoni. Falemnderit Cel. : 0692224081

Telefoni eshte i ri ne kuti, i…

Tirane, shes Smartphone Samsung S4 170 Euro Tirane, shes Smartphone…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €170,00

Ne gjendje shume te mire, cdo gje punon perfekt. Ngjyra e bardhe. Eshte versioni I9500 me Exynos 5 Octacore (8-core). Per cdo pyetje me kontaktoni me email ose ne numrin e telefonit. Cel. : 0692224081

Ne gjendje shume te mire, cdo…

Durres, shes Smartphone Iphone 5s gold 35000 leke te reja Durres, shes Smartphone Iphone…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 19-11-15

Shes iPhone 5s gold 16 GB ne gjendje te mire i ardhur nga amerika dhe i zhbllokuar nga fabrika. Telefoni shoqerohet me karikues kllef transparent dhe qese ne ekran. Shitet me nje cmim olazion prej 35.000 leke te reja i padiskutueshem, shitet me kete cmim…

Shes iPhone 5s gold 16 GB ne…

 

Ndrroj Apple iPhone 4 Black 16GB Full Unlocked 15.000 Leke Ndrroj Apple iPhone 4 Black…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15

Mundesi ndrrimi me galaxy s3 apo htc one x iPhone eshte full i zhbllokuar punon me cdo lloje karte. ka disa shenja te vogla ne ekran qe nuk prishin pune gjate perdorimit, Ne gjendje shum te mire... iOS 7.1.2, 16GB. email: itsalbakings@gmail.com Cel. :…

Mundesi ndrrimi me galaxy s3…