Tirane, shes Iphone 6S 64GB I RI 780 Euro Tirane, shes Iphone 6S 64GB I…

Tirane
  • Publish Date: 19-11-15
  • Cmimi: €780,00

Telefoni eshte i ri (i Pa aktivizuar), vjen sebashku me aksesoret. Cmim i padiskutueshem, vetem shitje. Cel. : 0662211212

Telefoni eshte i ri (i Pa…

Durres, OKAZION SHES APARAT FOTOGRAFIK ANTIK MODEL CANON 4000 LEK Durres, OKAZION SHES APARAT…

Qarku i Durrësit
  • Publish Date: 19-11-15

OKAZION PER TE GJITH KOLEKSIONISTET APARAT FOTOKRAFIK ME ROKEL FILMI MODELI CANON FUNKSIONON ENDE. BASHK ME MBAJTESEN ORIGJINALE . CMIMI 4000 LEK TE REJA ,CMIMI ESHETE FIKS. PER KONTAKTIME NE NUMRAT. 0696599893 DHE 0682270104.NXITONI. Tel. : 0696599893…

OKAZION PER TE GJITH…

Durres, OKAZION SHES TELEFON FAX MARKA SHARP 2.500 LEK TE REJA Durres, OKAZION SHES TELEFON…

Qarku i Durrësit
  • Publish Date: 19-11-15

OKAZION SHES TELEFON DHE FAX MODELI SHARP. CMIMI 2.500 LEK TE REJA. PER KONTAKTIME NE NUMRIN 0696599893. Tel. : 0696599893 Cel. : 0696599893

OKAZION SHES TELEFON DHE FAX…

 

MACBOOK AIR 2014 '' PERFEKTE'' MACBOOK AIR 2014 '' PERFEKTE''

Tirane
  • Publish Date: 18-11-15
  • Cmimi: €1,00

MACBOOK AIR 2014 '' PERFEKTE''  CPU i5 1.4 GHZ RAM 4 GB DDR3 HDD 120 SSD GPU HD 5000 1.5 GB WEBCAMERA - THUNDERBOARD - USB 3.0 SCR 11.6 INCH BATERIA 10 ORE (14 CIKLE) COVER DHURATE Ky produkt ka 6 muaj Garantie "R&R" Computer Service (ish…

MACBOOK AIR 2014 '' PERFEKTE'' …

SHES NJE IPHONE 6 PLUS TE RI SHES NJE IPHONE 6 PLUS TE RI

Tirane
  • Publish Date: 18-11-15
  • Cmimi: €1,00

SHES NJE IPHONE 6 PLUS TE RI TELEFONI ESHTE AKOMA I PAHAPUR NGA KUTIA I ZHBLLOKUAR FABRIKISHT PER TE GJITHA KARTAT SHITET OSE NDERROHET 0692285062 VIBER & WHATSAPP

SHES NJE IPHONE 6 PLUS TE RI…

Apple Iphone 6 Gold 64GB Apple Iphone 6 Gold 64GB

Tirane
  • Publish Date: 18-11-15
  • Cmimi: €80.000,00

Apple Iphone 6 Gold 64GB (gjendje perfekte) Perfshihet vetem Celulari dhe karikuesi. Eshte ne gjendje perfekte asnje gervishtje. 2 muaj i perdorur. Vendodhja: Tirane ose Fier, cmimi 80,000 Lek, tel 0665885047, 09:00 - 24:00 - See more at:…

Apple Iphone 6 Gold 64GB…