Lavdi Perëndisë Lavdi Perëndisë

Kosovë
 • Publish Date: 09-03-16
 • Cmimi: €9,00

Hello, dëshmi e vërtetë e një para serioze hua fituar kur bankat apo të afërmit nuk mund të ndjekur, është mirë të dini se ka disa të ndërsjellë. Për të aplikuar për një kredi në mes të veçantë dërgoni elektronike drejtpërdrejt me atë që Zoti integron…

Hello, dëshmi e vërtetë e një…

SHITET SHITET

Tirane
 • Publish Date: 21-03-16
 • Cmimi: €21,00

Shitet videokasete SAMSUNG me kater koka, ne gjendje shume te mire sepse eshte perdorur shume pak ose aspak...

Shitet videokasete SAMSUNG me…

Tirane   21-03-16 SHITET €21,00

Shitet Shitet

Shqipëri
 • Publish Date: 29-06-16
 • Cmimi: €22.000,00

LG Nexus 5 . 16 GB Memori,2 GB Ram, 2.2 Ghz. 8Mp Camera I perdorur,n e gjendje te mire.

LG Nexus 5 . 16 GB Memori,2 GB…

Shqipëri   29-06-16 Shitet €22.000,00
 

Lenovo a8 50 Lenovo a8 50

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 22-08-16

Vjen nga amerika.1jav iperdorur,gjendje perfekte.Pa asnje gervishje. (Nderohet ose shitet

Vjen nga amerika.1jav…

Shes nje kase fiskale te re model ''CRL'' Shes nje kase fiskale te re…

Tirane
 • Publish Date: 07-09-16
 • Cmimi: €200,00

Pershendetje ! Shes nje kase fiskale te re te blere me kontrate te rregullt tek shoqeria BNT Electronics prane Gjykates Tirane me cmim 278 euro bashke me karten sim dhe abonimin perkates. Pajisja elektronike eshte e paperdorur dhe ne gjendje te perkyer,…

Pershendetje ! Shes nje kase…

Shes frugorifera banak dhe kolon per dyqane dha lokale Shes frugorifera banak dhe…

Shqipëri
 • Publish Date: 10-09-16
 • Cmimi: €150,00

Kemi per te shitur dy frygorifera banak dhe kolen jane blere te ri dhe jan te perdorur vetem dy vjet jan ne gjendje shum te mire

Kemi per te shitur dy…

 

Nokia 3310 Nokia 3310

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 16-11-16

Shitet Nokia 3310 ne gjendje te mire pune Cmimi i diskutueshem!

Shitet Nokia 3310 ne gjendje…

shes nje salle playstation3 shes nje salle playstation3

Tirane
 • Publish Date: 12-12-16
 • Cmimi: €4.000,00

salla ka te gjitha aksesoret e nevojshme . 7 playstation3 me cip memorie 320 GB . modeli slim 7 tv 40 polesh full HD , LED . 7 kolltuqe . te gjithane gjendie shum t mire

salla ka te gjitha aksesoret e…

DENI CNC DENI CNC

Qarku i Elbasanit
 • Publish Date: 21-02-17

Deni CNC Sh.p.k me seli ne Peqin kerkon te punesoje inxhinier te fushave :elektrike,elektronike,mekanike dhe informatike te moshes 22 - 26 vjec . Preferohen me eksperience pune. Te interesuarit te dergojne Cv e tyre ne e-mail : info@denicnc.al ose ne…

Deni CNC Sh.p.k me seli ne…

 

Makinë akullore Makinë akullore

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 16-05-17

Makin akullore Technogel italiane per dyqan eshte ne gjiendie pune,eshte provuar.Eshte aparati i mire,ben akullore me vasketa. E Shesim me cmim te arsyshem.

Makin akullore Technogel…