Apple Iphone 6 Gold 64GB Apple Iphone 6 Gold 64GB

Tirane
 • Publish Date: 18-11-15
 • Cmimi: €80.000,00

Apple Iphone 6 Gold 64GB (gjendje perfekte) Perfshihet vetem Celulari dhe karikuesi. Eshte ne gjendje perfekte asnje gervishtje. 2 muaj i perdorur. Vendodhja: Tirane ose Fier, cmimi 80,000 Lek, tel 0665885047, 09:00 - 24:00 - See more at:…

Apple Iphone 6 Gold 64GB…

Shes 3 njesi qendrore kompjuteri,hp compaq Shes 3 njesi qendrore…

Tirane
 • Publish Date: 30-09-17
 • Cmimi: €70.000,00

Shes 3 cope njesi qendrore HP COMPAQ,DDR2,PROCESOR 3000,RAM 2 G DHE HARDDISKU 160 G.CMIMI I SHITJES 70000 LEKE TE VJETRA COPA.SHITEN VECAS OSE SE BASHKU.CMIMI ESHTE I PADISKUTUESHEM

Shes 3 cope njesi qendrore HP…

Shitet Shitet

Shqipëri
 • Publish Date: 29-06-16
 • Cmimi: €22.000,00

LG Nexus 5 . 16 GB Memori,2 GB Ram, 2.2 Ghz. 8Mp Camera I perdorur,n e gjendje te mire.

LG Nexus 5 . 16 GB Memori,2 GB…

Shqipëri   29-06-16 Shitet €22.000,00
 

Alarm per motorra kunder vjedhjes me 2 pulte Alarm per motorra kunder…

Tirane
 • Publish Date: 11-02-16
 • Cmimi: €5.132,00

Alarm per motorra me 2 pulte sigurues immobilizier, SIguron motorrin tuaj nga vjedhja me nje alarm te dizenjuar posacerisht per motorra. Telekomandim aktivizim/caktivizim alarmiSensor i levizjes Ndezje dritash paralajmeruese Siren 125db Alarmi…

Alarm per motorra me 2 pulte…

iPhone 6 super okazion iPhone 6 super okazion

Tirane
 • Publish Date: 10-02-16
 • Cmimi: €4.500,00

iphone 6 gold 16 gb asnje gervishtje 2 jave i perdorur Akull i ri Cmimi i pa diskutueshem

iphone 6 gold 16 gb asnje…

Tirane   10-02-16 iPhone 6 super okazion €4.500,00

OKAZION : shitet nje salle ps3 . 7 playstation3 me cipa , 7 tv 40 polesh full HD OKAZION : shitet nje salle ps3…

Qarku i Elbasanit
 • Publish Date: 18-12-16
 • Cmimi: €4.000,00

shitet nje salle playstation 3 ne gjendie shume te mire pune . 7 playstation3 me cipa , modeli SLIM , memorie 250-800 GB , lojrat e fundit t regjistruara 7 tv 40 polesh , full HD , tekonologjia LED . tipi orion 7 kolltuqe , kasa fiskale , 1 PC qendror…

shitet nje salle playstation 3…

 

OKAZION shitet nje salle playstation3 , 7 ps3 dhe 7 TV OKAZION shitet nje salle…

Qarku i Elbasanit
 • Publish Date: 15-12-16
 • Cmimi: €4.000,00

7 playstation3 , modeli slim , me cip , memorie250-800 GB 7 tv 40 polesh , full HD , LED 7 koltuqe nje pc qendror dhe tgjith aksesoret .

7 playstation3 , modeli slim ,…

shes nje salle playstation3 shes nje salle playstation3

Tirane
 • Publish Date: 12-12-16
 • Cmimi: €4.000,00

salla ka te gjitha aksesoret e nevojshme . 7 playstation3 me cip memorie 320 GB . modeli slim 7 tv 40 polesh full HD , LED . 7 kolltuqe . te gjithane gjendie shum t mire

salla ka te gjitha aksesoret e…

2 x PIONEER CDJ-2000NXS2 + 1 x DJM-900NXS2 DJ Mixer === 2900 EURO 2 x PIONEER CDJ-2000NXS2 + 1…

Tirane
 • Publish Date: 17-05-17
 • Cmimi: €2.900,00

​​We are a Supplier of DJ Equipment located in United Kingdom and South Africa. We do delivery to most countries in the world through DHL, FEDEX and UPS courier services. We offer free delivery to all European countries. All DJ equipment are new,…

​​We are a Supplier of DJ…

 

Tirane, shes JVC GY-HM600 ProHD Camera 2.900 Euro Tirane, shes JVC GY-HM600…

Tirane
 • Publish Date: 21-11-15
 • Cmimi: €2.900,00

Shitet JVC ProHD Kamera eshte blere ne qese e re ne Amerike... Nuk ka bere me shume se 10 ore capture gjithsej per pune profesionale... MPEG-2, AVCHD, dhe SD 1920 x 1080 Slots SDXC / SDHC kartë memorie regjistrimi HD-SDI dhe HDMI Ekran LCD per te…

Shitet JVC ProHD Kamera eshte…