Apple Iphone 6 Gold 64GB Apple Iphone 6 Gold 64GB

Tirane
 • Publish Date: 18-11-15
 • Cmimi: €80.000,00

Apple Iphone 6 Gold 64GB (gjendje perfekte) Perfshihet vetem Celulari dhe karikuesi. Eshte ne gjendje perfekte asnje gervishtje. 2 muaj i perdorur. Vendodhja: Tirane ose Fier, cmimi 80,000 Lek, tel 0665885047, 09:00 - 24:00 - See more at:…

Apple Iphone 6 Gold 64GB…

SHES NJE IPHONE 6 PLUS TE RI SHES NJE IPHONE 6 PLUS TE RI

Tirane
 • Publish Date: 18-11-15
 • Cmimi: €1,00

SHES NJE IPHONE 6 PLUS TE RI TELEFONI ESHTE AKOMA I PAHAPUR NGA KUTIA I ZHBLLOKUAR FABRIKISHT PER TE GJITHA KARTAT SHITET OSE NDERROHET 0692285062 VIBER & WHATSAPP

SHES NJE IPHONE 6 PLUS TE RI…

MACBOOK AIR 2014 '' PERFEKTE'' MACBOOK AIR 2014 '' PERFEKTE''

Tirane
 • Publish Date: 18-11-15
 • Cmimi: €1,00

MACBOOK AIR 2014 '' PERFEKTE''  CPU i5 1.4 GHZ RAM 4 GB DDR3 HDD 120 SSD GPU HD 5000 1.5 GB WEBCAMERA - THUNDERBOARD - USB 3.0 SCR 11.6 INCH BATERIA 10 ORE (14 CIKLE) COVER DHURATE Ky produkt ka 6 muaj Garantie "R&R" Computer Service (ish…

MACBOOK AIR 2014 '' PERFEKTE'' …

 

Durres, OKAZION SHES TELEFON FAX MARKA SHARP 2.500 LEK TE REJA Durres, OKAZION SHES TELEFON…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 19-11-15

OKAZION SHES TELEFON DHE FAX MODELI SHARP. CMIMI 2.500 LEK TE REJA. PER KONTAKTIME NE NUMRIN 0696599893. Tel. : 0696599893 Cel. : 0696599893

OKAZION SHES TELEFON DHE FAX…

Durres, OKAZION SHES APARAT FOTOGRAFIK ANTIK MODEL CANON 4000 LEK Durres, OKAZION SHES APARAT…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 19-11-15

OKAZION PER TE GJITH KOLEKSIONISTET APARAT FOTOKRAFIK ME ROKEL FILMI MODELI CANON FUNKSIONON ENDE. BASHK ME MBAJTESEN ORIGJINALE . CMIMI 4000 LEK TE REJA ,CMIMI ESHETE FIKS. PER KONTAKTIME NE NUMRAT. 0696599893 DHE 0682270104.NXITONI. Tel. : 0696599893…

OKAZION PER TE GJITH…

Tirane, shes Iphone 6S 64GB I RI 780 Euro Tirane, shes Iphone 6S 64GB I…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €780,00

Telefoni eshte i ri (i Pa aktivizuar), vjen sebashku me aksesoret. Cmim i padiskutueshem, vetem shitje. Cel. : 0662211212

Telefoni eshte i ri (i Pa…

 

Ndrroj Apple iPhone 4 Black 16GB Full Unlocked 15.000 Leke Ndrroj Apple iPhone 4 Black…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15

Mundesi ndrrimi me galaxy s3 apo htc one x iPhone eshte full i zhbllokuar punon me cdo lloje karte. ka disa shenja te vogla ne ekran qe nuk prishin pune gjate perdorimit, Ne gjendje shum te mire... iOS 7.1.2, 16GB. email: itsalbakings@gmail.com Cel. :…

Mundesi ndrrimi me galaxy s3…

Durres, shes Smartphone Iphone 5s gold 35000 leke te reja Durres, shes Smartphone Iphone…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 19-11-15

Shes iPhone 5s gold 16 GB ne gjendje te mire i ardhur nga amerika dhe i zhbllokuar nga fabrika. Telefoni shoqerohet me karikues kllef transparent dhe qese ne ekran. Shitet me nje cmim olazion prej 35.000 leke te reja i padiskutueshem, shitet me kete cmim…

Shes iPhone 5s gold 16 GB ne…

Tirane, shes Smartphone Samsung S4 170 Euro Tirane, shes Smartphone…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €170,00

Ne gjendje shume te mire, cdo gje punon perfekt. Ngjyra e bardhe. Eshte versioni I9500 me Exynos 5 Octacore (8-core). Per cdo pyetje me kontaktoni me email ose ne numrin e telefonit. Cel. : 0692224081

Ne gjendje shume te mire, cdo…

 

Tirane, shes Smartphone Samsung S6 32GB Sapphire Black 450 Euro Tirane, shes Smartphone…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €450,00

Telefoni eshte i ri ne kuti, i paperdorur, me te gjithe aksesoret. Shitet pasi ma sollen nga jashte por e kam nje te tille. Per cdo pyetje kontaktoni me email ose ne telefoni. Falemnderit Cel. : 0692224081

Telefoni eshte i ri ne kuti, i…