2 x PIONEER CDJ-2000NXS2 + 1 x DJM-900NXS2 DJ Mixer === 2900 EURO 2 x PIONEER CDJ-2000NXS2 + 1…

Tirane
 • Publish Date: 17-05-17
 • Cmimi: €2.900,00

​​We are a Supplier of DJ Equipment located in United Kingdom and South Africa. We do delivery to most countries in the world through DHL, FEDEX and UPS courier services. We offer free delivery to all European countries. All DJ equipment are new,…

​​We are a Supplier of DJ…

Apple iPhone 7 32GB- €350 , Apple iPhone 7 Plus 32GB - €375, Samsung Galaxy S8 64GB- €420 Apple iPhone 7 32GB- €350 ,…

Tirane
 • Publish Date: 14-07-17
 • Cmimi: €350,00

We are a mobile phone supplier located in South Africa and United Kingdom Our mobile phones are new, comes with full accessories, 100% original, unlocked to all network , and 2 years warranty . We do delivery to all countries through Fedex and DHL…

We are a mobile phone supplier…

HTC one M7 4G LTE (U.S.A) (Shitet/Nderrohet) HTC one M7 4G LTE (U.S.A)…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €220,00

Përshkrim i sendit Okazion . Shitet 1 HTC M7 4G LTE Sprint . I ZHBLLOKUAR FABRIKISHT. Ky link ju meson me shume mbi HTC M..... http://www.gsmarena.com/htc_one-5313.php Punon me te gjitha kartat. Eshte ne gjendje shume te mire. Prodhim i shkurtit 2013.…

Përshkrim i sendit Okazion .…

 

Lenovo s660 115 Euro Lenovo s660 115 Euro

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €115,00

Lenovo s660 ne gjendje te shkelqyer me bateri 3000 mAh mban tre dite. Tel eshte me dy karta dhe prodhim origjinal i Lenovos. Ekrani 4.7 inch, quad core 1.3 ghz me Ram 1 gb dhe camera 8MP. Android 4.4.2. Shoqerohet me karikuesin origjinal dhe mbrojtese…

Lenovo s660 ne gjendje te…

MAC 24 inch HD FULL '' PERFEKTE '' 2.4CD \ 4 \ 320GB MAC 24 inch HD FULL ''…

Tirane
 • Publish Date: 22-02-16
 • Cmimi: €1,00

MAC 24 inch '' PERFEKTE '' CPU Core 2 Duo 2.4 GHz RAM 4GB RAM HDD 320GB GPU 256MB webcamera - THUNDERBOARD-DV RW SCR 24 inch 1920x1200 MOUSE- TASTIERE OEM Ky PRODUKT KA 6 muaj Garanci! "R & R" Computer Service (ish * SHQIPNIA *). Rr Islam Alla Rr Kavajes.…

MAC 24 inch '' PERFEKTE '' CPU…

Samsung galaxy S8 64GB + GEAR VR == 420 EURO / Samsung galaxy S8 Plus 64GB + GEAR VR == 460 EURO Samsung galaxy S8 64GB + GEAR…

Tirane
 • Publish Date: 17-05-17
 • Cmimi: €420,00

We are a mobile phone supplier located in South Africa and United Kingdom Our mobile phones are new, comes with full accessories, 100% original, unlocked to all network , and 2 years warranty . We do delivery to all countries through Fedex and DHL…

We are a mobile phone supplier…

 

SHITET/NDERROHET Samsung S5 SM-G900H SHITET/NDERROHET Samsung S5…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15

Celulari eshte shume i paster nga ekrani dhe prapa Ka disa te gervishura tek cepat Nderohet me tel +/- diferenca Cmimi 38000 leke i disk Cel. : +355692190100

Celulari eshte shume i paster…

Tirane, shes Motorola Droid Ultra 170 Euro Tirane, shes Motorola Droid…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €170,00

Shes Motorola Droid Ultra ngjyra Carbon Red ne gjendje perfekte funksionale dhe kozmetike. Telefoni eshte nje nga me te hollet e prodhuar ndonjehere. Eshte shume i shpejt dhe kompakt. Ka material Kevlar ne pjesen e kases qe e ben me solid dhe te vecante.…

Shes Motorola Droid Ultra…

Tirane, shes Samsung GT-B5722 Duos 50mije leke Tirane, shes Samsung GT-B5722…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15

Shitet Samsung GT-B5722 Shenja perdorimi Shoqerohet me karikuese. Ngjyre roze. Tel eshte me 2 karta. Kontakt ne 0693560905 Cmimi 50mij leke Cel. : 0693560905

Shitet Samsung GT-B5722 Shenja…