Shes frigorifer. Shes frigorifer.

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €23.000,00

Shes një frigorifer Candy,incasso, 53x174x51, 296 litra. Me dy kate. Në gjendje pune.

Shes një frigorifer…

Tirane   11-09-18 Shes frigorifer. €23.000,00

magnetofon magnetofon

Tirane
 • Publish Date: 26-11-16
 • Cmimi: €10,00

philips i mbajtur mire me 3 cd bose volum 1000 mike lek

philips i mbajtur mire me 3 cd…

Tirane   26-11-16 magnetofon €10,00

lavatrice lavatrice

Tirane
 • Publish Date: 26-11-16

bosch ne gjendje pune elektronike 1400 chiro 15000 mije lek

bosch ne gjendje pune…

 

Sobe DeLonghi, per ngrohje me gaz. Sobe DeLonghi, per ngrohje me…

Tirane
 • Publish Date: 01-08-16
 • Cmimi: €55,00

Shitet sobe per ngrohje me gaz. Marka: DeLonghi. Permasat: gjeresi - 44cm, thellesi - 48cm, lartesi - 74cm. Vlera ne treg: 12000 L Soba eshte ne gjendje shume te mire (eshte perdorur vetem 1 muaj), e pajisur me bombel 15L. Cmimi: 8000L.

Shitet sobe per ngrohje me…

Kompjuter HP Kompjuter HP

Tirane
 • Publish Date: 26-05-16
 • Cmimi: €80,00

Kompjuter HP I Perdurur dhe Vetem monitor

Kompjuter HP I Perdurur dhe…

Tirane   26-05-16 Kompjuter HP €80,00

shitje shitje

Tirane
 • Publish Date: 22-05-16
 • Cmimi: €2.150,00

.Shes; 1. katabrige akulloreje, model KARPIGIANI 40L, ne gjendje pune,cmimi 250000leke. 2.mulli kafeje 3fazor cmimi10000leke, 3.furre korenti per byreke me kapacitet 32 cope/10min cmimi 20000leke.4.motorr per frigorifer cmimi 2000leke copa,5.tava per…

.Shes; 1. katabrige…

Tirane   22-05-16 shitje €2.150,00
 

Tirane, shes Shes Piano Jamaha 1.200 USD Tirane, shes Shes Piano Jamaha…

Tirane
 • Publish Date: 18-05-16

Shes Piano Jamaha 1,200$. Shume pak e perdorur. Cel. : 0682040088

Shes Piano Jamaha 1,200$.…

Okazion, shes IPBOX 910 HD Okazion, shes IPBOX 910 HD

Tirane
 • Publish Date: 18-05-16

HDTV Linux-based receiver with smartcard reader and possibility to install internal HDD Enigma 1 like dreambox! Share Like dreambox! Smart Card reader (X-Crypt CAS, Firecrypt CAS ) Ethernet 10/100 , RS232 connection support Software upgrade through…

HDTV Linux-based receiver with…

Tirane, shes pajisje Multimedia Bokse set X4 + Sony woofer 32.000 Leke Tirane, shes pajisje…

Tirane
 • Publish Date: 18-05-16

Te perdoruara ne ambjent shtepie , per filma dhe muzike , asnjehere per biznes. WORK STUDIO 50 65W passive X 4 ( 20000 LEK ) SONY STR-DB790 X 1 ( 12000 LEK ) bashke me telekomande. SHITUR Sony Active 200W Sub Woofer SA-WMS835 X 1 ( 12000 LEK ) Cel. :…

Te perdoruara ne ambjent…

 

Tirane, shes Flat TV Televizor LG FULL HD, 52 polesh 500 Euro Tirane, shes Flat TV Televizor…

Tirane
 • Publish Date: 18-05-16

Per arsye te mbylljes se biznesit shitet TV marka LG FULL HD 52 polesh, ne gjendje shume te mire i blere tek Neptun me pak se nje vit i perdorur. Cel. : 0664111004

Per arsye te mbylljes se…