Fiat Ducato Fiat Ducato

Tirane
  • Publish Date: 24-03-16
  • Cmimi: €12.000,00

Shitet Fiat ductao viti 2010. Furgoni eshte ne gjendje te shkelqyer. Motori eshte 2.8 nafte. Makina eshte me klima. Makina ka 113000 kilometra te sajat origjinale. Makina eshte blere me 0 kilometra ne Itali. Furgoni eshte perdorur vetem ne Itali. Makina…

Shitet Fiat ductao viti 2010.…

For sale by: Owner

Make: Fiat

Model: Ducato

Year: 2010

Kilometers: 113000

Body type: Minivan or Van

Drivetrain: Other

Transmission: Manual

Color: White

Fuel Type: Diesel

Type: Used

Tirane   24-03-16 Fiat Ducato €12.000,00

Volvo 420 Volvo 420

Tirane
  • Publish Date: 15-02-16
  • Cmimi: €10.000,00

Shitet Volvo 420 ne gjendie shum te mir me taksa te paguara.... E paisur me pomp hidraulike per kazan... Me 7 qind mi KLM cmimi 10000 € pak i diskutueshem

Shitet Volvo 420 ne gjendie…

For sale by: Owner

Make: Volvo

Model: 420

Year: 1

Kilometers: 1010

Body type: Pickup Truck

Drivetrain: Other

Transmission: Manual

Color: Red

Fuel Type: Other

Type: Used

Tirane   15-02-16 Volvo 420 €10.000,00

Tirane, shes Kamjon Mercedes-Benz 1114 Viti 1988, 11.500€ Tirane, shes Kamjon…

Tirane
  • Publish Date: 28-12-15

Te dhenat: Karburanti: Diezel  Ngjyra.....: jeshile  Kambio......: manuale   MRCEDES BENZ . 1114 MILLER KIPER .VITI 1988 . ME VINXH PALFINGER ME 2 DALJE HIDRAULIKE 1 MEKANIKE PESHA NGRITSE E VINXHIT 2 TON E 700 Kg. ME BLLOKAZH NE DIFERENCIAL. ME GOMA TE…

Te dhenat: Karburanti: Diezel …

 

Tirane, shes Auto-vinc me kosh Nissan Trade. Cmimi 10.500. Euro i diskutushem. Tirane, shes Auto-vinc me kosh…

Tirane
  • Publish Date: 28-12-15

Karburanti: Diezel  Ngjyra.....: e bardhe  Kamjo......: manual  Shese vinc me kosh Nissan Trade ne gjendje te mire.  Me targa te reja dhe taksa te paguara dhe e kualiduar + siguracini. Lartesia e vinxhit 19 metra.Tipi I vincit eshte I tipit artikolato.…

Karburanti: Diezel …

Tirane shitet frigorifer 4200EURO Tirane shitet frigorifer…

Tirane
  • Publish Date: 28-12-15

Te dhenat: Karburanti: Diezel  Ngjyra.....: e bardhe  Kambio......: manuale  Ftohja.....: Kondicioner  furgon i papunuar ne shqiperi me frigorifer te montuar ne itali - 40 grad  Cel. : 0698228839

Te dhenat: Karburanti: Diezel …

Tirane, shes Furgon IVECO 60C15 Viti 2003, 1.000.000 Leke Tirane, shes Furgon IVECO…

Tirane
  • Publish Date: 28-12-15

Karburanti: Diezel  Ngjyra     : e bardhe  Kambio    : manuale  KM          : 260000  3,5 ton 17 m2  Cel. : 0682663812

Karburanti: Diezel  Ngjyra    …

 

mercedes atego 1217 mercedes atego 1217

Tirane
  • Publish Date: 09-12-15
  • Cmimi: €8.000,00

Kamion atego frigorifer ngrires goma te reja super makine

Kamion atego frigorifer…

Tirane   09-12-15 mercedes atego 1217 €8.000,00