jepet dhome me qera jepet dhome me qera

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 10,000.00

jepet dhome me qera, 10 000 bashke me drita/uje dhe internet, eshte e vogel dhe e pershtatshme per nje person, brenda nje apartamenti me dy dhoma te tjera, ku ne njeren jeton nje djale dhe ne tjetren banon nje cift mjekesh te te 30-tat, nuk ka lavatrice…

jepet dhome me qera, 10 000…

Tirane   20-10-17 jepet dhome me qera EUR 10,000.00

Shes apartament 2+1 prane medresese,TIRANE Shes apartament 2+1 prane…

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 66,000.00

Shes apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2,ne rrugen e dibres prane medresese.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 4 katesh.Apartamenti eshte i rregulluar dhe i mobiluar.Apartamenti eshte me hipoteke dhe shitet 66000 euro.Cel…

Shes apartament 2+1 me…

shes apartament 2+1 te rruga bardhyl shes apartament 2+1 te rruga…

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 65,000.00

Shes apartament 2+12 me siperfaqe 76 m2 te rruga Bardhyl,ne rreshtin e pare,buze rruges me pamje nga lindja e jugu,jo nga rruga.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh ekzistues me tulla te kuqe,pa ashensor dhe me hipoteke.Apartamenti…

Shes apartament 2+12 me…

 

SHES APARTAMENT 2+1 TE ZONA E BRRYLIT,PRANE AMBULANCES IRANIANE SHES APARTAMENT 2+1 TE ZONA E…

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 86,000.00

SHES APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE 90 M2 ME HIPOTEKE PRANE BRRYLIT TE AMBULANCA IRANIANE.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4 TE NJE PALLATI 6 KATESH ME TULLA TE KUQE.SHITET BOSH ME CMIM 86000 EURO.CMIMI MUND TE DISKUTOHET.NR CEL 00355695291520

SHES APARTAMENT 2+1 ME…

SHES APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM SHES APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 50,000.00

SHES APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM,ME SIPERFAQE 75 M2 ME HIPOTEKE .APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 3 TE NJE PALLATI EKZISTUES PARAFABRIKAT.APARTAMENTI ESHTE I RREGULLUAR DHE KA PAMJE J-P.SHITET 50000 EURO.NR TEL 00355695291520

SHES APARTAMENT 2+1 NE ALI…

SHES BAR-RESTORANT NE BERZHITE,TIRANE SHES BAR-RESTORANT NE…

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: EUR 200,000.00

SHES BAR -RESTORANT ME SIPERFAQE 240 M2+1500 M2 AMBJENT PERRETH,SI KEND LOJRASH PER FEMIJE,PARKING,AMBJENT CLODHES ETJ.RESTORANTI ESHTE ME HIPOTEKE DHE SHITET I KOMPLETUAR ME NJE KUZHINE ITALIANE MJAFT CILESORE.RESTORANTI NDODHET BUZE RRUGES…

SHES BAR -RESTORANT ME…

Tirane   20-10-17 SHES BAR-RESTORANT NE… EUR 200,000.00
 

Hua të veçantë serioze Hua të veçantë serioze

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 13-10-17
 • Cmimi: EUR 2,000.00

Përshëndetje, u drejtohem të gjithë individëve dhe bizneseve në nevojë për ata që u jap kredi prej parave nga 2000 € në 10.000.000 € për të gjithë njerëzit që janë në gjendje ta paguajnë atë me një normë interesi prej 2% në vit dhe një afat kohor prej 1…

Përshëndetje, u drejtohem të…

Hua të veçantë serioze Hua të veçantë serioze

Rajoni i Prishtinës
 • Publish Date: 13-10-17
 • Cmimi: EUR 2,000.00

Përshëndetje, u drejtohem të gjithë individëve dhe bizneseve në nevojë për ata që u jap kredi prej parave nga 2000 € në 10.000.000 € për të gjithë njerëzit që janë në gjendje ta paguajnë atë me një normë interesi prej 2% në vit dhe një afat kohor prej 1…

Përshëndetje, u drejtohem të…

Shitet nji vile 3 katshe me 3000 metra katror toke me tapi te rregullt Shitet nji vile 3 katshe me…

Qarku i Shkodrës
 • Publish Date: 13-10-17
 • Cmimi: EUR 1,000,000.00

Shitet vile 3 katshe me 3000 metra katror toke e me tapi te rregullt 5 dhoma gjumi 2 banjo 1 bodrum

Shitet vile 3 katshe me 3000…

 

Shtepi me qera Shtepi me qera

Tirane
 • Publish Date: 13-10-17
 • Cmimi: EUR 200.00

Jepet me qera.2+1, me ballkon. Komplet e mobiluar, Dirta dhe uje 24h. Adresa : RRuga e Elbasanit,100m prane ures se tabakeve. cmimi 280 mije lek

Jepet me qera.2+1, me ballkon.…

Tirane   13-10-17 Shtepi me qera EUR 200.00