Tirane, jap me qera APT 1+1+A+BLK Kati 4, 67 m2, Cmimi 33,000 Leke / Muaj. (Tek Fusha Ali Demi) Tirane, jap me qera APT…

Tirane
 • Publish Date: 16-04-18

Jap me qera Apartamentin 1+1+ Aneks + Ballkon tek fusha "Ali Demi" Kompleksi "Wind". Cmimi 33,000 Lekë / Muaj. Pallati është i ndërtuar ne Gusht te 2017, dhe eshte i kompletuar me te gjitha paisjet elektro shtepiaket dhe mobilje te reja. Ndodhet ne katin…

Jap me qera Apartamentin 1+1+…

Ambient me qera Myslym Shyri per zyra, studio, klinike Ambient me qera Myslym Shyri…

Tirane
 • Publish Date: 16-04-18
 • Cmimi: €750,00

Rr. Myslym Shyri. Prane Shallvareve. Jepet me qera 2+1. Akses ne rruge. Prane TMobile. Sip. 120 M2. Kati 2. I pershtatshem per Zyra, Studio, Klinike, Agjensi, Mini Apartamente. 750€ +355692505887

Rr. Myslym Shyri. Prane…

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 16-04-18
 • Cmimi: €26.400,00

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

Tirane   16-04-18 Shitet dyqan 22 m2 €26.400,00
 

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 16-04-18
 • Cmimi: €26.400,00

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

Tirane   16-04-18 Shitet dyqan 22 m2 €26.400,00

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 16-04-18
 • Cmimi: €26.400,00

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

Tirane   16-04-18 Shitet dyqan 22 m2 €26.400,00

SHITET SHTEPI SHITET SHTEPI

Tirane
 • Publish Date: 28-03-18
 • Cmimi: €130,00

SHITET APARTAMENT, 2+ 1 ME 2 BANJA ,E MOBILUAR ME CERTIFIKATE PRONESIE ,PAPAFINGO ME PAMJE NGA TIRANE, DHE VEND PARKIMI POSHTE SHPISE,

SHITET APARTAMENT, 2+ 1 ME 2…

Tirane   28-03-18 SHITET SHTEPI €130,00
 

shitje prone ose nderrim me toke shitje prone ose nderrim me…

Tirane
 • Publish Date: 26-03-18
 • Cmimi: €140,00

shitet apartament kati i fundit i pallatit papafingo, 2 dhoma gjumi + 2 banja dhe sallon kuzhine i mobiluar, me verande e cila ju lejon te shikoni pamjen nga tirana,apartamenti eshte me certifikate pronesie te rifreskuar, ndodhet tek pallatet e real…

shitet apartament kati i…

Shes AP 1+1 Don Bosko Vizion + 63.000 Eur I mobiluar Shes AP 1+1 Don Bosko Vizion +…

Tirane
 • Publish Date: 24-03-18
 • Cmimi: €63.000,00

Shes Apartament 1+1 Zona, Pallatet e Edil Al It ne Vizion + Siperfaqja 68.8 +6 (74.8 total) Cmimi 63.000 Euro i PADISKUTUESHEM Apartamenti shitet i Mobiluar me te gjitha paisjet funksionale dhe te mbajtura mire. NUK JEMI AGJENSI DHE NUK PRANOJME…

Shes Apartament 1+1 Zona,…

Apartament Apartament

Tirane
 • Publish Date: 23-03-18

Pershendetje! Jam i interesuar per nje apartament 2+1. Mir do ishte edhe me dy banjo! Cmim te arsyeshem dhe pagesen te gjithen me nje her. Tirane, nga RR.Elbasanit-Sanatorium e deri tek Fresku. Ne pritje te ofertes tuaj. Kontakt: +46739135230…

Pershendetje! Jam i interesuar…

 

Mundesia e arte Mundesia e arte

Tirane
 • Publish Date: 23-03-18

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 115 m² 90.000 Euro (Kodra e diellit) Zona/Rruga : Kodra e diellit Per arsye emigracioni shes apartament te ri dhe komplet i mobiluar,ndodhet te kodra e diellit prane qendres kristal ,dhe big supermarket…

Tirane, shes apartament…