Cmimi : €44.000,00 Tirane Shkëlqim
15-10-18 232 Hits


Apartament i mobiluar ne shitje tek zona Astirit . Siperfaqja 72 m2 1+1 pallat i ri dhe i mire pozicionuar .

Tirane


  Send Message


QR code

Related ads

Magazine me qera , 30 m2

Jap me qera magazine, 30 m2, e sigurt, pa lageshti, + oborr 30 m2. Tirane

apartament me qera

apartament me qera ne rrugen don bosko pas restorant gjelit , kompleksi internacional 2+1 me 2 banjo i pa mobiluar Tirane

Jepet me qera

Jepet me qera ose shitet dyqan 150m2 kati I 2 ne qender te Vores . Ambjenti eshte I pershtashem per cdo lloj bisnesi. Me qera 70000 lek kurse per shitje 950€ m2 Tirane

SHITET DYQAN 113 m2!!!

Rr. Ferid Xhajko, shitet dyqan 113m2. Me hipoteke te rregullt, dokumentacion i rregullt per truallin dhe per dyqanin. Mundesi per tu ndertuar lart. Çmimi: 1000€, m2. Tirane

Shitet dyqan

Yzberisht dyqan shitet 76m2 cmimi i diskutushem Tirane

 
Report this ad