Shitet Apartament 1+1 Shitet Apartament 1+1

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18
 • Cmimi: €60.000,00

Shitet Apartament i ri 60 m2,cmimi 60000Euro,me hipoteke,Bll.Vasil Shanto,Rr.Petro Korçari, Pll.4, Ap.8, Kati 3, Te interesuarit mund te telefonojne ne numrin e tel.0674820569.

Shitet Apartament i ri 60…

Tirane   06-11-18 Shitet Apartament 1+1 €60.000,00

Jap me qira Jap me qira

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18
 • Cmimi: €300,00

Shtepi banimi me qira, Rr.Komuna Parisit,(lulishte 1maji perball ishe ekspozites shqiperia sot) Shtepia eshte ne kate te pare e perbere nga nje dheme gjumi,dhome ndenjeje ,aneks i vogel per gatim,koridor dhe tualet. Shtepia eshte e kompletuar me gjerat e…

Shtepi banimi me qira,…

Tirane   06-11-18 Jap me qira €300,00

SHITET apartament 3+1 tek Fresku SHITET apartament 3+1 tek…

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18
 • Cmimi: €69.000,00

Ne Tirane prane Restorant Qesaraka ne zonen e Freskut SHITET apartament 3+1 me siperfaqe totale 119 m2. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor i pabanuar me pare. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje, 2 tualete me…

Ne Tirane prane Restorant…

 

SHITET ambjent biznesi ne Kamez SHITET ambjent biznesi ne…

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18
 • Cmimi: €450.000,00

Ne Tirane ne zonen e Kamzes SHITET ambient biznesi i perbere nga ndertese 3 kate me siperfaqe ndertimi 650 m2 dhe truall me siperfaqe 1.800 m2. Ndertesa perbehet nga 3 kate ku kati perdhe me siperfaqe 177 m2 sherben si magazine ose repart pune, kati i…

Ne Tirane ne zonen e Kamzes…

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK JURIDIKU JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA…

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18
 • Cmimi: €550,00

Apartament 2+1 per Qera .Apartamenti ndodhet prane Juridikut ne nje zone mjaft te mire dhe te aksesueshme. Eshte I organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon, me nje siperfaqe totale 92m2 .Apartamenti eshte me nje orientim mjaft te…

Apartament 2+1 per Qera…

Apartament 2+1 Apartament 2+1

Tirane
 • Publish Date: 15-10-18
 • Cmimi: €32.000,00

Apartament 2+1 e mobiluar kati i dyte prane postes te 21 dhjetori.

Apartament 2+1 e mobiluar kati…

Tirane   15-10-18 Apartament 2+1 €32.000,00
 

Shittje shpije private Shittje shpije private

Tirane
 • Publish Date: 15-10-18
 • Cmimi: €120.000,00

Shpi banimi tre katesh. Me hipoteke. sip 1000m2

Shpi banimi tre katesh. Me…

Tirane   15-10-18 Shittje shpije private €120.000,00

Apartament 2+1 Apartament 2+1

Tirane
 • Publish Date: 15-10-18
 • Cmimi: €500,00

KAT I NJE VILE PRANE TELEKOMIT NE RRUGEN MYSLYM SHYRI 2+1 E MOBILUAR CMIMI 500 EUR

KAT I NJE VILE PRANE TELEKOMIT…

Tirane   15-10-18 Apartament 2+1 €500,00

Apartament 2+1 Apartament 2+1

Tirane
 • Publish Date: 15-10-18
 • Cmimi: €500,00

Apartament 2+1i mobiluar me qera prane telekomit ne rrugen Myslym Shyri cmimi 500 eur

Apartament 2+1i mobiluar me…

Tirane   15-10-18 Apartament 2+1 €500,00
 

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Astirit prane Bar 2 Palma Apartament 1+1 ne shitje ne…

Tirane
 • Publish Date: 15-10-18
 • Cmimi: €44.000,00

Apartament i mobiluar ne shitje tek zona Astirit . Siperfaqja 72 m2 1+1 pallat i ri dhe i mire pozicionuar .

Apartament i mobiluar ne…

Shitet Ap 1+1 sp 56 m2 Siri Kodra (33.600 euro) Siri Kodra Shitet Ap 1+1 sp 56 m2 Siri…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €33.600,00

Shiten apartamente 1+1 siperfaqe 56 m2 Pallat I ri Me hipoteke Adresa ; Rruga Siri Kodra perballe deres se frigoriferit (ne krah te bulevardit te ri) Cmimi 33.600 euro Cel 0698888003

Shiten apartamente 1+1…

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT URGJENT!!! SHITET APARTAMENT…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €100.000,00

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT Shitet Apartament në qendër të Durrësit( te ish-Nish Goma) Sipërfaqja Totale: 115m2 Dhoma: 2+1 Banjo: 2 Ballkone: 2 Kati: 3 Ashensor: 2 Viti i Ndërtimit: 2003 Gjendja: Tërësisht i mobiluar çmimi:…

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT…

 

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT URGJENT!!! SHITET APARTAMENT…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €100.000,00

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT Shitet Apartament në qendër të Durrësit( te ish-Nish Goma) Sipërfaqja Totale: 115m2 Dhoma: 2+1 Banjo: 2 Ballkone: 2 Kati: 3 Ashensor: 2 Viti i Ndërtimit: 2003 Gjendja: Tërësisht i mobiluar çmimi:…

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT…

Shitet Ap 1+1 me siperfaqe 56m2 (33.600 euro)Siri Kodra Shitet Ap 1+1 me siperfaqe…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €33.600,00

Shitet Ap 1+1 me siperfaqe 56m2 Pallat i ri Me hipoteke Cmimi 33.600 euro i diskutueshem Adresa:Rruga Siri Kodra ,sapo kalon dispancerin,perball deres se frigoriferit Cel 0698888003

Shitet Ap 1+1 me siperfaqe…

Jepet me qera Garsonjere totalisht e mobiluar.15.000 lek/muaj Jepet me qera Garsonjere…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €15.000,00

Jepet me qera Garsonjere totalisht e mobiluar. Cmimi:15.000 lek/muaj Adresa:Ne fund te rruges Jordan Misja ose rruges se burgut (sapo sbret nga stacioni i autobusit) Cel :0698888003

Jepet me qera Garsonjere…

 

SHITET DYQAN TE RR.MUHAMED DELIU ZONA FRESKU TIRANE SHITET DYQAN TE RR.MUHAMED…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €63.000,00

SHITET DYQAN- me sip 60 metra katror cmimi 63000 EURO , tek rruga Muhamed Deliu ZONA fresku , 10 metra nga rruga 60 metra katror me certifikate pronesie e hipotekuar i rregulluar me dy porta ka dhe rruge nga krahu tjeter i pallatit, vendodhja prane ,…

SHITET DYQAN- me sip 60 metra…

Jepet me Qera Jepet me Qera

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €18,00

Jepet me qira Ullishte me siperfale 4400 m2, cmimi 18,000 leke/muaj. Adresa Selite e Vogel.

Jepet me qira Ullishte me…

Tirane   08-10-18 Jepet me Qera €18,00

jepet me qera jepet me qera

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €18.000,00

Jepet me qira Ullishte me siperfale 17,600 m2. parcela jepet me qera e gjitha ose e ndare ne parcela me nga 4400 m2. Cmimi per parcele 18,000 leke/muaj. prona eshte e pershtatshme per kullote.

Jepet me qira Ullishte me…

Tirane   08-10-18 jepet me qera €18.000,00
 

Toke ne Vore prane Cagatay Logistics Toke ne Vore prane Cagatay…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €55,00

VORE,ne krah te 'Cagatay Logistic' shitet toke me siperfaqe 6000m2 ,me çertifikate pronesie ,zone industriale e pershtatshme per ndertime te ndryshme ,çmimi 55€/m2 i padiskutueshem ...cel 0675543943

VORE,ne krah te 'Cagatay…

Shes ose kembej pasuri te paluajtshme Shes ose kembej pasuri te…

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €68.000,00

Disponoj banese dhe truall perreth L Partizani ne zonen muzeale Gjirokaster. Siperfaqe trualli 424 m2 dhe ndertese 2 Kate 144 m2. Shitet 68000€ ose kembehet me apartament be Tiranë.

Disponoj banese dhe truall…

Apartament me qira Apartament me qira

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €250,00

Apartament me adrese ne Rruga Dalip Topi, Linze. Sip. 84 m2, e mobiluar, pjisjet elektro-shtepiake te reja. Me parket, sistem qendror ngrohje/ftohje, me ballkon me pamje. Orientimi lindje - jug.

Apartament me adrese ne Rruga…

Tirane   08-10-18 Apartament me qira €250,00
 

Apartament me qira Apartament me qira

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €250,00

Apartament me adrese ne Rruga Dalip Topi, Linze. Sip. 84 m2, e mobiluar, pjisjet elektro-shtepiake te reja. Me parket, sistem qendror ngrohje/ftohje, me ballkon me pamje. Orientimi lindje - jug.

Apartament me adrese ne Rruga…

Tirane   08-10-18 Apartament me qira €250,00

Shitet apartament i mobiluar Shitet apartament i mobiluar

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €74.000,00

Shitet apartament 2+1+2 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Kopshtit Zoologjik/Botanik.Qeraja e apartamentit 250 EURO. Ndodhet ne katin e 3 te te nje pallati te ri me punime cilesore. Zona eshte mjaft e qete dhe ka cdo facilitet…

Shitet apartament 2+1+2 i…

apartament i mobiluar apartament i mobiluar

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €250,00

Apartament sip 84m2, i mobiluar, pajisjet elektroshtepiake te paperdorura, me parket, ballkon me pamje, sistem qendror ngrohje ftohje.

Apartament sip 84m2, i…

 

Shes toke Shes toke

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €65.000,00

Siperfaqe toke bujqesore prej 14000 m2 ndodhet afer Liqenit Viroit Gjirokaster. Me hipoteke. Cmimi 65000€ I diskutueshem

Siperfaqe toke bujqesore prej…

Shitet apartament 3+1+2 Kopeshti Zoologjik Shitet apartament 3+1+2…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €180.000,00

Shitet apartament 3+1 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Kopshtit Zoologjik/Botanik. Ndodhet ne katin e 3 te, te nje pallati te ri me punime cilesore. Zona eshte mjaft e qete dhe ka cdo facilitet duke te ofruar nje jetese komode…

Shitet apartament 3+1 i…

Shes Ambient per biznes Shes Ambient per biznes

Tirane
 • Publish Date: 19-09-18
 • Cmimi: €310.500,00

Shes ambient te favorshem per cdo lloj biznesi. Ka mundesi ndarje ne tre dyqane.Eshte 135 mq. Ndodhet ne nje zone ne zhvillim,ne nje kompleks te ri pallatesh ne rrugen Don Bosco, perball ish Filantos.dhe ne krah te Gjykates Administrative. Ka ambient te…

Shes ambient te favorshem per…

Tirane   19-09-18 Shes Ambient per biznes €310.500,00
 

Apartament me qera Apartament me qera

Tirane
 • Publish Date: 19-09-18
 • Cmimi: €22.000,00

Apartament banimi ne zonen e Laprakes njesia 11 Pallat parafabrikat prane Kmy Apartamenti 1+1 totalisht i kompletuar, kati 5 (parafundit)

Apartament banimi ne zonen e…

Tirane   19-09-18 Apartament me qera €22.000,00

Shitet shtëpi me hipotekë per largim nga Shqipëria Shitet shtëpi me hipotekë per…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €67.000,00

Shitët shtëpi 2+1 e mobiluar, shtëpia eshte e organizuar si me poshtë :sallon te madh qe ndan te gjitha dhomat, sallon ndenje bashke me kuzhinë, dhome fëmijësh dhe dhomë gjumi, 2 banjo verandë qe pershkon te gjithë dhomat, veranda eshte e madhe që mund të…

Shitët shtëpi 2+1 e mobiluar,…

Apartament ne shitje 2plus1 Apartament ne shitje 2plus1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €650,00

Apartament ne shitje me siperfaqe totale 98.3meter katror.Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati te RI 6katesh me ashensor.Apartamenti Eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem ,2dhoma gjumi,2ballkone,korridor,1tualet me dritare.Apartamenti…

Apartament ne shitje me…

 

Apartament ne shitje 2 plus 1 Apartament ne shitje 2 plus 1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €650,00

Apartamenti ndoddhet ne Rrugen Ramazan Bogdani, pallati 54. Apartamenti eshte me ashensor.Apartamenti Ka nje siperfaqe ne total 98.3 metri katror.Apartamenti ndodhet perballe frigoriferit prane bulevardit te ri , ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te…

Apartamenti ndoddhet ne Rrugen…

Apartament ne shitje Apartament ne shitje

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €650,00

Apartamenti ndoddhet ne Rrugen Ramazan Bogdani, pallati 54. Apartamenti eshte me ashensor.Apartamenti Ka nje siperfaqe ne total 98.3 metri katror.Apartamenti ndodhet perballe frigoriferit prane bulevardit te ri , ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te…

Apartamenti ndoddhet ne Rrugen…

JEPET ME QIRA ZYRE NE BLLOK JEPET ME QIRA ZYRE NE BLLOK

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €500,00

Jepet me qira ambient 107 m2 ne zonen e Bllokut. Ambienti organizohet ne holl te madh, korridor, dy ambiente pune, tualete, ballkon me pamje te lire. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri shume mire i administruar, security 24 h. Per me teper informacion…

Jepet me qira ambient 107 m2…

 

Shtepi Shtepi

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €63.500,00

RRUGA BAJRAM CURRI PALLATI 15,SH 1,K 4,AP 7 (OXHAKU) Shitet apartament 2+1.Ndodhen 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje shume e bollshme me aneks(Guzhine) si dhe koridor te gjere me ballkon.I gjithe apartamenti eshte i shtruar me pllaka tip druri, muret…

RRUGA BAJRAM CURRI PALLATI…

Tirane   11-09-18 Shtepi €63.500,00

Dyqan Dyqan

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €75.000,00

RRUGA: QEMAL STAFA,PALLATI 2,SH 1,AP 1. Ne kryqezimin Varri Bomit( tregu fruta-perime) ne rrugen kryesore.Shitet dyqan me siperfaqe te brendeshme 23.5m +aneks dhe ballkon.Pervec qe ndodhet buze rruges kryesore dhe tregut fruta perime ka avantazhin enje…

RRUGA: QEMAL STAFA,PALLATI…

Tirane   11-09-18 Dyqan €75.000,00

Tirane, jap me qera apartament 2+1 (Rruga Kongresi i Manastirit, perballe Pediatrise) Tirane, jap me qera apartament…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Jepet me qera apartament 2+1, i kompletuar, uje dhe drita 24 ore. Apartamenti ndodhet ne katin e 4, ne ane te rruges kryesore, perballe Pediatrise. Qeraja mujore 30 000 leke. Ju lutem, kontaktoni ne nr 068 30 28 026.

Jepet me qera apartament 2+1,…

 

shitet 2+1 ne Unaze, buze rruges 75.000 euro shitet 2+1 ne Unaze, buze…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €75.000,00

shitet apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati 10 katesh ne Unaze, buze rruges kryesore, i mobiluar totalisht. shitet 75.000 euro

shitet apartament 2+1 ne…

JEPET ME QIRA AMBIENT NE QENDER JEPET ME QIRA AMBIENT NE…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Jepet me qira ambient per zyre ose banim ne qender te Tiranes prane 9-katsheve. Ambienti eshte ne gjendje shume te mire ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Mund te perdoret per biznese te ndryshme. Per me teper jeni te lutur te na kontaktoni…

Jepet me qira ambient per zyre…

SHITET APARTAMENT 2+1 SHITET APARTAMENT 2+1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

SHITET APARTAMENT 2+1 KATI 3 RRUGA NIKO AVRAMI , PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI , TIRANE CMIMI : 70 MILION LEKE

SHITET APARTAMENT 2+1 KATI 3…

 

Konsulent imobiliar Konsulent imobiliar

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Zyrat RE/MAX Infinity kërkojne të punësojnë Konsulent Imobiliar: Nëse jeni energjik, ambicioz dhe në kërkim të një karriere afatgjatë e profesionale, keni aftësi të mira komunikuese, menaxhuese dhe bashkëpunuese atëhere ne ju ftojmë të aplikoni tani në :…

Zyrat RE/MAX Infinity kërkojne…

APARTAMENT 2+1 APARTAMENT 2+1

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €33.000,00

OKAZION SHITET APRTAMENT 2+1 NE VLORE AFER BASHKISE APARTAMENTI ESHTE I MABILUAR DHE MJAFT KOMOD PER ARSYE EMIGRIMI SHITET ME NJE CMIM SHUME TE ARSYESHEM VETEM 33 MILION LEKE TE VJETRA PER ME SHUME INFORMACION JU LUTEMI TE KONTAKTONI NE NUMRIN E…

OKAZION SHITET APRTAMENT 2+1…

Qarku i Vlorës   11-09-18 APARTAMENT 2+1 €33.000,00

Jepet Shtepi 2+1 Me Qera Jepet Shtepi 2+1 Me Qera

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €25.000,00

Jepet nje shtepi me qera 2 dhoma dhe nje kuzhin ne fushen e Yzberishtit prane Big Market,110 meter katror ,me varande 30 metra e mobiluar ne gjendje shume te mire.Preferohen familjar.

Jepet nje shtepi me qera 2…

 

SHITET DYQAN ME VERANDE LAGJA 30VJETOR TEK RRAPI SHITET DYQAN ME VERANDE LAGJA…

Qarku i Beratit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €60.000,00

Shitet dyqan me verande tek lagja 30vjetori tek RRAPI , 50m larg rruges kryesore internacionale , me fasade reklamimi . dyqani eshte 36m2 + veranda 12m2 , i larte 3.2m , dyani eshte i ndar nje mjedis dhome + ankesi + banjo... cmimi 60.000euro i…

Shitet dyqan me verande tek…

Shtepi me qera Shtepi me qera

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 11-09-18

Jepet shtepi me qera 1+1 kati pare ne shtepi private.

Jepet shtepi me qera 1+1 kati…

Apartament 1+1 Apartament 1+1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €50.000,00

Apartament 1+1, 74 m2, me hipoteke, ngjitur me Kopshtin Botanik, kati 5 me ashensor, me ballkon pamje Juglindje. Perfekt per cifte te rinj apo si investim.

Apartament 1+1, 74 m2, me…

Tirane   11-09-18 Apartament 1+1 €50.000,00
 

Apartament ne shitje te vollga 2+1+2 Apartament ne shitje te vollga…

Shqipëri
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €113.400,00

Shitet apartament 126m2 Ne durres, rruga taulantia. Apartamenti eshte me pamje nga deti, kati 12 ne nje pallat te ri, ekzistues. Ka dy dhoma, kuzhi-dhome ndenje, dy banjo edhe dy ballkone. Prona zoteron domunetacion te plote. Cmimi 900 euro m2.

Shitet apartament 126m2 Ne…

Apartament 1+1 Apartament 1+1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €55.000,00

Shitet apartament 1+1,kati i gjashtë, afër unazës,52,6 m2, me dokumente të rregullta, çmimi 55,000 euro. Për më shumë informacion kontaktoni në celularin 0699489932 (edhe whatsapp)

Shitet apartament 1+1,kati i…

Tirane   11-09-18 Apartament 1+1 €55.000,00

SHITET APARTAMENT 2+1 SHITET APARTAMENT 2+1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €700,00

Shitet shtepi rruga Don Bosko pran xhamis, apartament i ri, kati i 4 me ashensor. 2+1+ tualet+1ballkon , 75.25 m2

Shitet shtepi rruga Don Bosko…

 

DYER TE BLINDUARA DYER TE BLINDUARA

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €1,00

Absolut ne tregetimin dhe montimin e dyerve te permasave dhe llojeve nga me te larmishmet. Ekonomike,me cmime nga me konkurueset dhe te favorshmet ne treg. Me nje cmim simbolik ju beni tuajen nje dere te mrekullueshme. Garant ne siguri dhe cilesi shum…

Absolut ne tregetimin dhe…

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €26.400,00

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

Tirane   26-06-18 Shitet dyqan 22 m2 €26.400,00

SHES SHTEPI PRIVATE SHES SHTEPI PRIVATE

Qarku i Dibrës
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €14.990,00

SHES SHTEPI PRIVATE NE KODER-KOXHAS RRETH 800M NGA QENDRA E QYTETIT TE SHIJAKUT.SHTEPIA KA 65M,RRETH SHTEPISE KA DHE 200M BAQE,SHTEPIA ESHTE E BANUESHME DHE ME DOKUMENTE TE RREGULLTA.

SHES SHTEPI PRIVATE NE…

 

Shitet ose Jepet me Qera Magazine Shitet ose Jepet me Qera…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 26-06-18

SHITET ose Jepet me Qera ,Durres , 500m larg Ures se Dajlanit, L.14, Shkozet, Sip.Trualli 2000 m2, Sip. Ndertimi 1100 m2 . Ndërtesë e rikonstruktuar, magazina me sip. 80-800 m2 , vendqendrim per parking , si dhe ambiente per zyra, te pershtatshme per cdo…

SHITET ose Jepet me Qera…

SHITET Shtepi Banimi + Magazine SHITET Shtepi Banimi +…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 26-06-18

SHITET Shtepi Banimi + Magazine , L.15, Rr. A. Goga, Prane parkut te autobuzeve , Trual me sip. total 800 m2 , Shtepi 1 kat , me sip 115 m2, Magazine 178 m2 , me certifikate pronesie . Cmimi i arsyeshem Tel : 0696071111

SHITET Shtepi Banimi +…

Shitet Shitet

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €190.000,00

Vile 4 kate me hipoteke 475 m2 .Kati I 2 I viles I kompletuar, shitet per arsye emigracioni cmimi I diskutushem

Vile 4 kate me hipoteke 475 m2…

Tirane   26-06-18 Shitet €190.000,00
 

Apartament me Qira Apartament me Qira

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €350,00

Jepet me qira apartament banimi 1+1, kati i 5-te ne nje pallat 7-te katesh ne rrugen "Nikolla Lena" prane kopshtit "Kater Stinet" ne brendesi te rruges "Mylsym Shyri" izoluar nga zhurmat e trafikut. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i rinovuar…

Jepet me qira apartament…

Tirane   26-06-18 Apartament me Qira €350,00

Vile Vile

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €190.000,00

Shitet vile 4 kate me hipoteke.kati I 2 I viles eshte I kompletuar 475 m2 ndertim 275 m2 toke cmimi I diskutushem shitet per arsye emigracioni

Shitet vile 4 kate me…

Tirane   26-06-18 Vile €190.000,00

Vile Vile

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €190.000,00

Shitet vile 475 m2 4 kate,Kati I 2 viles I kompletuar 275 m2 toke me hipoteke cmimi I arsyeshem shitet per arsye emigrimi

Shitet vile 475 m2 4 kate,Kati…

Tirane   26-06-18 Vile €190.000,00
 

Super luks;Apartment me qera 2+1 komuna Parsit Super luks;Apartment me qera…

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €500,00

Apartament me qera 2+1 totalisht mobiluar luks Perbehet ; 2 dhoma gjumi te mobuluar dhe arreduara luks dhe rehatshm : 2 tualete me pllaka gjami dhe shum komode Salloni dhe guzhina te bollshme dhe shum te rehatshm Ballkoni eshte i madh sa lidhen sallon…

Apartament me qera 2+1…

Jepet me Qera te Zogu i Zi Jepet me Qera te Zogu i Zi

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €400,00

Jepet shtepi me 2 dhoma, 2 banjo dhe Kuzhine, e kompletuar ne menyre moderne tek zona e Zogut te Zi dhe Rr. Don Bosko. Siperfaqja 112m katror ne pallat te ri. Telefono ne 0694319576 per me shume informacione

Jepet shtepi me 2 dhoma, 2…

Shitet biznesi Shitet biznesi

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €1,00

Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.

Shitet biznesi. Gur natyral…

 

Shtepi me Qera, 2+1 e mobiluar Shtepi me Qera, 2+1 e mobiluar

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €27.000,00

Jepet me Qera 2+1 , kati i dyte, e kompletuar, preferohen familje. Don Bosko, Kulla Hawai Nr 7, Hyrja 2, 50 m larg nga shkolla 9 vjecare Qazim Turdiu Cmimi 27000 lek ne Muaj, i diskutueshem

Jepet me Qera 2+1 , kati i…

Banesa me Qera golem Banesa me Qera golem

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €13,00

Jap me Qera kati e dyte e nje vile ne plazh Te golemit siperfaqa e katit eshte 180 m2 perbehet nga 4dhoma+ guzhine cdo dhome ka banjo Brenda eshte e mobiluar ka cdo dhome 4 shtreter ,uje + drita 24 ore Vila ka nje lulishte Te gjelberuar dhe nje qetesi…

Jap me Qera kati e dyte e nje…

SHES APARTAMENT 2+1 PRANE BLLOKUT BANIMIT V.SHANTO SHES APARTAMENT 2+1 PRANE…

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €68.000,00

Shes apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2 ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe me hipoteke.Apartamenti shitet per arsye transferimi ne nje zone periferike,ceshtje pune.Apartamenti shitet…

Shes apartament 2+1 me…

 

SHES APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE 93 SHES APARTAMENT 2+1 ME…

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €74.400,00

SHES APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE 93 M2 NE ZONEN E ALI DEMIT,PRANE ISH -MARKATES.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4 TE NJE PALLATI TE RI 8 KATESH ME ASHENSOR DHE ME HIPOTEKE.APARTAMENTI ESHTE I PABANUAR ME PARE.PAMJA E APARTAMENTIT ESHTE NGA LINDJA DHE…

SHES APARTAMENT 2+1 ME…

SHES APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E UNAZES SE RE,ASTIR SHES APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E…

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €56.000,00

SHES APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE 103 M2 ME HIPOTEKE.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 2 (1 BANIM)TE NJE PALLATI 9 KATESH ME ASHENSOR.APARTAMENTI SHITET I MOBILUAR ME CMIM 56000 EURO.NE CMIM MUND TE DISKUTOHET!TEL 00355695291520

SHES APARTAMENT 2+1 ME…

shtepi me qera shtepi me qera

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €17.000,00

jepet me qera kati i dyte i nje shtepie private ,i mobiluar

jepet me qera kati i dyte i…

Tirane   14-05-18 shtepi me qera €17.000,00
 

jepen me qera kati i dyte i nje banese private ne sauk jepen me qera kati i dyte i…

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €17.000,00

jepet me qera kati i dyte i nje banese private ne sauk , e mobiluar 2+1 adresa:tek ish stacioni i fundit i saukut te ri ,ose mbrapa deutch color sauk

jepet me qera kati i dyte i…

OKAZION, OBJEKT 4 KATESH NE SHITJE OKAZION, OBJEKT 4 KATESH NE…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €270.000,00

OKAZION!! Shtepi 4 katesh ne Durres per shitje. Mundesi shfrytezimi dhe si biznes ( hotel, spital, azil, kopesht). Cdo kate 220 m2, toka 667 m2. Me Certifikate pronesie. Kati i pare i perfunduar me 3 hyrje ( 1+1, 1+1, 2+1, me ballkone) katet siper…

OKAZION!! Shtepi 4 katesh ne…

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €26.400,00

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

Tirane   14-05-18 Shitet dyqan 22 m2 €26.400,00
 

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 65 m² 350 € (Rr. Elbasanit, Fatmir Haxhiu) Tirane, jap me qera…

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €350,00

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, Fatmir Haxhiu Ne nje nga vendet me te preferuara ne Tirane pas ETC, Piramides dhe pranë 7 xhuxhave ofrohet apartament me qera 2+1 ne katin e pare. Apartamenti eshte i rikonstruktuar me kondicionere, dopio xham, grila…

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit,…

Jap me qera Jap me qera

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €22.000,00

Jap me qera apartament perballe Eko market, prane karburant Alpet, 1+1 me sip 67 m ne katin e dyte, e mobiluar.

Jap me qera apartament…

Tirane   14-05-18 Jap me qera €22.000,00

Shitet Vile 2 Kateshe prane detit, Marea Resort Shitet Vile 2 Kateshe prane…

Shqipëri
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €300.000,00

Vile 2 kateshe, Vija e pare buze detit 100m larg, Pamje nga deti, 5 Ambjente, 3 dhoma gjumi, 2 banja, ambjent ndenjeje, kuzhine, ambjent ngrenieje ne kushize, ballkon, verande, Hapesire per Barbeque, Hapesire druri per ngrenie jashte, Parkim privat dhe…

Vile 2 kateshe, Vija e pare…

 

shitet toka 1000m2 shitet toka 1000m2

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €80,00

shitet toka okazion pran rruges se arbrit

shitet toka okazion pran…

"SUPER OKAZION GODIN UNAZA E RE " BUZE RRUGE "SUPER OKAZION GODIN UNAZA E…

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18

Super Okazion! Shitet Godine 2 kateshe multifunksionale.Me siperfaqe totale 388.1m² .ndodhur ne nje nga zonat me te aksesueshme te Tiranes ne adresen Unaza e re,buze rruges kryesore,pike strategjike. .Ndertese e rikonstruktuar dhe me te gjitha parametrat…

Super Okazion! Shitet Godine 2…

Shes apartament 2+1 te kodra e Diellit Shes apartament 2+1 te kodra e…

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €74.200,00

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 106 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti ka pamje nga jugu.Apartamenti shitet me cmim 700 euro/m2.Tel 00355695291520

Shitet apartament 2+1 me…

 

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

Shitet Shitet

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €36.000,00

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2 ne zonen e freskut,rruga e teleferikut.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ashensor.Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh.Apartamenti shitet me cmim 36000 euro.Tel 00355695291520

Shitet apartament 1+1 me…

Tirane   14-05-18 Shitet €36.000,00

Shitet apartament 1+1 te kodra e Diellit Shitet apartament 1+1 te kodra…

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €48.000,00

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 88 m2 ne pallat te ri me ashensor dhe me hipoteke.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 7 katesh.Apartamenti mund te modifikohet ne 2+1.Apartamenti shitet 48000 euro.Tel 00355695291520

Shitet apartament 1+1 me…

 

SHITET DYQANI 54 M2,PERBRI PALLATIT SPORTIT,PERBALLE TIRANABANK NE RRUGE KRYESORE! SHITET DYQANI 54 M2,PERBRI…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €92.000,00

SHITET DYQANI 54 M2,PERBRI PALLATIT SPORTIT,PERBALLE TIRANABANK,NE RRUGE KRYESORE!DYQANI SHITET PER ARSYE EMIGRIMI!CMIMI I DYQANIT ISHTE 1850 EURO M2,ULET NE 1700 EURO M2!

SHITET DYQANI 54 M2,PERBRI…

Jepet me Qera Jepet me Qera

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €600,00

Apartament 160 m2, 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine gatimi, 2 banjo, 2 ballkone, kati i 12 me ashensor.

Apartament 160 m2, 3 dhoma…

Tirane   14-05-18 Jepet me Qera €600,00

Ambient me qera Myslym Shyri per zyra, studio, klinike Ambient me qera Myslym Shyri…

Tirane
 • Publish Date: 16-04-18
 • Cmimi: €750,00

Rr. Myslym Shyri. Prane Shallvareve. Jepet me qera 2+1. Akses ne rruge. Prane TMobile. Sip. 120 M2. Kati 2. I pershtatshem per Zyra, Studio, Klinike, Agjensi, Mini Apartamente. 750€ +355692505887

Rr. Myslym Shyri. Prane…

 

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 16-04-18
 • Cmimi: €26.400,00

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

Tirane   16-04-18 Shitet dyqan 22 m2 €26.400,00

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 16-04-18
 • Cmimi: €26.400,00

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

Tirane   16-04-18 Shitet dyqan 22 m2 €26.400,00

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 16-04-18
 • Cmimi: €26.400,00

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

Tirane   16-04-18 Shitet dyqan 22 m2 €26.400,00
 

SHITET SHTEPI SHITET SHTEPI

Tirane
 • Publish Date: 28-03-18
 • Cmimi: €130,00

SHITET APARTAMENT, 2+ 1 ME 2 BANJA ,E MOBILUAR ME CERTIFIKATE PRONESIE ,PAPAFINGO ME PAMJE NGA TIRANE, DHE VEND PARKIMI POSHTE SHPISE,

SHITET APARTAMENT, 2+ 1 ME 2…

Tirane   28-03-18 SHITET SHTEPI €130,00

shitje prone ose nderrim me toke shitje prone ose nderrim me…

Tirane
 • Publish Date: 26-03-18
 • Cmimi: €140,00

shitet apartament kati i fundit i pallatit papafingo, 2 dhoma gjumi + 2 banja dhe sallon kuzhine i mobiluar, me verande e cila ju lejon te shikoni pamjen nga tirana,apartamenti eshte me certifikate pronesie te rifreskuar, ndodhet tek pallatet e real…

shitet apartament kati i…

Shes AP 1+1 Don Bosko Vizion + 63.000 Eur I mobiluar Shes AP 1+1 Don Bosko Vizion +…

Tirane
 • Publish Date: 24-03-18
 • Cmimi: €63.000,00

Shes Apartament 1+1 Zona, Pallatet e Edil Al It ne Vizion + Siperfaqja 68.8 +6 (74.8 total) Cmimi 63.000 Euro i PADISKUTUESHEM Apartamenti shitet i Mobiluar me te gjitha paisjet funksionale dhe te mbajtura mire. NUK JEMI AGJENSI DHE NUK PRANOJME…

Shes Apartament 1+1 Zona,…

 

Apartament Apartament

Tirane
 • Publish Date: 23-03-18

Pershendetje! Jam i interesuar per nje apartament 2+1. Mir do ishte edhe me dy banjo! Cmim te arsyeshem dhe pagesen te gjithen me nje her. Tirane, nga RR.Elbasanit-Sanatorium e deri tek Fresku. Ne pritje te ofertes tuaj. Kontakt: +46739135230…

Pershendetje! Jam i interesuar…

Mundesia e arte Mundesia e arte

Tirane
 • Publish Date: 23-03-18

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 115 m² 90.000 Euro (Kodra e diellit) Zona/Rruga : Kodra e diellit Per arsye emigracioni shes apartament te ri dhe komplet i mobiluar,ndodhet te kodra e diellit prane qendres kristal ,dhe big supermarket…

Tirane, shes apartament…

Mundesia e arte Mundesia e arte

Tirane
 • Publish Date: 23-03-18
 • Cmimi: €1,00

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 115 m² 90.000 Euro (Kodra e diellit) Zona/Rruga : Kodra e diellit Per arsye emigracioni shes apartament te ri dhe komplet i mobiluar,ndodhet te kodra e diellit prane qendres kristal ,dhe big supermarket…

Tirane, shes apartament…

Tirane   23-03-18 Mundesia e arte €1,00
 

Durres, shes Vile 3 Katshe 771 m² 650.000 Euro (Rr. "Pal Engjelli", prane shkolles Jan Kukuzeli) OKAZION Durres, shes Vile 3 Katshe 771…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 07-03-18

Shitet godine Italiane 3 kate e vitit 1943, me nje siperfaqe trualli prej 368 m2, siperfaqe oborri prej 111 m2 dhe siperfaqe totale godine: 257 x 3kt = 771 m2 e ndodhur ne nje zone shume te frekuentuar te Durresit. Godina ka nje strukture te llogaritur…

Shitet godine Italiane 3 kate…

Durres, shes Vile 3 Katshe Kati 3, 300 m² 153.000 Euro (Aleksander goga, spitalle) Durres, shes Vile 3 Katshe…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 07-03-18

Shitet vile 3kateshe me 390m2 ndertim dhe me siperfaqe truall 300m2 Ka gjithsej 12 dhoma 3 banjo 2 kate te mobiluara luxury 1 eshte bosh Shitet per arsye mosperdorimi Cel. : 0696238899

Shitet vile 3kateshe me 390m2…

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 103 m² 500 Euro/m2 (RR. Ramazan Gaxherri, Siper lokal Fresku) Tirane, shes apartament…

Tirane
 • Publish Date: 07-03-18

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Ramazan Gaxherri, siper lokal Fresku, rruges dajtit, afer karburantit. Ndertim i ri, kati 4. Apartamenti perbehet nga nje sallon imadh, dy dhoma gjumi te shtruara me parket, dy banjo, koridor, ballkon. Siperfaqja 103 meter…

Shitet apartament 2+1 ne…

 

jap me qera jap me qera

Tirane
 • Publish Date: 07-03-18
 • Cmimi: €350,00

jap me qera katin e dyte te nje vile me hyrje dhe parkim . objekti ndodhet ne rrugen todi shkurti 50 m mbi kompleksin Grand, totalisht bashkekohor dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi , nje dhome ndenje , dhe nje dhome gatimi , dy tualete dhe nje verande e…

jap me qera katin e dyte te…

Tirane   07-03-18 jap me qera €350,00

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 96 m² 77.000 Euro (prane shkolles 1 Maji) Tirane, shes apartament…

Tirane
 • Publish Date: 19-02-18

Apartamenti ndodhet pranë shkollës `1Maji`, një zonë e preferuar dhe e sigurtë. Ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues me punime shumë të mira. Dhomat kanë një organizim harmonik dhe shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet korridorit.…

Apartamenti ndodhet pranë…

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 118 m² 259.600 Euro (Blloku) Tirane, shes apartament…

Tirane
 • Publish Date: 19-02-18

Apartamenti ndodhet në një prej zonave më të mira në qytet, në bllok pranë Gardës . Ështëi pozicionuar në katin e tretë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 118 m2. Ka organizim të brendshëm shumë të mire ku përfshihet salloni I ndenjies…

Apartamenti ndodhet në një…

 

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 125 m² 125.000 Euro (ne Qender) Tirane, shes apartament…

Tirane
 • Publish Date: 19-02-18

Disponojmë në apartament në Qendër të Tiranës, Rruga `Sulejman Pasha`. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, të ndërtuar në vitin 2000, me sipërfaqe të bollshme prej 125m2. Përbëhet nga salloni i ndenjes së bashku me ambjentin e…

Disponojmë në apartament në…

Himare, Apartament per shitje, 1+1, + ballkon, 58.6 m2, 740€/m2 Himare, Apartament per shitje,…

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 19-02-18

Njoftim - Apartament per shitje ne Himare, 1+1, + ballkon, 58.6 m2, pallati me i ri ne Himare, ndertim cilesor, kati 3, me ashensor. Cmimi 740€/m2. Edhe garazh te disponueshem. Flat for sale in Himara, 1+1, + balcony, 58.6m2, newest block of flats in…

Njoftim - Apartament per…

Durres, shes Vile 3 Katshe 771 m² 700.000 Euro (Rr. "Pal Engjelli", prane shkolles Jan Kukuzeli) OKAZION Durres, shes Vile 3 Katshe 771…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 19-02-18

Shitet godine Italiane 3 kate e vitit 1943, me nje siperfaqe trualli prej 368 m2, siperfaqe oborri prej 111 m2 dhe siperfaqe totale godine: 257 x 3kt = 771 m2 e ndodhur ne nje zone shume te frekuentuar te Durresit. Godina ka nje strukture te llogaritur…

Shitet godine Italiane 3 kate…

 

Tirane, afer Qendres shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 105.000 Euro (RR.“BARRIKADAVE”, PRANE GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI") Tirane, afer Qendres shes…

Tirane
 • Publish Date: 19-02-18

Zona/Rruga : RR.“BARRIKADAVE”, PRANE GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI" Apartament ne shitje 2+1+2ballkone, Sip. 88 (100) m2 Kati 3-te. Çmimi 105.000 Euro. Me hipoteke id: 0444

Zona/Rruga : RR.“BARRIKADAVE”,…