Shitet Apartament 1+1 Shitet Apartament 1+1

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18
 • Cmimi: €60.000,00

Shitet Apartament i ri 60 m2,cmimi 60000Euro,me hipoteke,Bll.Vasil Shanto,Rr.Petro Korçari, Pll.4, Ap.8, Kati 3, Te interesuarit mund te telefonojne ne numrin e tel.0674820569.

Shitet Apartament i ri 60…

Tirane   06-11-18 Shitet Apartament 1+1 €60.000,00

Jap me qira Jap me qira

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18
 • Cmimi: €300,00

Shtepi banimi me qira, Rr.Komuna Parisit,(lulishte 1maji perball ishe ekspozites shqiperia sot) Shtepia eshte ne kate te pare e perbere nga nje dheme gjumi,dhome ndenjeje ,aneks i vogel per gatim,koridor dhe tualet. Shtepia eshte e kompletuar me gjerat e…

Shtepi banimi me qira,…

Tirane   06-11-18 Jap me qira €300,00

SHITET apartament 3+1 tek Fresku SHITET apartament 3+1 tek…

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18
 • Cmimi: €69.000,00

Ne Tirane prane Restorant Qesaraka ne zonen e Freskut SHITET apartament 3+1 me siperfaqe totale 119 m2. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor i pabanuar me pare. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje, 2 tualete me…

Ne Tirane prane Restorant…

 

SHITET ambjent biznesi ne Kamez SHITET ambjent biznesi ne…

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18
 • Cmimi: €450.000,00

Ne Tirane ne zonen e Kamzes SHITET ambient biznesi i perbere nga ndertese 3 kate me siperfaqe ndertimi 650 m2 dhe truall me siperfaqe 1.800 m2. Ndertesa perbehet nga 3 kate ku kati perdhe me siperfaqe 177 m2 sherben si magazine ose repart pune, kati i…

Ne Tirane ne zonen e Kamzes…

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK JURIDIKU JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA…

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18
 • Cmimi: €550,00

Apartament 2+1 per Qera .Apartamenti ndodhet prane Juridikut ne nje zone mjaft te mire dhe te aksesueshme. Eshte I organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon, me nje siperfaqe totale 92m2 .Apartamenti eshte me nje orientim mjaft te…

Apartament 2+1 per Qera…

Apartament 2+1 Apartament 2+1

Tirane
 • Publish Date: 15-10-18
 • Cmimi: €32.000,00

Apartament 2+1 e mobiluar kati i dyte prane postes te 21 dhjetori.

Apartament 2+1 e mobiluar kati…

Tirane   15-10-18 Apartament 2+1 €32.000,00
 

Shittje shpije private Shittje shpije private

Tirane
 • Publish Date: 15-10-18
 • Cmimi: €120.000,00

Shpi banimi tre katesh. Me hipoteke. sip 1000m2

Shpi banimi tre katesh. Me…

Tirane   15-10-18 Shittje shpije private €120.000,00

Apartament 2+1 Apartament 2+1

Tirane
 • Publish Date: 15-10-18
 • Cmimi: €500,00

KAT I NJE VILE PRANE TELEKOMIT NE RRUGEN MYSLYM SHYRI 2+1 E MOBILUAR CMIMI 500 EUR

KAT I NJE VILE PRANE TELEKOMIT…

Tirane   15-10-18 Apartament 2+1 €500,00

Apartament 2+1 Apartament 2+1

Tirane
 • Publish Date: 15-10-18
 • Cmimi: €500,00

Apartament 2+1i mobiluar me qera prane telekomit ne rrugen Myslym Shyri cmimi 500 eur

Apartament 2+1i mobiluar me…

Tirane   15-10-18 Apartament 2+1 €500,00
 

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Astirit prane Bar 2 Palma Apartament 1+1 ne shitje ne…

Tirane
 • Publish Date: 15-10-18
 • Cmimi: €44.000,00

Apartament i mobiluar ne shitje tek zona Astirit . Siperfaqja 72 m2 1+1 pallat i ri dhe i mire pozicionuar .

Apartament i mobiluar ne…

Shitet Ap 1+1 sp 56 m2 Siri Kodra (33.600 euro) Siri Kodra Shitet Ap 1+1 sp 56 m2 Siri…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €33.600,00

Shiten apartamente 1+1 siperfaqe 56 m2 Pallat I ri Me hipoteke Adresa ; Rruga Siri Kodra perballe deres se frigoriferit (ne krah te bulevardit te ri) Cmimi 33.600 euro Cel 0698888003

Shiten apartamente 1+1…

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT URGJENT!!! SHITET APARTAMENT…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €100.000,00

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT Shitet Apartament në qendër të Durrësit( te ish-Nish Goma) Sipërfaqja Totale: 115m2 Dhoma: 2+1 Banjo: 2 Ballkone: 2 Kati: 3 Ashensor: 2 Viti i Ndërtimit: 2003 Gjendja: Tërësisht i mobiluar çmimi:…

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT…

 

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT URGJENT!!! SHITET APARTAMENT…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €100.000,00

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT Shitet Apartament në qendër të Durrësit( te ish-Nish Goma) Sipërfaqja Totale: 115m2 Dhoma: 2+1 Banjo: 2 Ballkone: 2 Kati: 3 Ashensor: 2 Viti i Ndërtimit: 2003 Gjendja: Tërësisht i mobiluar çmimi:…

URGJENT!!! SHITET APARTAMENT…

Shitet Ap 1+1 me siperfaqe 56m2 (33.600 euro)Siri Kodra Shitet Ap 1+1 me siperfaqe…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €33.600,00

Shitet Ap 1+1 me siperfaqe 56m2 Pallat i ri Me hipoteke Cmimi 33.600 euro i diskutueshem Adresa:Rruga Siri Kodra ,sapo kalon dispancerin,perball deres se frigoriferit Cel 0698888003

Shitet Ap 1+1 me siperfaqe…

Jepet me qera Garsonjere totalisht e mobiluar.15.000 lek/muaj Jepet me qera Garsonjere…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €15.000,00

Jepet me qera Garsonjere totalisht e mobiluar. Cmimi:15.000 lek/muaj Adresa:Ne fund te rruges Jordan Misja ose rruges se burgut (sapo sbret nga stacioni i autobusit) Cel :0698888003

Jepet me qera Garsonjere…

 

SHITET DYQAN TE RR.MUHAMED DELIU ZONA FRESKU TIRANE SHITET DYQAN TE RR.MUHAMED…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €63.000,00

SHITET DYQAN- me sip 60 metra katror cmimi 63000 EURO , tek rruga Muhamed Deliu ZONA fresku , 10 metra nga rruga 60 metra katror me certifikate pronesie e hipotekuar i rregulluar me dy porta ka dhe rruge nga krahu tjeter i pallatit, vendodhja prane ,…

SHITET DYQAN- me sip 60 metra…

Jepet me Qera Jepet me Qera

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €18,00

Jepet me qira Ullishte me siperfale 4400 m2, cmimi 18,000 leke/muaj. Adresa Selite e Vogel.

Jepet me qira Ullishte me…

Tirane   08-10-18 Jepet me Qera €18,00

jepet me qera jepet me qera

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €18.000,00

Jepet me qira Ullishte me siperfale 17,600 m2. parcela jepet me qera e gjitha ose e ndare ne parcela me nga 4400 m2. Cmimi per parcele 18,000 leke/muaj. prona eshte e pershtatshme per kullote.

Jepet me qira Ullishte me…

Tirane   08-10-18 jepet me qera €18.000,00
 

Toke ne Vore prane Cagatay Logistics Toke ne Vore prane Cagatay…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €55,00

VORE,ne krah te 'Cagatay Logistic' shitet toke me siperfaqe 6000m2 ,me çertifikate pronesie ,zone industriale e pershtatshme per ndertime te ndryshme ,çmimi 55€/m2 i padiskutueshem ...cel 0675543943

VORE,ne krah te 'Cagatay…

Shes ose kembej pasuri te paluajtshme Shes ose kembej pasuri te…

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €68.000,00

Disponoj banese dhe truall perreth L Partizani ne zonen muzeale Gjirokaster. Siperfaqe trualli 424 m2 dhe ndertese 2 Kate 144 m2. Shitet 68000€ ose kembehet me apartament be Tiranë.

Disponoj banese dhe truall…

Apartament me qira Apartament me qira

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €250,00

Apartament me adrese ne Rruga Dalip Topi, Linze. Sip. 84 m2, e mobiluar, pjisjet elektro-shtepiake te reja. Me parket, sistem qendror ngrohje/ftohje, me ballkon me pamje. Orientimi lindje - jug.

Apartament me adrese ne Rruga…

Tirane   08-10-18 Apartament me qira €250,00
 

Apartament me qira Apartament me qira

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €250,00

Apartament me adrese ne Rruga Dalip Topi, Linze. Sip. 84 m2, e mobiluar, pjisjet elektro-shtepiake te reja. Me parket, sistem qendror ngrohje/ftohje, me ballkon me pamje. Orientimi lindje - jug.

Apartament me adrese ne Rruga…

Tirane   08-10-18 Apartament me qira €250,00

Shitet apartament i mobiluar Shitet apartament i mobiluar

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €74.000,00

Shitet apartament 2+1+2 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Kopshtit Zoologjik/Botanik.Qeraja e apartamentit 250 EURO. Ndodhet ne katin e 3 te te nje pallati te ri me punime cilesore. Zona eshte mjaft e qete dhe ka cdo facilitet…

Shitet apartament 2+1+2 i…

apartament i mobiluar apartament i mobiluar

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €250,00

Apartament sip 84m2, i mobiluar, pajisjet elektroshtepiake te paperdorura, me parket, ballkon me pamje, sistem qendror ngrohje ftohje.

Apartament sip 84m2, i…

 

Shes toke Shes toke

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €65.000,00

Siperfaqe toke bujqesore prej 14000 m2 ndodhet afer Liqenit Viroit Gjirokaster. Me hipoteke. Cmimi 65000€ I diskutueshem

Siperfaqe toke bujqesore prej…

Shitet apartament 3+1+2 Kopeshti Zoologjik Shitet apartament 3+1+2…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €180.000,00

Shitet apartament 3+1 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Kopshtit Zoologjik/Botanik. Ndodhet ne katin e 3 te, te nje pallati te ri me punime cilesore. Zona eshte mjaft e qete dhe ka cdo facilitet duke te ofruar nje jetese komode…

Shitet apartament 3+1 i…

Shes Ambient per biznes Shes Ambient per biznes

Tirane
 • Publish Date: 19-09-18
 • Cmimi: €310.500,00

Shes ambient te favorshem per cdo lloj biznesi. Ka mundesi ndarje ne tre dyqane.Eshte 135 mq. Ndodhet ne nje zone ne zhvillim,ne nje kompleks te ri pallatesh ne rrugen Don Bosco, perball ish Filantos.dhe ne krah te Gjykates Administrative. Ka ambient te…

Shes ambient te favorshem per…

Tirane   19-09-18 Shes Ambient per biznes €310.500,00
 

Apartament me qera Apartament me qera

Tirane
 • Publish Date: 19-09-18
 • Cmimi: €22.000,00

Apartament banimi ne zonen e Laprakes njesia 11 Pallat parafabrikat prane Kmy Apartamenti 1+1 totalisht i kompletuar, kati 5 (parafundit)

Apartament banimi ne zonen e…

Tirane   19-09-18 Apartament me qera €22.000,00

Shitet shtëpi me hipotekë per largim nga Shqipëria Shitet shtëpi me hipotekë per…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €67.000,00

Shitët shtëpi 2+1 e mobiluar, shtëpia eshte e organizuar si me poshtë :sallon te madh qe ndan te gjitha dhomat, sallon ndenje bashke me kuzhinë, dhome fëmijësh dhe dhomë gjumi, 2 banjo verandë qe pershkon te gjithë dhomat, veranda eshte e madhe që mund të…

Shitët shtëpi 2+1 e mobiluar,…

Apartament ne shitje 2plus1 Apartament ne shitje 2plus1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €650,00

Apartament ne shitje me siperfaqe totale 98.3meter katror.Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati te RI 6katesh me ashensor.Apartamenti Eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem ,2dhoma gjumi,2ballkone,korridor,1tualet me dritare.Apartamenti…

Apartament ne shitje me…

 

Apartament ne shitje 2 plus 1 Apartament ne shitje 2 plus 1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €650,00

Apartamenti ndoddhet ne Rrugen Ramazan Bogdani, pallati 54. Apartamenti eshte me ashensor.Apartamenti Ka nje siperfaqe ne total 98.3 metri katror.Apartamenti ndodhet perballe frigoriferit prane bulevardit te ri , ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te…

Apartamenti ndoddhet ne Rrugen…

Apartament ne shitje Apartament ne shitje

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €650,00

Apartamenti ndoddhet ne Rrugen Ramazan Bogdani, pallati 54. Apartamenti eshte me ashensor.Apartamenti Ka nje siperfaqe ne total 98.3 metri katror.Apartamenti ndodhet perballe frigoriferit prane bulevardit te ri , ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te…

Apartamenti ndoddhet ne Rrugen…

JEPET ME QIRA ZYRE NE BLLOK JEPET ME QIRA ZYRE NE BLLOK

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €500,00

Jepet me qira ambient 107 m2 ne zonen e Bllokut. Ambienti organizohet ne holl te madh, korridor, dy ambiente pune, tualete, ballkon me pamje te lire. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri shume mire i administruar, security 24 h. Per me teper informacion…

Jepet me qira ambient 107 m2…

 

Shtepi Shtepi

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €63.500,00

RRUGA BAJRAM CURRI PALLATI 15,SH 1,K 4,AP 7 (OXHAKU) Shitet apartament 2+1.Ndodhen 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje shume e bollshme me aneks(Guzhine) si dhe koridor te gjere me ballkon.I gjithe apartamenti eshte i shtruar me pllaka tip druri, muret…

RRUGA BAJRAM CURRI PALLATI…

Tirane   11-09-18 Shtepi €63.500,00

Dyqan Dyqan

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €75.000,00

RRUGA: QEMAL STAFA,PALLATI 2,SH 1,AP 1. Ne kryqezimin Varri Bomit( tregu fruta-perime) ne rrugen kryesore.Shitet dyqan me siperfaqe te brendeshme 23.5m +aneks dhe ballkon.Pervec qe ndodhet buze rruges kryesore dhe tregut fruta perime ka avantazhin enje…

RRUGA: QEMAL STAFA,PALLATI…

Tirane   11-09-18 Dyqan €75.000,00

Tirane, jap me qera apartament 2+1 (Rruga Kongresi i Manastirit, perballe Pediatrise) Tirane, jap me qera apartament…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Jepet me qera apartament 2+1, i kompletuar, uje dhe drita 24 ore. Apartamenti ndodhet ne katin e 4, ne ane te rruges kryesore, perballe Pediatrise. Qeraja mujore 30 000 leke. Ju lutem, kontaktoni ne nr 068 30 28 026.

Jepet me qera apartament 2+1,…

 

shitet 2+1 ne Unaze, buze rruges 75.000 euro shitet 2+1 ne Unaze, buze…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €75.000,00

shitet apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati 10 katesh ne Unaze, buze rruges kryesore, i mobiluar totalisht. shitet 75.000 euro

shitet apartament 2+1 ne…

JEPET ME QIRA AMBIENT NE QENDER JEPET ME QIRA AMBIENT NE…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Jepet me qira ambient per zyre ose banim ne qender te Tiranes prane 9-katsheve. Ambienti eshte ne gjendje shume te mire ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Mund te perdoret per biznese te ndryshme. Per me teper jeni te lutur te na kontaktoni…

Jepet me qira ambient per zyre…

SHITET APARTAMENT 2+1 SHITET APARTAMENT 2+1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

SHITET APARTAMENT 2+1 KATI 3 RRUGA NIKO AVRAMI , PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI , TIRANE CMIMI : 70 MILION LEKE

SHITET APARTAMENT 2+1 KATI 3…

 

Konsulent imobiliar Konsulent imobiliar

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Zyrat RE/MAX Infinity kërkojne të punësojnë Konsulent Imobiliar: Nëse jeni energjik, ambicioz dhe në kërkim të një karriere afatgjatë e profesionale, keni aftësi të mira komunikuese, menaxhuese dhe bashkëpunuese atëhere ne ju ftojmë të aplikoni tani në :…

Zyrat RE/MAX Infinity kërkojne…

APARTAMENT 2+1 APARTAMENT 2+1

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €33.000,00

OKAZION SHITET APRTAMENT 2+1 NE VLORE AFER BASHKISE APARTAMENTI ESHTE I MABILUAR DHE MJAFT KOMOD PER ARSYE EMIGRIMI SHITET ME NJE CMIM SHUME TE ARSYESHEM VETEM 33 MILION LEKE TE VJETRA PER ME SHUME INFORMACION JU LUTEMI TE KONTAKTONI NE NUMRIN E…

OKAZION SHITET APRTAMENT 2+1…

Qarku i Vlorës   11-09-18 APARTAMENT 2+1 €33.000,00

Jepet Shtepi 2+1 Me Qera Jepet Shtepi 2+1 Me Qera

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €25.000,00

Jepet nje shtepi me qera 2 dhoma dhe nje kuzhin ne fushen e Yzberishtit prane Big Market,110 meter katror ,me varande 30 metra e mobiluar ne gjendje shume te mire.Preferohen familjar.

Jepet nje shtepi me qera 2…

 

SHITET DYQAN ME VERANDE LAGJA 30VJETOR TEK RRAPI SHITET DYQAN ME VERANDE LAGJA…

Qarku i Beratit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €60.000,00

Shitet dyqan me verande tek lagja 30vjetori tek RRAPI , 50m larg rruges kryesore internacionale , me fasade reklamimi . dyqani eshte 36m2 + veranda 12m2 , i larte 3.2m , dyani eshte i ndar nje mjedis dhome + ankesi + banjo... cmimi 60.000euro i…

Shitet dyqan me verande tek…

Shtepi me qera Shtepi me qera

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 11-09-18

Jepet shtepi me qera 1+1 kati pare ne shtepi private.

Jepet shtepi me qera 1+1 kati…

Apartament 1+1 Apartament 1+1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €50.000,00

Apartament 1+1, 74 m2, me hipoteke, ngjitur me Kopshtin Botanik, kati 5 me ashensor, me ballkon pamje Juglindje. Perfekt per cifte te rinj apo si investim.

Apartament 1+1, 74 m2, me…

Tirane   11-09-18 Apartament 1+1 €50.000,00
 

Apartament ne shitje te vollga 2+1+2 Apartament ne shitje te vollga…

Shqipëri
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €113.400,00

Shitet apartament 126m2 Ne durres, rruga taulantia. Apartamenti eshte me pamje nga deti, kati 12 ne nje pallat te ri, ekzistues. Ka dy dhoma, kuzhi-dhome ndenje, dy banjo edhe dy ballkone. Prona zoteron domunetacion te plote. Cmimi 900 euro m2.

Shitet apartament 126m2 Ne…

Apartament 1+1 Apartament 1+1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €55.000,00

Shitet apartament 1+1,kati i gjashtë, afër unazës,52,6 m2, me dokumente të rregullta, çmimi 55,000 euro. Për më shumë informacion kontaktoni në celularin 0699489932 (edhe whatsapp)

Shitet apartament 1+1,kati i…

Tirane   11-09-18 Apartament 1+1 €55.000,00

SHITET APARTAMENT 2+1 SHITET APARTAMENT 2+1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €700,00

Shitet shtepi rruga Don Bosko pran xhamis, apartament i ri, kati i 4 me ashensor. 2+1+ tualet+1ballkon , 75.25 m2

Shitet shtepi rruga Don Bosko…

 

DYER TE BLINDUARA DYER TE BLINDUARA

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €1,00

Absolut ne tregetimin dhe montimin e dyerve te permasave dhe llojeve nga me te larmishmet. Ekonomike,me cmime nga me konkurueset dhe te favorshmet ne treg. Me nje cmim simbolik ju beni tuajen nje dere te mrekullueshme. Garant ne siguri dhe cilesi shum…

Absolut ne tregetimin dhe…

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €26.400,00

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

Tirane   26-06-18 Shitet dyqan 22 m2 €26.400,00