Apartament me qira Apartament me qira

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €250,00

Apartament me adrese ne Rruga Dalip Topi, Linze. Sip. 84 m2, e mobiluar, pjisjet elektro-shtepiake te reja. Me parket, sistem qendror ngrohje/ftohje, me ballkon me pamje. Orientimi lindje - jug.

Apartament me adrese ne Rruga…

Tirane   08-10-18 Apartament me qira €250,00

Apartament me qira Apartament me qira

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €250,00

Apartament me adrese ne Rruga Dalip Topi, Linze. Sip. 84 m2, e mobiluar, pjisjet elektro-shtepiake te reja. Me parket, sistem qendror ngrohje/ftohje, me ballkon me pamje. Orientimi lindje - jug.

Apartament me adrese ne Rruga…

Tirane   08-10-18 Apartament me qira €250,00

Shitet apartament i mobiluar Shitet apartament i mobiluar

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €74.000,00

Shitet apartament 2+1+2 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Kopshtit Zoologjik/Botanik.Qeraja e apartamentit 250 EURO. Ndodhet ne katin e 3 te te nje pallati te ri me punime cilesore. Zona eshte mjaft e qete dhe ka cdo facilitet…

Shitet apartament 2+1+2 i…

 

apartament i mobiluar apartament i mobiluar

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €250,00

Apartament sip 84m2, i mobiluar, pajisjet elektroshtepiake te paperdorura, me parket, ballkon me pamje, sistem qendror ngrohje ftohje.

Apartament sip 84m2, i…

Shes toke Shes toke

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €65.000,00

Siperfaqe toke bujqesore prej 14000 m2 ndodhet afer Liqenit Viroit Gjirokaster. Me hipoteke. Cmimi 65000€ I diskutueshem

Siperfaqe toke bujqesore prej…

Shitet apartament 3+1+2 Kopeshti Zoologjik Shitet apartament 3+1+2…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €180.000,00

Shitet apartament 3+1 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Kopshtit Zoologjik/Botanik. Ndodhet ne katin e 3 te, te nje pallati te ri me punime cilesore. Zona eshte mjaft e qete dhe ka cdo facilitet duke te ofruar nje jetese komode…

Shitet apartament 3+1 i…

 

Shes Ambient per biznes Shes Ambient per biznes

Tirane
 • Publish Date: 19-09-18
 • Cmimi: €310.500,00

Shes ambient te favorshem per cdo lloj biznesi. Ka mundesi ndarje ne tre dyqane.Eshte 135 mq. Ndodhet ne nje zone ne zhvillim,ne nje kompleks te ri pallatesh ne rrugen Don Bosco, perball ish Filantos.dhe ne krah te Gjykates Administrative. Ka ambient te…

Shes ambient te favorshem per…

Tirane   19-09-18 Shes Ambient per biznes €310.500,00

Apartament me qera Apartament me qera

Tirane
 • Publish Date: 19-09-18
 • Cmimi: €22.000,00

Apartament banimi ne zonen e Laprakes njesia 11 Pallat parafabrikat prane Kmy Apartamenti 1+1 totalisht i kompletuar, kati 5 (parafundit)

Apartament banimi ne zonen e…

Tirane   19-09-18 Apartament me qera €22.000,00

Shitet shtëpi me hipotekë per largim nga Shqipëria Shitet shtëpi me hipotekë per…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €67.000,00

Shitët shtëpi 2+1 e mobiluar, shtëpia eshte e organizuar si me poshtë :sallon te madh qe ndan te gjitha dhomat, sallon ndenje bashke me kuzhinë, dhome fëmijësh dhe dhomë gjumi, 2 banjo verandë qe pershkon te gjithë dhomat, veranda eshte e madhe që mund të…

Shitët shtëpi 2+1 e mobiluar,…

 

Apartament ne shitje 2plus1 Apartament ne shitje 2plus1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €650,00

Apartament ne shitje me siperfaqe totale 98.3meter katror.Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati te RI 6katesh me ashensor.Apartamenti Eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem ,2dhoma gjumi,2ballkone,korridor,1tualet me dritare.Apartamenti…

Apartament ne shitje me…