Okazion Apartament ne Tirane Okazion Apartament ne Tirane

Tirane
 • Publish Date: 14-04-16
 • Cmimi: €450,00

Okazion!!! Shitet apartament me strukture 1+1(1dhome gjumi)+1(dhome ndenjeje).Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 66 m2. Apartamenti ka certifikate pronesie. Cmimi:450€/m2 Kontakt: Tel:0682056356 Email:info@railingalumin.com

Okazion!!! Shitet apartament…

Apartament prej 137m2 ne Tirane Apartament prej 137m2 ne…

Tirane
 • Publish Date: 13-04-16
 • Cmimi: €980,00

Shitet apartament 3+1 kati i 3 ndertim i vjeter i rikostruktuar i mobiluar Ka 3 dhoma gjumi sallon te madh ,ambjent gatimi ,ambjent ngrenie 2 banja ballkon Iah pallati piloteve Prane shkolles deshmoret e lirise cmimi 980 eur m2 Cimim fantastik per zonene

Shitet apartament 3+1 kati i 3…

Grazionere ne Lezhe Grazionere ne Lezhe

Qarku i Lezhës
 • Publish Date: 13-04-16
 • Cmimi: €22.000,00

Shitet grazionere me pamje nga deti dhe mali,50 metra larg nga bregu.E mobiluar,e paisur me hipoteke,shitet per arsye ekonomike.

Shitet grazionere me pamje nga…

 

Apartament 1+1 perball gjinmazit Petro Nini Apartament 1+1 perball…

Tirane
 • Publish Date: 13-04-16
 • Cmimi: €65.000,00

Shitet apartament teresisht i rinovuar. I mobiluar dhe teper sistematik si apartament. Apartamenti ndodhet fiks perballe deres se gjimnazit Petro Nini. I mobiluar 55m2

Shitet apartament teresisht i…

Apartament 2+1 107m2 tek Liqeni Apartament 2+1 107m2 tek…

Tirane
 • Publish Date: 13-04-16
 • Cmimi: €850,00

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi Colombo, Liqeni. Apartamenti eshte 107 m2 me pamje nga liqeni, ndodhet ne katin e 4, me ashensor, i mobiluar, ka 2 banjo. Kompleksi ofron ambjente te gjelbra dhe relaksi. Cmimi 850 euro m2, i diskutueshem. Cel. :…

Shitet apartament 2+1 tek…

Shitet 2 shtepi 2+1 dhe 1+1 Shitet 2 shtepi 2+1 dhe 1+1

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 13-04-16
 • Cmimi: €68.000,00

Ambjentet e shtepise jane 2+1 dhe 1+1 me verande 45 m2 , eshte pallat i ri afer shkolles 9 vjecare Ismail Qemali . Te dyja jane te permbledhura ne nje certifikate pronesie 150 m2 . Shiten te mobiluara per arsye emigrimi. Cmimi 68.000 euro e diskutueshme.

Ambjentet e shtepise jane 2+1…

 

OKAZION 10 DITOR !!! OKAZION 10 DITOR !!!

Tirane
 • Publish Date: 08-04-16
 • Cmimi: €650,00

OKAZION!!! Shitet apartament me strukture 2 dhoma gjumi +1 dhome ndenje(kuzhine) +1 tualete + verande . Siperfaqja totale eshte 133,2m²,ku sip.e apartamentit 113,3m² +veranda 19.9m².kati i 2banim. Kontakt:0682056356 Email:imobiliare@railingalumin.com

OKAZION!!! Shitet apartament…

Okazion!!! Okazion!!!

Tirane
 • Publish Date: 08-04-16
 • Cmimi: €450,00

Okazion!!! Shitet apartament me strukture 1+1(1dhome gjumi)+1(dhome ndenjeje).Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 66 m2. Apartamenti ka certifikate pronesie. Cmimi:450€/m2 Kontakt: Tel:0682056356 Email:info@railingalumin.com

Okazion!!! Shitet apartament…

Tirane   08-04-16 Okazion!!! €450,00

OKAZION!!! OKAZION!!!

Tirane
 • Publish Date: 08-04-16
 • Cmimi: €420,00

OKAZION!!! Shitet apartament ,Te Fresku. Me strukture 2 dhoma gjumi +1 dhome ndenje(kuzhine) +1 tualet Siperfaqja totale eshte 81,37m².kati i 6. Cmimi:420€/m² Kontakt:0682056356 Email:imobiliare@railingalumin.com

OKAZION!!! Shitet apartament…

Tirane   08-04-16 OKAZION!!! €420,00
 

OKAZION!!! OKAZION!!!

Tirane
 • Publish Date: 08-04-16
 • Cmimi: €420,00

OKAZION!!! Shitet apartament ,Te Fresku. Me strukture 2 dhoma gjumi +1 dhome ndenje(kuzhine) +2 tualete + verande . Siperfaqja totale eshte 135.94m²,ku sip.e apartamentit sebashku me vendparkimin eshte 122.83m²+veranda 13.11m².kati i 2banim. Cmimi:420€/m²…

OKAZION!!! Shitet apartament…

Tirane   08-04-16 OKAZION!!! €420,00