APARTAMENT 2+1 APARTAMENT 2+1

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €33.000,00

OKAZION SHITET APRTAMENT 2+1 NE VLORE AFER BASHKISE APARTAMENTI ESHTE I MABILUAR DHE MJAFT KOMOD PER ARSYE EMIGRIMI SHITET ME NJE CMIM SHUME TE ARSYESHEM VETEM 33 MILION LEKE TE VJETRA PER ME SHUME INFORMACION JU LUTEMI TE KONTAKTONI NE NUMRIN E…

OKAZION SHITET APRTAMENT 2+1…

Qarku i Vlorës   11-09-18 APARTAMENT 2+1 €33.000,00

Jepet Shtepi 2+1 Me Qera Jepet Shtepi 2+1 Me Qera

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €25.000,00

Jepet nje shtepi me qera 2 dhoma dhe nje kuzhin ne fushen e Yzberishtit prane Big Market,110 meter katror ,me varande 30 metra e mobiluar ne gjendje shume te mire.Preferohen familjar.

Jepet nje shtepi me qera 2…

SHITET DYQAN ME VERANDE LAGJA 30VJETOR TEK RRAPI SHITET DYQAN ME VERANDE LAGJA…

Qarku i Beratit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €60.000,00

Shitet dyqan me verande tek lagja 30vjetori tek RRAPI , 50m larg rruges kryesore internacionale , me fasade reklamimi . dyqani eshte 36m2 + veranda 12m2 , i larte 3.2m , dyani eshte i ndar nje mjedis dhome + ankesi + banjo... cmimi 60.000euro i…

Shitet dyqan me verande tek…

 

Shtepi me qera Shtepi me qera

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 11-09-18

Jepet shtepi me qera 1+1 kati pare ne shtepi private.

Jepet shtepi me qera 1+1 kati…

Apartament 1+1 Apartament 1+1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €50.000,00

Apartament 1+1, 74 m2, me hipoteke, ngjitur me Kopshtin Botanik, kati 5 me ashensor, me ballkon pamje Juglindje. Perfekt per cifte te rinj apo si investim.

Apartament 1+1, 74 m2, me…

Tirane   11-09-18 Apartament 1+1 €50.000,00

Apartament ne shitje te vollga 2+1+2 Apartament ne shitje te vollga…

Shqipëri
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €113.400,00

Shitet apartament 126m2 Ne durres, rruga taulantia. Apartamenti eshte me pamje nga deti, kati 12 ne nje pallat te ri, ekzistues. Ka dy dhoma, kuzhi-dhome ndenje, dy banjo edhe dy ballkone. Prona zoteron domunetacion te plote. Cmimi 900 euro m2.

Shitet apartament 126m2 Ne…

 

Apartament 1+1 Apartament 1+1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €55.000,00

Shitet apartament 1+1,kati i gjashtë, afër unazës,52,6 m2, me dokumente të rregullta, çmimi 55,000 euro. Për më shumë informacion kontaktoni në celularin 0699489932 (edhe whatsapp)

Shitet apartament 1+1,kati i…

Tirane   11-09-18 Apartament 1+1 €55.000,00

SHITET APARTAMENT 2+1 SHITET APARTAMENT 2+1

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €700,00

Shitet shtepi rruga Don Bosko pran xhamis, apartament i ri, kati i 4 me ashensor. 2+1+ tualet+1ballkon , 75.25 m2

Shitet shtepi rruga Don Bosko…

DYER TE BLINDUARA DYER TE BLINDUARA

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €1,00

Absolut ne tregetimin dhe montimin e dyerve te permasave dhe llojeve nga me te larmishmet. Ekonomike,me cmime nga me konkurueset dhe te favorshmet ne treg. Me nje cmim simbolik ju beni tuajen nje dere te mrekullueshme. Garant ne siguri dhe cilesi shum…

Absolut ne tregetimin dhe…

 

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €26.400,00

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

Tirane   26-06-18 Shitet dyqan 22 m2 €26.400,00