Tirane, jap me qera apartament 4+1+A+BLK Kati 9, 210 m² 600 Euro (Myslym Shyri) Tirane, jap me qera apartament…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €600,00

Apartament (penthouse)140m2 sip banimi +70m2 verande perreth tij.Ndodhet ne katin e nente(i fundit) i cili eshte i ndare nga katet e tjere nepermjet nje dere te vecante qe komandohet vetem nga familja qe banon ne kete kat.Perberja e tij eshte si vijon:1…

Apartament (penthouse)140m2…

Tirane, jap me qera shtepi 2+1 80 m² 23.000 Leke (Lagja Nr.1, Rr. Xhepa, Shkoze) Tirane, jap me qera shtepi…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15

Jepet me qera shtepi ne zonen e Tiranes. Shtepi private me 2 dhoma gjumi, me korridor te bollshem dhe kuzhine/dhome ndenje te kompletuar e banjo. Gjithsej shtepia eshte 80m². Shtepia ka oborr me peme. Shtepia rrethohet nga ambiente te gjelberta me ajer…

Jepet me qera shtepi ne zonen…

Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 110 m² 20.000 Leke (Tek KMY)) Tirane, jap me qera apartament…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15

Jap me qera apartament 110 m2 shume prane KMY . Aparatamenti eshte ndertuar para 2 viteve dhe ndodhet ne nje zone me infrastrukture e zhvillim mjaft te mire.Ndodhet ne katin e katert te pallatit i cili disponon ashensor. Fale nderhyrjeve se fundmi ne…

Jap me qera apartament 110 m2…

 

Berat, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 110 m² 49.990 Euro (Lagja "30 Vjetori") Berat, shes apartament 3+1+BLK…

Qarku i Beratit
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €49.909,00

Okazion! Shitet apartament ne Berat, kati i trete i nje pallati 3-katesh ne lagjen "30 vjetori". Shitet i mobiluar me kushte bashkekohore ose bosh. Me hipoteke  Tel. : 0697760525 Cel. : 0692698801

Okazion! Shitet apartament ne…

Vlore, shes shtepi 1 Katshe Kati 1, 130 m² 50.000 Euro Vlore, shes shtepi 1 Katshe…

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €50.000,00

Shes shtëpi private në lagjen Kushtrimi, afër shkollës së aviacionit, shtëpia është me çertifikat pronësie (jo nga këto me legalizim). Shtëpia ndodhet rreth 350 m larg unazës hyrëse në Trans-Ballkanike, lagje e formalizuar me rrugë dhe ndricim. Të dhënat…

Shes shtëpi private në lagjen…

Tirane, SHITET Ap ,3+1+BLK Kati 8, 160 m² (Komuna e Parisit) Tirane, SHITET Ap ,3+1+BLK…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15

Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2 Shitet Apartament 3+1+Verande, Sip totale 160 m2, kati 8 (i fundit). orientimi Lindje-Jug-Perendim Mundesi per tu bere 2 Apartamente Cmimi 1.200 €/m2 i diskutueshem Cel. : 0672608505

Komuna e Parisit, Kompleksi…

 

Sarande, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 104 m² 70.000 Euro (lagja nr.4) Sarande, shes apartament…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €70.000,00

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2 ne katin e 7-te te nje pallati te ri me pamje fantastike e te pakufizuar nga deti . Salloni dhe dy dhomat kane pamje nga deti . Distanca nga buza e ujit 30 m . Apartamenti eshte me certifikate pronesie . Cmimi qe…

Shitet apartament 2+1 me…

Tiranë, Shes Apartament 2+1 Tek Liqeni Tiranë, Shes Apartament 2+1…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €62.000,00

Tek Liqeni i Thate shitet apartament 2+1, kati III, 90m2, 2 dhoma, kuzhin, 1 banjo, pallat I sapo perfunduar, 62,000 Euro Gjithashtu shitet dhe nje apartament po 2+1 me siperfaqe 65m2, kati 4, 45,500 Euro. Kontaktoni: 068 52 08 111 Cel. : 0685208111

Tek Liqeni i Thate shitet…

DURRES Shitet Apartament Me Certifikat Pronsie DURRES Shitet Apartament Me…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €28.000,00

Apartament ME HIPOTEK;Ne kompleksin me cilesor REZIDENCIAL ne plazhin e Golemit ,shitet ap. 66.7 m2. Apartamenti eshte me dokumente ligjore (HIPOTEK) Eshte ndertim cilesor.Totalisht i çfrytezushem.Me hapsira,i gjelberuar, me personel ruajtje e…

Apartament ME HIPOTEK;Ne…

 

Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 10, 72 m² 36.500 Euro (prane Pallatit te Sportit) Durres, shes apartament…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €36.500,00

Me hipoteke, apartament i pabanuar me pare, perbehet nga nje dhome gjumi, nje ambjent i madh gatim+ndenje, nje koridor, nje banjo me dritare dhe ballkon. Zone afer te gjitha sherbimeve te nevojshme si tregeti,transport,shkolle,ambjente sportive etj..…

Me hipoteke, apartament i…