Tirane e Re, Shes Apt 115m2, Kati i Fundit, 128.000 Euro, (Rr. Margarita Tutulani) Tirane e Re, Shes Apt 115m2,…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €128.000,00

Shes apartament bashkohor te bollshem  2 + 1 + Kuzhine + 2 Banjo + Depo + Ballkon me vendndodhje dhe pozicion shume te pershtatshem, si dhe pamja drejt kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, kati i 5te. Hapesirat brenda apartamentit…

Shes apartament bashkohor te…

Himare, Shtëpi ne bregdet me truallin përreth, për shitje, siperfaqe totale 500 m², 55.000 Euro Himare, Shtëpi ne bregdet me…

Shqipëri
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €55.000,00

Shtëpi me truallin përreth për shitje: Shes shtëpi, 2 dhoma + kuzhinë + korridor + verandë (sip.120 m²) në Himarë, + truallin përreth (sip.380 m²), sip.totale 500 m². Shtëpia ndodhët në kodër, 600 metra në vijë ajrore nga bregu i detit. Çmimi 55.000…

Shtëpi me truallin përreth për…

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 78 m² 79.000 Euro (Rr. Emin Harizaj, prane Ali Demit) Tirane, shes apartament…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €79.000,00

Zona/Rruga : Emin Harizaj Nje nder apartamentet e arreduar ne studiot me te mira te arkitektures ne Shqiperi. Ka nje siperfaqe 2+1 shume funksionale, te shfrytezueshme dhe praktike. Apartamenti shikon lindjen e diellit dhe eshte vendosur ne nje lagje te…

Zona/Rruga : Emin Harizaj Nje…

 

Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 107 m² 79.500 Euro (Ish Parku i autobusave, Rr. Ndre Mjeda) Tirane, shes apartament…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €79.500,00

SHITET apartament, ndertim i ri 5 vjecar, 3 dhoma + soxhorno + dhome gatimi + ballkon me siperfaqe 107.1 m2, kati i gjashte i banimit ku mund te shijoni pamjen, qetesine dhe perendimin e diellit. Adresa: Tirane, Ish parku i autobuzave, Rr. Ndre Mjeda,…

SHITET apartament, ndertim i…

apartament te komuna parisit perball kompleksit kika (pallatet e sulakut) 140m2 apartament te komuna parisit…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €450,00

apartament te komuna parisit perball kompleksit kika (pallatet e sulakut) 140 m² 3+1 + 2 banjo + 2 korridore + 2 ballkone e mobiluar me te gjitha kushtet sic shihet ne foto te gjitha dhomat me ajer te kondicionuar hyrje e fresket ne vere dhe e ngrohte ne…

apartament te komuna parisit…

Apartament 70m2 gjitur me Qendren GLOBE TR OKAZION Apartament 70m2 gjitur me…

Tirane
 • Publish Date: 18-11-15
 • Cmimi: €1,00

Shitet Apartament i ri ne pallat Modern ngjitur me qendren globe. Tirane Cilesia me e larte gjithcka sipas teknologjive te fundir! Dhoma, Ballkon, Banjo. Cmimi tepee okazion! Kati i 5 780euro m2

Shitet Apartament i ri ne…

 

SHITET AP. ME HIPOTEKE! 94M2 SHITET AP. ME HIPOTEKE! 94M2

Tirane
 • Publish Date: 18-11-15
 • Cmimi: €1.100,00

SHITET AP. ME HIPOTEKE! RR. "VLLAZEN HUTA", MBAS MINISTRISE SE PUNEVE TE JASHTME, SHITET AP. 2+1, SIP. 94M², KATI VII NE PALLAT 10 KATESH, ME ASHENSOR, KUZHINE E MOBILUAR, ARREDIM DHE MOBILIM MODERN, SISTEM NGROHJE TE INSTALUAR (KALDAJE), 2 BANJO,…

SHITET AP. ME HIPOTEKE! RR.…

Shitet Apartament 64 m2 Shitet Apartament 64 m2

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 18-11-15
 • Cmimi: €38.712,00

Zona / Rruga Rr. Kavajës 2 (21 Dhjetori - H. Turizmi) / Rr. Kavajës 2 Gjendja Në Shitje Lloji i Pronës Apartament Numri i Dhomave 1+1 Sipërfaqja 64 m2 Çmimi 38.712 EURO  Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!! Sqarim Cmim i diskutueshem! SEKSIONI 1…

Zona / Rruga Rr. Kavajës 2 (21…