Shitet Apartament 1+1 Shitet Apartament 1+1

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18
 • Cmimi: €60.000,00

Shitet Apartament i ri 60 m2,cmimi 60000Euro,me hipoteke,Bll.Vasil Shanto,Rr.Petro Korçari, Pll.4, Ap.8, Kati 3, Te interesuarit mund te telefonojne ne numrin e tel.0674820569.

Shitet Apartament i ri 60…

Tirane   06-11-18 Shitet Apartament 1+1 €60.000,00

piktura piktura

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 04-06-17
 • Cmimi: €35,00

shiten me nje cmim te lir

shiten me nje cmim te lir

Qarku i Korçës   04-06-17 piktura €35,00

JAP MAGAZINE 85 M2, PRANE HOTEL DIPLOMAT DHE STADIUMIT DINAMO JAP MAGAZINE 85 M2, PRANE…

Tirane
 • Publish Date: 20-02-17
 • Cmimi: €30.000,00

PRANE HOTEL DIPLOMAT DHE STADIUMIT DINAMO, PERBALLE PALLATIT ALSION, JAP MAGAZINE, BODRUM ME SIPERFAQE 85M2, E PERSHTATSHME PER MAGAZINE, KANTINE VERE, RROBAQEPSI, KEPUCARI, ETJ. QERAJA 30.000 LEK/ MUAJ. QERAXHIU DO TE PAGUAJ EDHE TATIM QERANE. CEL.…

PRANE HOTEL DIPLOMAT DHE…

 

Ambjent komercial me qira perballe shkolles Petro Nini Ambjent komercial me qira…

Tirane
 • Publish Date: 07-02-17
 • Cmimi: €1.650,00

200m2 me ambjente te perbashketa ose 174m2 ambient open space me dy zyra te mbyllura i modelueshem. Rr Sami Frasheri siper ish Carrrefurit tani Dimstel hyrja nga rruga kryesore. Mundesi reklamimi ne facade per show room ,zyra ,spa etj 1564 euro me gjithe…

200m2 me ambjente te…

SHES 2+1 POSHTE RESTORANT QESARAK, MBI RESTORANT FRESKUN. ME HIPOTEKE SHES 2+1 POSHTE RESTORANT…

Tirane
 • Publish Date: 26-01-17
 • Cmimi: €40.000,00

PRANE RESTORANT QESARAK, SHES APARTAMENT 2+1+2BANJO. KATI DYTE BANIMIT. SIPERFAQE 98M2. PALLAT TEPER CILESOR ME ASHENSOR ME HIPOTEKE. CMIMI 460 EURO/M2. CMIM PERFUNDIMTAR CEL. 0673900808

PRANE RESTORANT QESARAK, SHES…

shitet dyqani shitet dyqani

Tirane
 • Publish Date: 28-11-16
 • Cmimi: €95,00

SHITET DYQAN ME SIPERFAQE 64M2 NE LAGJEN UNAZA E RE DHE RRUGA TEODOR KEKO NE TIRANE,DYQANI ESHTE I PAISUR ME TREFAZOR I PERSHTACEM EDHE PER FURE BUKE.VENDODHJA E DHYQANITE ESHTE NE KATIN E PAR ,GJITHASHTU NE TE NJEJTIN VEND NDODHEN EDHE DY GARAZHE PO PER…

SHITET DYQAN ME SIPERFAQE 64M2…

Tirane   28-11-16 shitet dyqani €95,00
 

Shesh shtepi Shesh shtepi

Tirane
 • Publish Date: 10-09-16
 • Cmimi: €120.000,00

Shtepia eshte perdorur kryesisht per pushime ose si shtepi e dyte,ka shume drite dhe hapsire.Nuk ka nevoje per asnje investim shtese.

Shtepia eshte perdorur…

Tirane   10-09-16 Shesh shtepi €120.000,00

Shitet apartament 142 m2. Shitet apartament 142 m2.

Qarku i Elbasanit
 • Publish Date: 26-08-16
 • Cmimi: €100.000,00

Pallati ndodhet ne lagjen Aqif Pasha rruga Rinia apo rruga me blira sic njihet.Ky eshte nje pallat i ri me 5 kate nga te cilet dy kate dyqane dhe tre banimi.Ka gjithesej 6 hyrje.I pajisur me ashensor.Apartamenti im ndodhet ne katin e dyte te banimit.Ka 3…

Pallati ndodhet ne lagjen Aqif…

apartament apartament

Tirane
 • Publish Date: 24-04-16
 • Cmimi: €53,00

Kodra e diellit,mbi Leonoren,shes apartament 2+1,kati i 2,sip 73,totalisht e mobiluar.dokument kontrat porosie,53.000 euro,i diskutushem

Kodra e diellit,mbi…

Tirane   24-04-16 apartament €53,00
 

Dyqan per shitje Dyqan per shitje

Tirane
 • Publish Date: 19-03-16
 • Cmimi: €60.000,00

Ne rrugen Ali Demi, ne hyrje te pallatit 7 katesh prane rajonit te policise, shitet nje dyqan 47 m2. Dyqani ndodhet ne nje pozicion te favorshem per te ngritur cdo biznes, pasi ndodhet prane rruges kryesore ne nje lagje mjaft te populluar tek ish…

Ne rrugen Ali Demi, ne hyrje…

Tirane   19-03-16 Dyqan per shitje €60.000,00