Tirane, jap me qera apartament 2+1 (Rruga Kongresi i Manastirit, perballe Pediatrise) Tirane, jap me qera apartament…

Tirane
  • Publish Date: 11-09-18

Jepet me qera apartament 2+1, i kompletuar, uje dhe drita 24 ore. Apartamenti ndodhet ne katin e 4, ne ane te rruges kryesore, perballe Pediatrise. Qeraja mujore 30 000 leke. Ju lutem, kontaktoni ne nr 068 30 28 026.

Jepet me qera apartament 2+1,…

JEPET ME QIRA AMBIENT NE QENDER JEPET ME QIRA AMBIENT NE…

Tirane
  • Publish Date: 11-09-18

Jepet me qira ambient per zyre ose banim ne qender te Tiranes prane 9-katsheve. Ambienti eshte ne gjendje shume te mire ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Mund te perdoret per biznese te ndryshme. Per me teper jeni te lutur te na kontaktoni…

Jepet me qira ambient per zyre…

SHITET APARTAMENT 2+1 SHITET APARTAMENT 2+1

Tirane
  • Publish Date: 11-09-18

SHITET APARTAMENT 2+1 KATI 3 RRUGA NIKO AVRAMI , PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI , TIRANE CMIMI : 70 MILION LEKE

SHITET APARTAMENT 2+1 KATI 3…

 

Konsulent imobiliar Konsulent imobiliar

Tirane
  • Publish Date: 11-09-18

Zyrat RE/MAX Infinity kërkojne të punësojnë Konsulent Imobiliar: Nëse jeni energjik, ambicioz dhe në kërkim të një karriere afatgjatë e profesionale, keni aftësi të mira komunikuese, menaxhuese dhe bashkëpunuese atëhere ne ju ftojmë të aplikoni tani në :…

Zyrat RE/MAX Infinity kërkojne…

Shtepi me qera Shtepi me qera

Qarku i Tiranës
  • Publish Date: 11-09-18

Jepet shtepi me qera 1+1 kati pare ne shtepi private.

Jepet shtepi me qera 1+1 kati…

Shitet ose Jepet me Qera Magazine Shitet ose Jepet me Qera…

Qarku i Durrësit
  • Publish Date: 26-06-18

SHITET ose Jepet me Qera ,Durres , 500m larg Ures se Dajlanit, L.14, Shkozet, Sip.Trualli 2000 m2, Sip. Ndertimi 1100 m2 . Ndërtesë e rikonstruktuar, magazina me sip. 80-800 m2 , vendqendrim per parking , si dhe ambiente per zyra, te pershtatshme per cdo…

SHITET ose Jepet me Qera…

 

SHITET Shtepi Banimi + Magazine SHITET Shtepi Banimi +…

Qarku i Durrësit
  • Publish Date: 26-06-18

SHITET Shtepi Banimi + Magazine , L.15, Rr. A. Goga, Prane parkut te autobuzeve , Trual me sip. total 800 m2 , Shtepi 1 kat , me sip 115 m2, Magazine 178 m2 , me certifikate pronesie . Cmimi i arsyeshem Tel : 0696071111

SHITET Shtepi Banimi +…

"SUPER OKAZION GODIN UNAZA E RE " BUZE RRUGE "SUPER OKAZION GODIN UNAZA E…

Tirane
  • Publish Date: 14-05-18

Super Okazion! Shitet Godine 2 kateshe multifunksionale.Me siperfaqe totale 388.1m² .ndodhur ne nje nga zonat me te aksesueshme te Tiranes ne adresen Unaza e re,buze rruges kryesore,pike strategjike. .Ndertese e rikonstruktuar dhe me te gjitha parametrat…

Super Okazion! Shitet Godine 2…

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
  • Publish Date: 14-05-18

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

 

Apartament Apartament

Tirane
  • Publish Date: 23-03-18

Pershendetje! Jam i interesuar per nje apartament 2+1. Mir do ishte edhe me dy banjo! Cmim te arsyeshem dhe pagesen te gjithen me nje her. Tirane, nga RR.Elbasanit-Sanatorium e deri tek Fresku. Ne pritje te ofertes tuaj. Kontakt: +46739135230…

Pershendetje! Jam i interesuar…