Shes apartament 1+1 te zona Varri Bamit.nruga e porcelanit Shes apartament 1+1 te zona…

Tirane
 • Publish Date: 11-11-17
 • Cmimi: €1.000.000,00

shes apartament 1+1 me siperfaqe 58 m2 ne pallat ekzistues me tulla te kuqe.Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe eshte i rregulluar dhe me hipoteke.Apartamenti shitet 50milion leke te vjetra.Tel 00355695291520

shes apartament 1+1 me…

Shitet nji vile 3 katshe me 3000 metra katror toke me tapi te rregullt Shitet nji vile 3 katshe me…

Qarku i Shkodrës
 • Publish Date: 13-10-17
 • Cmimi: €1.000.000,00

Shitet vile 3 katshe me 3000 metra katror toke e me tapi te rregullt 5 dhoma gjumi 2 banjo 1 bodrum

Shitet vile 3 katshe me 3000…

Oferte shtepie ne POGRADEC Oferte shtepie ne POGRADEC

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 11-06-17
 • Cmimi: €1.000.000,00

Shitet nje hyrje me 1 dhome gjumi , sallon , guzhine , banjo , e ballkon. Ndodhet ne nje pozicion ideal , ne rrugen kryesore dhe afer liqenit . Shtepia shitet e mobiluar, dhe me gjithe pajisjet elektroshtepiake , per arsye emigrimi . Eshte kati i pare…

Shitet nje hyrje me 1 dhome…

 

Apartament Apartament

Tirane
 • Publish Date: 02-05-17
 • Cmimi: €1.000.000,00

Apartamenti eshte ne katin e pare dhe ka nje siperfaqe prej 90 m2. Tre dhoma, korridor i madh, kuzhine e vogel, parabanjo, banjo, vend parkimi, dy dyer te jashtme. E pershtatshme per objekt banimi ose per biznes. Rreth 30 metra larg unazes. Me certifikate…

Apartamenti eshte ne katin e…

Tirane   02-05-17 Apartament €1.000.000,00

Shitet Apartament Shitet Apartament

Tirane
 • Publish Date: 02-09-16
 • Cmimi: €1.000.000,00

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 52 m2 kati i katert pa ashensor,1 kuzhine, 1dhome gjumi,1banjo ,ballkon me hipoteke ne Rrugen Ali Visha prane shkolles Osman Myterzi. Cmimi 6,150.000 lek. Ju lutem kontaktoni Dojna Qato Tel: 0692451606 ose…

Shitet apartament 1+1 me…

Tirane   02-09-16 Shitet Apartament €1.000.000,00

Shitje shtepie Shitje shtepie

Qarku i Lezhës
 • Publish Date: 31-08-16
 • Cmimi: €1.000.000,00

Shitet shtepi private+truall me siperfaqe 550 m2 me adrese brenda ne qytetin e Lezhes. Shtepia eshte e pa banuar nga njeri per nje periudhe prej 20 vitesh. Ne gjithe kete siperfae, 90 m2 eshte e zene me ndertim (ndertim i vjeter) dhe pjesa tjeter eshte…

Shitet shtepi private+truall…

Qarku i Lezhës   31-08-16 Shitje shtepie €1.000.000,00
 

1+1 Apartament per shitje 1+1 Apartament per shitje

Tirane
 • Publish Date: 25-08-16
 • Cmimi: €1.000.000,00

Shitet apartament 1+1 siperfaqe nga 52-54m2 kati katert pa ashensor, 1 kuzhione, 1 dhome gjumi, 1 banjo, 1 ballkon, me hipoteke ne Rrugen Ali Visha prane shkolles Osman Myterzi. Cmimi: 6,150.000lek. Ju lutem kontaktoni Dojna Qato tel: 0692451606 ose…

Shitet apartament 1+1…

Tirane   25-08-16 1+1 Apartament per shitje €1.000.000,00

shitje shitje

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 28-05-16
 • Cmimi: €1.000.000,00

shes s shtepi 2+1 kati 5 zona rajoni polizise durres 40000000 leke cmimi diskutushem numri im 0694606444 Landi

shes s shtepi 2+1 kati 5 zona…

Qarku i Durrësit   28-05-16 shitje €1.000.000,00

OKAZION SHITET HOTEL NE VLORE OKAZION SHITET HOTEL NE VLORE

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 04-04-16
 • Cmimi: €970.000,00

OKAZION vetem per pak dite. Shitet hotel ne Vlore. Siperfaqe trualli 2500m², siperfaqe ndertimi 1080m²( 270*4 kate). Struktura: 16 dhoma, Kati i pare bar-restorant, 200m² parkim. Hoteli ndodhet 200 m larg nga deti dhe ka pamje mjaft te bukur dhe…

OKAZION vetem per pak dite.…

 

SHITET ambjent biznesi ne Kamez SHITET ambjent biznesi ne…

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18
 • Cmimi: €450.000,00

Ne Tirane ne zonen e Kamzes SHITET ambient biznesi i perbere nga ndertese 3 kate me siperfaqe ndertimi 650 m2 dhe truall me siperfaqe 1.800 m2. Ndertesa perbehet nga 3 kate ku kati perdhe me siperfaqe 177 m2 sherben si magazine ose repart pune, kati i…

Ne Tirane ne zonen e Kamzes…