Shitet Apartament 64 m2 Shitet Apartament 64 m2

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 18-11-15
 • Cmimi: €38.712,00

Zona / Rruga Rr. Kavajës 2 (21 Dhjetori - H. Turizmi) / Rr. Kavajës 2 Gjendja Në Shitje Lloji i Pronës Apartament Numri i Dhomave 1+1 Sipërfaqja 64 m2 Çmimi 38.712 EURO  Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!! Sqarim Cmim i diskutueshem! SEKSIONI 1…

Zona / Rruga Rr. Kavajës 2 (21…

SHITET AP. ME HIPOTEKE! 94M2 SHITET AP. ME HIPOTEKE! 94M2

Tirane
 • Publish Date: 18-11-15
 • Cmimi: €1.100,00

SHITET AP. ME HIPOTEKE! RR. "VLLAZEN HUTA", MBAS MINISTRISE SE PUNEVE TE JASHTME, SHITET AP. 2+1, SIP. 94M², KATI VII NE PALLAT 10 KATESH, ME ASHENSOR, KUZHINE E MOBILUAR, ARREDIM DHE MOBILIM MODERN, SISTEM NGROHJE TE INSTALUAR (KALDAJE), 2 BANJO,…

SHITET AP. ME HIPOTEKE! RR.…

Apartament 70m2 gjitur me Qendren GLOBE TR OKAZION Apartament 70m2 gjitur me…

Tirane
 • Publish Date: 18-11-15
 • Cmimi: €1,00

Shitet Apartament i ri ne pallat Modern ngjitur me qendren globe. Tirane Cilesia me e larte gjithcka sipas teknologjive te fundir! Dhoma, Ballkon, Banjo. Cmimi tepee okazion! Kati i 5 780euro m2

Shitet Apartament i ri ne…

 

apartament te komuna parisit perball kompleksit kika (pallatet e sulakut) 140m2 apartament te komuna parisit…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €450,00

apartament te komuna parisit perball kompleksit kika (pallatet e sulakut) 140 m² 3+1 + 2 banjo + 2 korridore + 2 ballkone e mobiluar me te gjitha kushtet sic shihet ne foto te gjitha dhomat me ajer te kondicionuar hyrje e fresket ne vere dhe e ngrohte ne…

apartament te komuna parisit…

Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 107 m² 79.500 Euro (Ish Parku i autobusave, Rr. Ndre Mjeda) Tirane, shes apartament…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €79.500,00

SHITET apartament, ndertim i ri 5 vjecar, 3 dhoma + soxhorno + dhome gatimi + ballkon me siperfaqe 107.1 m2, kati i gjashte i banimit ku mund te shijoni pamjen, qetesine dhe perendimin e diellit. Adresa: Tirane, Ish parku i autobuzave, Rr. Ndre Mjeda,…

SHITET apartament, ndertim i…

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 78 m² 79.000 Euro (Rr. Emin Harizaj, prane Ali Demit) Tirane, shes apartament…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €79.000,00

Zona/Rruga : Emin Harizaj Nje nder apartamentet e arreduar ne studiot me te mira te arkitektures ne Shqiperi. Ka nje siperfaqe 2+1 shume funksionale, te shfrytezueshme dhe praktike. Apartamenti shikon lindjen e diellit dhe eshte vendosur ne nje lagje te…

Zona/Rruga : Emin Harizaj Nje…

 

Himare, Shtëpi ne bregdet me truallin përreth, për shitje, siperfaqe totale 500 m², 55.000 Euro Himare, Shtëpi ne bregdet me…

Shqipëri
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €55.000,00

Shtëpi me truallin përreth për shitje: Shes shtëpi, 2 dhoma + kuzhinë + korridor + verandë (sip.120 m²) në Himarë, + truallin përreth (sip.380 m²), sip.totale 500 m². Shtëpia ndodhët në kodër, 600 metra në vijë ajrore nga bregu i detit. Çmimi 55.000…

Shtëpi me truallin përreth për…

Tirane e Re, Shes Apt 115m2, Kati i Fundit, 128.000 Euro, (Rr. Margarita Tutulani) Tirane e Re, Shes Apt 115m2,…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €128.000,00

Shes apartament bashkohor te bollshem  2 + 1 + Kuzhine + 2 Banjo + Depo + Ballkon me vendndodhje dhe pozicion shume te pershtatshem, si dhe pamja drejt kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, kati i 5te. Hapesirat brenda apartamentit…

Shes apartament bashkohor te…

Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 10, 72 m² 36.500 Euro (prane Pallatit te Sportit) Durres, shes apartament…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €36.500,00

Me hipoteke, apartament i pabanuar me pare, perbehet nga nje dhome gjumi, nje ambjent i madh gatim+ndenje, nje koridor, nje banjo me dritare dhe ballkon. Zone afer te gjitha sherbimeve te nevojshme si tregeti,transport,shkolle,ambjente sportive etj..…

Me hipoteke, apartament i…

 

DURRES Shitet Apartament Me Certifikat Pronsie DURRES Shitet Apartament Me…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €28.000,00

Apartament ME HIPOTEK;Ne kompleksin me cilesor REZIDENCIAL ne plazhin e Golemit ,shitet ap. 66.7 m2. Apartamenti eshte me dokumente ligjore (HIPOTEK) Eshte ndertim cilesor.Totalisht i çfrytezushem.Me hapsira,i gjelberuar, me personel ruajtje e…

Apartament ME HIPOTEK;Ne…