Ambjent per qira per call center Ambjent per qira per call…

Tirane
 • Publish Date: 11-03-16
 • Cmimi: €1.000,00

Jepen ambjente me qira , te pershtatshme per call center. Sip 200m2, Cmim ekonomik. Prane qendres se qytetit.

Jepen ambjente me qira , te…

Apartament 1 + 1 Apartament 1 + 1

Qarku i Lezhës
 • Publish Date: 08-03-16
 • Cmimi: €80.000,00

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin Shitet apartament 1+1 ne plazhin e Shengjinit.Me hapesire prej 75 m²,apartamenti ndodhet ne katin e 7. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe shume moderne. Ai ofron edhe ballkonin me…

Sun Real Estate ju mirepret me…

APARTAMENT 2+1 PALLATIT ME SHIGJETA APARTAMENT 2+1 PALLATIT ME…

Tirane
 • Publish Date: 12-02-16
 • Cmimi: €75.000,00

SHITET APARTAMENT 2+1 PALLATI ME SHIGJETA! INFO PER APARTAMENTIN..! Apartamenti eshte,107(Ambjente te perbashketa) 91m2,(ne certifkat pronesie). Apartamenti ndahet ne sallon me guzhine, dy dhoma gjumi, me dy banjo, ballkon. Pallati ku ndodhet apartamenti…

SHITET APARTAMENT 2+1 PALLATI…

 

Durres, jap me qera apartament 1+1 74 m² 35 Euro/nata (golem ngjitur mekompleksin turistik xixa) Durres, jap me qera…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 24-11-15

Zona/Rruga : golem ngjitur mekompleksin turistik xixa Rezidenca giardino Jepet me qera apartament 1+1  Jepet me qera apartament 1+1 i ndodhur ne plazhin e Golemit ngjitur me Komleksin Turistik Xixa dhe Hotel AS. 5 km nga Durresi , 40 km nga Tirana dhe…

Zona/Rruga : golem ngjitur…

Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 83 m² 500 Euro/m (Lgj 17, Rr- Dalip Peza ( rruga e ujesjellsit)) Durres, shes apartament…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 21-12-15

SHITET APARTAMENT 1+1, 83M ne Durres prane Stacionit te Trenit. Me hipoteke. Ndertim bashkekohor me sistem kapote dhe dritare plastike e pamobiluar, vetem me kontrabufe Cel. : 0692152285

SHITET APARTAMENT 1+1, 83M ne…

Ne Qender te Tiranes Jap me Qira Ne Qender te Tiranes Jap me…

Tirane
 • Publish Date: 23-08-16
 • Cmimi: €270,00

Ne qender te Tiranes ne Rrugen S. Pasha afer Cirkut rreth 50 me ne brendesi, jepet me qera ose shitet ,apartament 1 +1 kati II, rreth 70m2, kuzhinë, dhoma gjumi, banjo, para- banje, koridor ,ballkon, uje 24 ore. E pershtateshme dhe per ambjente…

Ne qender te Tiranes ne Rrugen…

 

Okazion vetem per pak dite Okazion vetem per pak dite

Tirane
 • Publish Date: 08-03-16
 • Cmimi: €47.000,00

Shitet per arsye emigrimi, apartament i ri 2+1(108m2) ne Tirane, me dy banjo, ne pallatin me punimet me cilesore ne lagjen Misto Mame-Kombinat, pran pallateve Cabej. Apartamenti eshte i imobiluar, ndodhet ne katin e trete dhe eshte me dokumenta te…

Shitet per arsye emigrimi,…

PORCELAN, PRANE TV KLAN. GAZONIERE ME QERA. PA MOBILUAR. KA KUNDERBUFE PORCELAN, PRANE TV KLAN.…

Tirane
 • Publish Date: 27-01-17

PORCELAN, PRANE TV KLAN. GAZONIERE ME QERA. PA MOBILUAR. SIPERFAQE 50M2. E PERSHTATUR NE DHOME GJUMI + PARADHOME (GUZHINE). HYRJE ME VETE ( SI NE SHTEPI PRIVATE). KATI 2-TE FAKTIK. KA KUNDERBUFE TE VOGEL. UJE DHE DRITA 24 ORE. JEPET PER FAMILJE DHE PER…

PORCELAN, PRANE TV KLAN.…

Shiten Apartamente1 + 1 59,9M2,77,88M2 Shiten Apartamente1 + 1…

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 11-03-16
 • Cmimi: €1,00

(NE SHITJE). Shiten Apartamente1 + 1 59,9M2,77,88M2 SHITJE Apartamente STUDIO FLAT 1 + 1 59,9M2,77,88M2 madhësia dhe variablave të tjera (Vlore Radhime pranë detit) me pamje të lirë. Apartamentet janë në pallate të reja cilësore. Ndërtesat e reja. E…

(NE SHITJE). Shiten…

 

TEK LIQENI I THATE TEK LIQENI I THATE

Tirane
 • Publish Date: 20-01-16
 • Cmimi: €800,00

TEK LIQENI I THATE Kompleksi Gjelberimi , jepet me qera 205m2, apartament me 4 dhoma gjumi, soxhorno, 3 banjo, verande me pamje nga liqeni, ballkone rreth e qark, kati 5, me ashensor, komplet i mobiluar, zone e gjelberuar dhe e qete. Rruga e…

TEK LIQENI I THATE Kompleksi…

Tirane   20-01-16 TEK LIQENI I THATE €800,00