{World lost love spells| For Money/Lotto Lottery Spells} +27633555301,Austria, France, San Marino, Slovenia, Switzerland, NEVADA {World lost love spells| For…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 14-08-17
 • Cmimi: €100,00

{World lost love spells| For Money/Lotto Lottery Spells} +27633555301,Austria, France, San Marino, Slovenia, Switzerland, Vatican City (Online Love Problems Solutions Call +27633555301) Any Problems In Your Life. Problems Like :-Love Problems, Husband…

{World lost love spells| For…

Zyra ME QERAnë Durrës plazh Zyra ME QERAnë Durrës plazh

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 07-08-16
 • Cmimi: €350,00

Jepet apartament me qera për zyra në Durrës plazh. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri (2014) i pabanuar më parë me sipërfaqe 95.5 m2 ka 1 dhomë ndënje me kuzhinë , 2 dhoma + 2 banjo + 2 ballkone, me ashensor. Punime cilësore.…

Jepet apartament me qera për…

 

Vlore, shes shtepi 1 Katshe Kati 1, 130 m² 50.000 Euro Vlore, shes shtepi 1 Katshe…

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 19-11-15
 • Cmimi: €50.000,00

Shes shtëpi private në lagjen Kushtrimi, afër shkollës së aviacionit, shtëpia është me çertifikat pronësie (jo nga këto me legalizim). Shtëpia ndodhet rreth 350 m larg unazës hyrëse në Trans-Ballkanike, lagje e formalizuar me rrugë dhe ndricim. Të dhënat…

Shes shtëpi private në lagjen…

Vlore, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 120 m² 750 Euro/m² (Uji i Ftohte) Vlore, shes apartament…

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 01-12-15

Apartament pushimesh me sip. 120m2 i mobiluar komplet ,me ballkon tek Uji i Ftohte ne Vlore,30m prane shetitores se Lungomare qe do te realizohet deri veren e ardhshme. Apartament modern ne katin e 2-te te pallatit me ashensor. Apartamenti ndodhet ne nje…

Apartament pushimesh me sip.…

VLORE, JAP ME QERA DYQAN Kati 1, 45 m² 150 mij Lek te vjetra ne muaj. DIREKT ME PAMJE NGA RRUGA KRYESORE VLORE, JAP ME QERA DYQAN Kati…

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 23-11-15

Rruga : At Kristo negovani Ish gjyqi i vjeter Vlore rruga kryesore Jap me qira DYQAN (ambjent bisnesi) te pershtatshem per cdo lloj biznesi cmimi i arsyeshem ne buze te rruges kryesore Vlore-Fier 150 mij lek te vjetra ne Muaj. Tel : 069 43 06 056

Rruga : At Kristo negovani Ish…

 

Vlore, jap me qera apartament Kati 4, 65 m² 35 Euro/nata (Rradhime) Vlore, jap me qera apartament…

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 24-11-15

Apartamente me verande dhe pamje nga deti. Zona:Rradhime,Vlore ( prane Restorant "Pulebardha") Kapaciteti : deri ne 4 persona. Apartamenti ju ofron nje qendrim teper komod me kushte shume te mira dhe nje verande me pamje nga deti. Apartamenti ju ofron…

Apartamente me verande dhe…

Vlore, jap me qera apartament Kati 3, 120 m² ,duke filluar nga 35 Euro/nata (Uji i Ftohte) Vlore, jap me qera apartament…

Qarku i Vlorës
 • Publish Date: 24-11-15

Zona/Rruga : Uji i Ftohte Apartament pushimi me sip. 120m2 ,me ballkon tek Uji i Ftohte ne Vlore. Apartament modern ne katin e 3-te te pallatit me ashensor ju ofron nje qendrim teper komod per pushimet tuaja. 2 dhoma gjumi,nga ku 1 prej tyre me krevat…

Zona/Rruga : Uji i Ftohte…

VILE NE LAPRAKE TIRANË VILE NE LAPRAKE TIRANË

Tirane
 • Publish Date: 20-03-16
 • Cmimi: €1,00

Shitet vila Numri i dhomave: 10 Numri i kateve: 3 kat

Shitet vila Numri i dhomave:…

 

Vile ne Korce lagjia 1 Vile ne Korce lagjia 1

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 16-02-16
 • Cmimi: €340.000,00

Hapsira e brendshme eshte580 m. Oborri shtrihet me nje hapesire prej378 m. E ndertuar ne 2013. Me dokumentacion te rregullt. E bere e tera me termoizolim. Cmimi I diskutueshem....

Hapsira e brendshme eshte580…