Shitet qen pitbull Shitet qen pitbull

Shqipëri
 • Publish Date: 21-08-16
 • Cmimi: €100,00

Shitet Qen pitbull kush esht I interesuar . te kontaktoi ne tel . 0666185434 . cmimi 100 . milek . ose ndrohet me nje iPhone 4 S

Shitet Qen pitbull kush esht I…

QEN HASKY QEN HASKY

Tirane
 • Publish Date: 29-10-16
 • Cmimi: €150,00

JAN DY KELYSH HASKY SIBERIAN NJE FEMER E NJE MASHKULL 50 DITESH TE VAKSINUAR ME CERTIFITAT VETERINERI

JAN DY KELYSH HASKY SIBERIAN…

Tirane   29-10-16 QEN HASKY €150,00

pitbull red nos pitbull red nos

Tirane
 • Publish Date: 09-04-17
 • Cmimi: €50,00

Pitbull 6 mujsh i vaksinum etj....

Pitbull 6 mujsh i vaksinum…

Tirane   09-04-17 pitbull red nos €50,00
 

Oferta e kredisë individuale serioze dhe e besueshme   Oferta e kredisë individuale…

Shqipëri
 • Publish Date: 15-09-17
 • Cmimi: €1,00

Pas një trashëgimi 100,000 € nga babai im Unë ju jap kredi ndërmjet individëve nga 1000 € në 75,000 € me normë interesi prej 3% jo vite. Nëse jeni të interesuar ju lutem më kontaktoni në email-in time Email: schulzeingolf78@outlook.fr

Pas një trashëgimi 100,000 €…

Kelysh pitbull Kelysh pitbull

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 19-11-15

Shitet kelysh pitbull.eshte 5muaj ngjyr e zeze rac e paster .qeni esht shum i mir per teritire dhe per ndeshje

Shitet kelysh pitbull.eshte…

kelysh qeni Jack Russel kelysh qeni Jack Russel

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15

shitet kelysh qeni 6 muajsh. i vaksinuar.

shitet kelysh qeni 6 muajsh. i…

 

Oferte deri te dielen . Hibrite & Gardeline . Oferte deri te dielen .…

Qarku i Beratit
 • Publish Date: 19-11-15

Shes nje hibrite 4 muajsh dhe nje gardeline 2 vjecare ne kafaz per vetem 4.000 te reja te dy se bashku . Ky cmim eshte vetem per pak dite .

Shes nje hibrite 4 muajsh dhe…

kelysh kelysh

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 19-11-15

shes nje lyc per iformazion kontaktoni ne nr e siperm

shes nje lyc per iformazion…

Rotwailer Prince mashkull 6 muajsh Rotwailer Prince mashkull 6…

Tirane
 • Publish Date: 04-12-15
 • Cmimi: €150,00

Shes Rotwailer mashkull Prince rrace 100% te paster mosha 6 muajsh. Eshte shum i afrueshem POR shum i eger me personat qe nuk i njeh. nje roje spektakel. Esht i mesuar qe te mos ndosi ne ambjentin ku qendrron vetem kur del shetitje. Shitet per arsyje…

Shes Rotwailer mashkull Prince…

 

Qen tartufi Qen tartufi

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 05-02-16

Qen te rracave te ndryshme stervitur per gjetjen e tartufit

Qen te rracave te ndryshme…