Kelysh pitbull Kelysh pitbull

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 19-11-15

Shitet kelysh pitbull.eshte 5muaj ngjyr e zeze rac e paster .qeni esht shum i mir per teritire dhe per ndeshje

Shitet kelysh pitbull.eshte…

kelysh qeni Jack Russel kelysh qeni Jack Russel

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15

shitet kelysh qeni 6 muajsh. i vaksinuar.

shitet kelysh qeni 6 muajsh. i…

Oferte deri te dielen . Hibrite & Gardeline . Oferte deri te dielen .…

Qarku i Beratit
 • Publish Date: 19-11-15

Shes nje hibrite 4 muajsh dhe nje gardeline 2 vjecare ne kafaz per vetem 4.000 te reja te dy se bashku . Ky cmim eshte vetem per pak dite .

Shes nje hibrite 4 muajsh dhe…

 

kelysh kelysh

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 19-11-15

shes nje lyc per iformazion kontaktoni ne nr e siperm

shes nje lyc per iformazion…

Rotwailer Prince mashkull 6 muajsh Rotwailer Prince mashkull 6…

Tirane
 • Publish Date: 04-12-15
 • Cmimi: €150,00

Shes Rotwailer mashkull Prince rrace 100% te paster mosha 6 muajsh. Eshte shum i afrueshem POR shum i eger me personat qe nuk i njeh. nje roje spektakel. Esht i mesuar qe te mos ndosi ne ambjentin ku qendrron vetem kur del shetitje. Shitet per arsyje…

Shes Rotwailer mashkull Prince…

Qen tartufi Qen tartufi

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 05-02-16

Qen te rracave te ndryshme stervitur per gjetjen e tartufit

Qen te rracave te ndryshme…

 

QEN SHARRI QEN SHARRI

Qarku i Lezhës
 • Publish Date: 24-02-16
 • Cmimi: €1,00

SHES QEN TE RRACAVE TE NDRYSHME ( SHARI, RODVAILER ETJ.) QMIMI ME MARREVESHJE. BEJ DHE PRENOTIME. PER MOMENTIN KAM KELYSH SHARI TE SAPO LINDUR. SHITET DOBERMANI NE FOTO. SHITET DHE NJE MASHKULL SHARI 2.5 VITE, SHUM I EGER DHE SHUM I MIRE PER ROJE ( QENI I…

SHES QEN TE RRACAVE TE…

PUNA E PERËNDISË PUNA E PERËNDISË

Qarku i Beratit
 • Publish Date: 09-03-16
 • Cmimi: €9,00

Përshëndetje Unë jam Znj Paulino SOCRO Francën Unë jam duke u përpjekur për të holla hua për disa muaj kam qenë 6 herë e viktimave scam me huadhënësit e nevojshme që kanë të shkatërruara mua, kam bërë një përpjekje për vetëvrasje, për shkak se ata. Sepse…

Përshëndetje Unë jam Znj…

DHI ALPINE FRANCEZE DHI ALPINE FRANCEZE

Qarku i Beratit
 • Publish Date: 30-03-16
 • Cmimi: €1,00

Shiten 10 dhi alpine bashke me keca, dhite jane rrace e paster alpine te frances.

Shiten 10 dhi alpine bashke me…

 

Shitet qen pitbull Shitet qen pitbull

Shqipëri
 • Publish Date: 21-08-16
 • Cmimi: €100,00

Shitet Qen pitbull kush esht I interesuar . te kontaktoi ne tel . 0666185434 . cmimi 100 . milek . ose ndrohet me nje iPhone 4 S

Shitet Qen pitbull kush esht I…