Shes NIKON D7100 + 3 LENTE Shes NIKON D7100 + 3 LENTE

Tirane
 • Publish Date: 28-10-16
 • Cmimi: €1.800,00

Shitet Nikon D7100 me 3 lente perkatese (Wide Angle/Zoom/Prime)... Wide Angle Nikon 12-24 mm f/4 DX Zoom 18-105 f/3.5-5.6 mm DX Prime 35 mm f/1.8 ED DX APARATI NE GJENDJE SHUME TE MIRE, RRETH 25.000 SHKREPJE. LENTET TE MIREMBAJTURA

Shitet Nikon D7100 me 3 lente…

Canon EOS 5D Mark II 21.1 MP Digital SLR Camera. Canon EOS 5D Mark II 21.1 MP…

Tirane
 • Publish Date: 17-04-16
 • Cmimi: €500,00

Canon EOS 5D Mark II 21.1 MP Digital SLR Camera. Manuali i perdoruesit: markë Canon Model 5D Mark II kontaktoni agjentin tonë të shitjes për më shumë informacion: skype: sales.market 1 gmail: salesmarket27@gmail.com

Canon EOS 5D Mark II 21.1 MP…

Kamera Kontrollit Wireless Kamera Kontrollit Wireless

Tirane
 • Publish Date: 15-03-16
 • Cmimi: €56,00

Kontrollohet Nga telefoni ose Kompjuteri Kamera Wireless Control - Permasa te vogla, e lehte per tu lidhur me telefonin ose PC tuaj. - Aplikacion per kontrollin e kameras pa pasur nevoj per lidhje me kabuj. Per cdo lloj perdorimi: monitorimi i shtepis,…

Kontrollohet Nga telefoni ose…

 

KAMER PER SPORTE - REZISTENTE NDAJ UJIT KAMER PER SPORTE - REZISTENTE…

Tirane
 • Publish Date: 15-03-16
 • Cmimi: €110,00

ACTION CAMERA FULL HD Specifikimet: 1080p H.264 + Rezistente ndaj UJIT Video: 1080 Pixels 30 FSO lente me kend kohërave Gjerë (170 shkallë) Rezistente ndaj UJIT Deri ne 30 M Wi-Fi Ekran 2 Inc LCD Shumllojshmeri gjuhesh Suporton kart mikro SDHC Input /…

ACTION CAMERA FULL HD…

Canon EOS Rebel T5 Canon EOS Rebel T5

Tirane
 • Publish Date: 26-02-16
 • Cmimi: €450,00

Aparati eshte pothuajse i ri vetem 600 shkrepje. Aparati vjen sebashku me canten dhe dy objektiva 18-55mm dhe 74-350mm.

Aparati eshte pothuajse i ri…

Tirane   26-02-16 Canon EOS Rebel T5 €450,00

Aparat fotografik Nikon Coolpix L120 Aparat fotografik Nikon…

Tirane
 • Publish Date: 25-02-16
 • Cmimi: €145,00

Aparati eshte ne gjendje te perkryer dhe shoqerohet me te gjithe aksesoret e vet. Per cdo paqartesi me kontaktoni ne tel. Klikoni ketu per te pare specifikimet teknike: http://www.nikonusa.com/en/Nikon-Pro...LPIX-L120.html

Aparati eshte ne gjendje te…

 

Kamer sony 200 EURO Kamer sony 200 EURO

Tirane
 • Publish Date: 10-02-16
 • Cmimi: €200,00

shes telekameR sony prefesionale me kaset 8 ka bateri secila. Mban mbi 3 ore per me Shum munD TE kontatoni ne 0685021402 cmimi 250 i dis

shes telekameR sony…

Tirane   10-02-16 Kamer sony 200 EURO €200,00

CANON 1100D ''PERFEKTE'' (SI I RI) 250 EURO CANON 1100D ''PERFEKTE'' (SI I…

Tirane
 • Publish Date: 10-02-16
 • Cmimi: €250,00

CANON 1100D ''PERFEKTE'' (SI I RI) 250 EURO MEMORIA 8 GB LENTE 18-55 MM KARIKUES OEM - CANTE DHURATE OEM "R&R" Computer Service (ish *SHQIPNIA*). Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355 67 4054018 Tel: +355 69 43 39723 Mail:info@crs.al…

CANON 1100D ''PERFEKTE'' (SI I…

Samsung Galaxy Camera GC100 i Ri Samsung Galaxy Camera GC100 i…

Tirane
 • Publish Date: 10-02-16
 • Cmimi: €170,00

Samsung Galaxy Camera GC100 i Paperdorur me pare. Cmimi eshte i padiskutueshem . Faleminderit per mirekuptimin. ORIGJINAL

Samsung Galaxy Camera GC100 i…

 

GOPRO HERO 3 SIVER FULL HD GOPRO HERO 3 SIVER FULL HD

Tirane
 • Publish Date: 10-02-16
 • Cmimi: €210,00

GOPRO HERO 3 SIVER FULL HD "PERFEKTE" MEMORIA 32 GB SANDISK CLASS 10 REMOTE WIFI SHOQEROHET ME AKSESORE OEM CASA- FISHE-KARTE MEMORIE Ky produkt ka 1 muaj Garanci! "R&R" Computer Service (ish *SHQIPNIA*). Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355 67…

GOPRO HERO 3 SIVER FULL HD…