Tirane kejda
08-02-18 31 Hits


Te Rinj Ne Kuti Me shpejtesi te larte komunikimi ->Usb 3,0Kompatibel me XP,Vista,Win 7; Win 8: MacOs;Linux etjProdukte origjinale te markave me prestigjoze per storage drives.Sasi e limituar.Cmimet e padiskutueshme.Si gjithmone perfiton kush e merr vesh i pari..


  Send Message


QR code

Related ads

,,,QUICKEST,CHEAP,LEGAL PILLS ON SALE **+27743305218

,,,QUICKEST,CHEAP,LEGAL PILLS ON SALE **+27743305218 OTHER BRANCHES ARE IN PRETORIA AREAS,RANDFONTEIN,MABOPANE STATION,SOSHANGUVE,MABOPANE,HATFIELD,BROOKLYN,SUNNYSIDE,ARCADIA,MENLYN,MENLO PARK,SOWETO,MIDRAND,TEMBISA,ATTERIDGEVILLE,LAUDIUM,WEST… Tirane

Laptop Lenovo Thinkpad T440

Shitet super okazion laptopi Lenovo t440 me karakteristikat si ne vijim: Ram 4 GB Hard Disk 500 GB Procesor Intel V5 2.2 GHz Webcam perballe Ekran super amoled 14 polesh Tastiere e ndricuar per naten Touch pad multi touch Karte sim per akses 3G 2 porta… Tirane

Tirane, shes Laptop Apple Macbook Retina 12" 1.350 Euro

Shitet laptop Apple Macbook Retina 12" version i 2015. Laptopi eshte perdorur vetem dy jave dhe shoqerohet me kutine dhe aksesoret e tij plus falas nje adaptor Apple USBC -> USBA+HDMI (vlera e adaptorit - 89 Euro). Te dhenat: Intel CoreM 1.2 Ghz, Turbo… Tirane

Tirane, shes PC+Monitor Fujitsu Celsius W510 500 euro :0672223094

Workstation: Fujitsu Celsius W510 Me 6 muaj garanci është workstation i avancuara per video dhe foto ne HD Mundësuar nga një procesor Intel ® Xeon® dhe një profesionist NVIDIA Quadro® 2000 Cel. : 0672223094 Tirane

HP PROBOOK 6450b shitet 165euro

HP ProBook 6450b Intel Celeron P4600 2.0GHz HDD 250GB RAM 4GB Graphic Intel HD 1.7GB (Shared) I perdorur GARANCIA 6 MUAJ Dyqani ndodhet ne "Unaze Te Re" perball karburant Kastratit. Tirane

 
Report this ad