Cmimi : €70.000,00 Tirane ANGJELIN
30-09-17 40 Hits


Shes 3 cope njesi qendrore HP COMPAQ,DDR2,PROCESOR 3000,RAM 2 G DHE HARDDISKU 160 G.CMIMI I SHITJES 70000 LEKE TE VJETRA COPA.SHITEN VECAS OSE SE BASHKU.CMIMI ESHTE I PADISKUTUESHEM

TIRANE


  Send Message


QR code

Related ads

,,,QUICKEST,CHEAP,LEGAL PILLS ON SALE **+27743305218

,,,QUICKEST,CHEAP,LEGAL PILLS ON SALE **+27743305218 OTHER BRANCHES ARE IN PRETORIA AREAS,RANDFONTEIN,MABOPANE STATION,SOSHANGUVE,MABOPANE,HATFIELD,BROOKLYN,SUNNYSIDE,ARCADIA,MENLYN,MENLO PARK,SOWETO,MIDRAND,TEMBISA,ATTERIDGEVILLE,LAUDIUM,WEST… Tirane

12.2.HARD Disqe Te Rinj Portable me usb 3,0 kapacitet 500Gb ; 1Tb ; 3Tb; importuar nga USA - 49€, 72€ dhe 139

Te Rinj Ne Kuti Me shpejtesi te larte komunikimi ->Usb 3,0Kompatibel me XP,Vista,Win 7; Win 8: MacOs;Linux etjProdukte origjinale te markave me prestigjoze per storage drives.Sasi e limituar.Cmimet e padiskutueshme.Si gjithmone perfiton kush e merr vesh i… Tirane

MAC 24 inch HD FULL '' PERFEKTE '' 2.4CD \ 4 \ 320GB

MAC 24 inch '' PERFEKTE '' CPU Core 2 Duo 2.4 GHz RAM 4GB RAM HDD 320GB GPU 256MB webcamera - THUNDERBOARD-DV RW SCR 24 inch 1920x1200 MOUSE- TASTIERE OEM Ky PRODUKT KA 6 muaj Garanci! "R & R" Computer Service (ish * SHQIPNIA *). Rr Islam Alla Rr Kavajes.… Tirane

HP PROBOOK 6450b shitet 165euro

HP ProBook 6450b Intel Celeron P4600 2.0GHz HDD 250GB RAM 4GB Graphic Intel HD 1.7GB (Shared) I perdorur GARANCIA 6 MUAJ Dyqani ndodhet ne "Unaze Te Re" perball karburant Kastratit. Tirane

MacBook Air 11.6 "(VONE 2010) / RAM 2 GB / 64GB SSD /

MacBook Air 11.6 "(VONE 2010) Intel Core 2 Duo 1.40 GHz RAM 2 GB DDR3 NVIDIA GeForce 320 SSD 64GB 2X USB, WiFi, Webcam, Thunderbolt Perfekt SI I RI CTS (kompjuterike Telekomunikacion Solutions) Blv. Petro Nini Luarasi (Mihal Grameno) , 50m MBI… Tirane

 
Report this ad